0

Znajdzie sie tu jakis mechanik lub znawca od samochodow?
Czy nabijac klimatyzacje teraz czy dopiero na wiosne? I druga sprawa to ze brzydki zapach tzn kurzem smierdzi z wywietrznikow.
Nabic klime , odswiezyc i odgrzybic czy jednak poczekac?

0

@Kajtek77 byc moze taka kolejka sie trafila. Nie interesuje sie pilka poza europa ale warto miec na uwadze. Dzieki :)

1

Pytanie do osob ktore ogladaja
Barce B lub interesuja sie Ruizem. Ma szanse zastapic Suareza? Jest w nim duuuzy potencjal jak w Fatim i Puigu?

1

@Kajtek77 masz jakies screeny?

0

Jaki byl kurs na serbie a jaki na slowenie?

0

@bartoszekkk Fake news.
A poza tym Barca mogla go miec za 75mln ale nie potrafili dopiac transferu a teraz jesli by go chcieli to Juve krzyczalo by minimum 100mln.

0

@Sabrina_spellman Abidal gral w miare dobrze ale Valdes to porazka. Takie babole puszczal...
Pamietam ze w pewnym momencie w pucharze krola Pinto lepiej sie prezentowal niz Valdes.
Nie chcielismy odstawac od realu i nie kupowalismy nikogo na pozycje nr 1. Skoro real bronil wychowankiem to my tez bedziemy.
Tylko porownujac Ikera do Victora to tak samo jak porownywac Inieste do Rakiticia, mial sezony dobre ale zawsze to poziom nizej.
Gdybysmy w tamtych czasach mieli takiego bramkarza jak MATS to zdobylibysmy wiecej pucharow.

0

MATS jako pierwszy bramkarz Barcy w XXI wieku zanotowal asyste w meczu ligowym. Brzmi ciekawie jednak szkoda ze jest to spowodowane tym ze odchodzimy od tiki taki i dominowania nad rywalami, a w zamian bramkarz wybija pilke na oslep co na szczescie zakonczylo sie asysta,
Wina moim zdaniem jest po stronie trenera, nie potrafi zmotywowac ani poukladac druzyny.
Czasy Pepa sie skonczyly jednak jest kilka znakomitych trenerow ktorzy znow zrobili by z Barcy prawdziwego potwora i kazdy rywal modlilby sie o to by nie dostac manity.
#ValverdeOUT

1

@FC1899Barca Firpo poza bramka slaby mecz. Jeszcze nie czuje gry, popelnia glupie bledy ale nie boi sie grac do przodu.
Gra nie zachwycala , Griezmann z przodu nie zachwyca. Artur rozegral bardzo dobry mecz, prostopadle pilki w stylu Xaviego/Iniesty.
Wazne 3 pkt i czyste konto.Jednak duzo przed nami aby poprawic gre.

0

@FC1899Barca a i tak nie znajdzie sie w 10 najlepszych zawodnikow w jakiejkolwiek gali, czy to fifa czy uefa a wyzej od niego beda gracze realu np marcelo, niestety jest niedoceniany. Jestem tylko ciekaw gdyby Bayern zdobyl LM i Lewy bylby jednym z kluczowych zawodnikow to czy znalazlby sie w jakims zestawieniy wyzej niz 10 lokata?

0

@Arkadio90 Dosc ciekawy :)
Jedynie co mi sie wydaje to Borussia-Werder 2:0 , ale obym sie mylil.
Trzymam kciuki !! :D

0

@SeeleyBooth Ja patrze na wyjsciowy sklad i widze brak Dembele, mysle sobie jest na lawce bo po kontuzji ale tam go tez nie ma.
Mysle sobie kontuzja?? To jakis zart, ale jednak to prawda.

0

@Katalończyk 99 To moze faktycznie nie kusic losu.
Na tym etapie nie ma co ryzykowac strata punktow ;)


0

@Arkadio90
@Katalończyk 99
moze handicap 2:0?
Wkoncu Barca musi zagrac dobry mecz. A jak odpalą to z tego co pamietam to kurs ok 7zl.
Do tego jakies 2 mecze , wklad 10zl i moze pare gorszy wpadnie.

A jesli chodzi o puszczanie meczy Barcy to zawsze mi zawalaja wiec moze warto przelamac to fatum?:D

1

Przy takim wieczorze to nie dziwie sie ze humor popsuty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@KamQiX wf to jest przedmiot obowiazkowy wiec oceny musza byc i nie za frekwencje tylko sie czyms wykazac. Nie kazdy jest orlem ale za checi tez mozna dostawac dobre oceny, jednak za brak podataw z kazdego przedmiotu nie powinno sie przymykac oka, bo podstawowe braki z kazdego przedmiotu moga miec konsekwencje w dalszym zyciu.

0

@msmsms jesli sie nudzisz to moze warto pojsc do szkoly sportowej? Ja w gim bylem ale o profilu koszykarskim niestety byl tylko taki, jednak perspektywa 2 godz wf codziennie mnie przekonala.
Gralismy nie tylko w kosza, ale i w pilke nozna, siatke, reczna, dodatkowo lekkoatletyka .Uczestniczylem we wszystkich zawodach i to z sukcesami. Takze moim zdaniem powinienes sprobowac isc do szkoly sportowej albo po zajeciach na treningi bo niestety ciezka trafic na nauczycielka ktory z pasja podchodzi do swojego zawodu.

@SuperPatsonFCB masz racje ale nie da sie zrobic zajec z wfu na ostatnich lekcjach w szkole co liczy ponad 1000 uczniow (tak jak bylo u mnie)
Musza sie jakos podzielic.

1

@lucas/catalan mialem wlasnie to napisac . Kiedys ogladalo sie lige mistrzow i puchar uefa, i el clasico zawsze wieczorem, a teraz zeby zbijac kase na chinczykach to el clasico o 13, jeszcze dochodza nowe rozgrywki i w taki o to sposob bedziemy miec codziennie mecze. Piatek-poniedzialek (liga)
Wtorek-sroda (liga miatrzow)
Czwartek liga europy i liga europy 2?
Do tego reprezentacje i puchary krajowe.
Za chwile wpadna na pomysl zeby w lidze gralo 25 zespolow...

1

Messi z kontuzja ,wejdzie Dembele ktory zle sie rozgrzeje i bedziemy miec 2 kontuzje.

0

@Rewolucja123Gdyby Ernesto nie mial tyle zawodnikow kontuzjowanych to o Fatim nawet bysmy nie slyszeli.

0

@-barca4ever- Nokia 3310i :D

1

@Barca_Big_Moment zaden blad, z Getafe gramy na wyjezdzie wiec wynik jak najbardziej realny

2

Valdek ma plan na Dembele. Wpusci go w drugiej polowie, zlapie uraz i bedzie mial go z glowy na kolejne 2 miesiace :D
A tak na powaznie to mam nadzieje ze Dembele bedzie dopiero 5 w kolejce do gry po MSG I Fatim.

1

@kenneth99 Wenger zrobilby to samo co Valdek czyli NIC

8

I tym pieknym jubileuszem powinien zakonczyc gre w Barcelonie i sprobowac swoich sil w innym zespole/lidze.

0

@Elosek Owszem ale wyobraz sobie jakby Puyol dorwal ich dzisiaj w szatni w przerwie meczu. Pressing bylby jak za czasow Guardioli 3 sekundy i odbior pilki :)

1

@July_6_BcN Zycze Ci zebys nastepnym razem miala sen z Xavim jako trener :)

1

@Kapitan hawk schowaj jeszcze telewior bo szkoda zeby wylecial razem z szyba :)

0

@Elosek A co powiesz zeby Puyol byl jego asystentem??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?