0

Bardzo ciezki mecz, gramy w jaskini lwa i to na inauguracje.
Po 3 pkt!! Po lidera!!

1

@G9 Ja koncze o 18 wiec mam 2 godziny zapasu. Trzymam kciuki bys zdazyl. Swoja droga to bedzie chyba moj pierwszy mecz w ktorym bede ogladal Barce w piatek.

2

@snoopdegie @MesQueUnClub_87 moj nick zobowiazuje:)

12

Jutro wroce z pracy, wezme prysznic, zjem obiad, usiade na kanapie, wlacze meczyk i mam nadzieje ze weekend zacznie sie wspaniale.
Po 3pkt!! Po lidera!! Visca el Barca!!

0

@Nikarams wole Neymara z kontuzja niz Coutinho bez formy.

1

PSG chce sprzedac go do realu. Zrobia wszystko by nie przyszedl do Barcy. Jesli Neymar ma jaja i bedzie chcial wrocil do Barcy to zostanie nawet kolejny sezon w paryzu a wtedy Barca go kupi za 170mln a wtedy PSG juz nic do tego.

0

PSG chce sprzedac go do realu. Zrobia wszystko by nie przyszedl do Barcy. Jesli Neymar ma jaja i bedzie chcial wrocil do Barcy to zostanie nawet kolejny sezon w paryzu a wtedy Barca go kupi za 170mln a wtedy PSG juz nic do tego.

0

Kiedy bedzie mozna typowac mecze "LIGA TYPEROW"??

1

@rebelniak mysle ze tak. Znow Neymar ucieknie z boiska:)

15

Jesli przejdzie do realu to w najblizszym el clasico obowiazkowo w pierwszym skladzie musi wyjsc Vidal i go "przypilnowac"

0

@AdrianGajewski2005
A Waldek zamieni :
Langlet - Umtitiego
Rakitic-Puig
Busi- Alena
A w 2 polowie wejdzie Coutinho, Arthur/Vidal i S.Roberto.

0

@19wlodi71 bardzo bym chcial ale ten zawodnik sie wypalil. U nas juz nie odbuduje formy a w ataku czy pomocy mamy lepszych zawodnikow.

1

@koszol Iniesty a z ostatnich lat to Roberto

0

@MichalZZZ Mam nadzieje ze Rakitic i Cou beda w innych klubach

1

Barcelona - Napoli? Zasnąłem w 2 min i obudziłem się w 45 min.
Obym 2 połowe pooglądał w całości :D

0

@olejtm 500mln? Zapomniales odliczyc oplacanie sedziow w LM :D

0

@Orlik00 PSG za Mbappe chcialby Messiego. A tak powaznie to mozna pomarzyc o Mbappe.

1

0

Mam pytanko. Czy jest jakas strona gdzie mozna pobawic sie w bukmacherke bez platnosci tylko dla zabawy?

0

@IronSanHybrid Nic nie da zabieranie prawka bo beda jezdzic bez.

24

Slaby artykul. Jesli ktos chce pisac swoje opinie to zapraszam na la ramble.

0

@El dominatore Suarez w paskach bardziej szczuply sie wydaje :)

0

BRAMKA ROKU !!!

0

Sciagnal Puiga???

0

Suarez za Pereza. Griezmann na skrzydlo. A jak nic sie nie zmieni to w 60min kolejna zmiana.

0

@Visca el Barca !! Prawie do polowy szyi im siegaja barwy katalonii

0

Odnosze wrazenie ze koszulki Barcy sa strasznie wysoko podszyte.

0

@paweuwarrior wtedy Neymar bedzie mial sezon z glowy bo go polamią.

0

Jesli chcemy sprowadzic Neymara to najpierw musimy sprzedac Cou lub wlaczyc go w wymiane a brazylijczyka. W innym przypadku wszyscy beda wiedziec ze Barca musi sie pozbyc Cou i cena spadnie automatycznie w dol,

0

3 miesiace zawieszenia? To nawet dobrze bo ile bedzie przerwy na mecze reprezentacyjne? Jedno zgrupowanie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?