kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@grizzy10 a mi sie wydaje ze srodek bedzie dobry. Arthur, de Jong i mlodzi Alena i Puig.
W tym sezonie bylo widac gdy Dembele mial kontuzje a Suarez byl pod forma to sam Messi nie dawal rady. Brakuje kogos z dwojki Griezmann/Neymar.
0
Wiadomo juz cos o F.Luisie?
5
@Lisek81 akurat jesli kupia Pogbe to bede spokojny. Nie jest to najwyzsza polka a i z glowa tam nie wszystko poukladane.
0
Trzeba odpoczac od pilki... Za duzo tych meczy...
0
@Ghotti ale jest taki przepis ze bedzie mogl za rok byc sprzedany za 170mln.
0
Jesli macie linka to napiszcie na priv
0
@Pappy Dzieki!!
0
Jak myslicie Brazylia sie podlozy po slowach Messiego?:)
0
Pytanie do was. Griezmann czy tam jego przedstawiciele go wykupia, zostanie wtedy wolnym zawodnikiem? Kazdy moze go wtedy kupic? No i jak Barca bedzie chciala go kupic za np 100mln to moze czy musi zaplacic 120mln?
6
Jestem ciekawy jakie dostanie xawieszenie. Moga go straszyc ze za rok nie bedzie mogl zagrac w copa america w argentynie ale czy beda chcieli stracic tyle kasy z braku Messiego w turnieju?
Przypomniala mi sie sytuacja Ronaldo kiedy po czerwonej kartce przecieral w ostentacyjny sposob logo UEFA dajac do zrozumienia ze jest chroniony. Ciekawe czy Messi tez bedzie chroniony bo wydaje mi sie ze nie skoro nazwal ich zlodziejami.
1
Tak to jest jesli jeden ma w sercu klub a drugi widzi w tym niezly interes.
0
Kolejne plotki o Neymarze.
89mln + Dembele + Rakitic + Umtiti.
Te newsy to jakies debile dodaja.
Troche realizmu by sie przydalo:)
0
Coutinho na sprzedaz a Dembele mozna zostawic. Chociaz szczerze mowiac najlepiej sprzedac obu i kupic Griezmanna i Neymara.
0
Znacie jakies stronki gdzie podaja na zywo wszystkie transfery?
3
Jeszcze 30min i sie zacznie zabawa!!
1
@Sortello
Teraz jest era Messiego , wczesniej byla Ronaldinho, jeszcze wczesniej byli Rivaldo, Ronaldo, Romario itp Poza tym kiedys mielismy druzyne i Messiego a teraz zostal nam tylko Messi. To jak on zakonczy kariere i nie bedzie jego nastepcy to tak szybko nie zbudujemy druzyny.
0
@kingorbit
Mi sie tez wydaje ze przyjdzie tylko za ile i czyim kosztem??
0
@Sortello To kto Twoim zdaniem bedzie w stanie wygrac w pojedynke mecz? Kto ma w razie czego byc nastepca Messiego zeby nie byl taki zjazd jak po odejsciu Xaviego i Iniesty?
0
Sytuacja jest bardzo skomplikowana jesli chodzi o Neymara. Owszem chcialbym go z powrotem, jednak to wszystko zalezy od PSG.
Neymar moze robic skandale i strajki wtedy moze cos pomoze. Druga sprawa mowi sie o wymianie Cou i Rakitic (dla mnie wtedy maksymalnie doplata 50mln. Nie wiecej!!) ale czy Rakitic bedzie chcial odejsc?? Watpie, a przeciez go nie zmusza.
Jeszcze bylaby opcja zeby Barca pozwolila Griezmannowi odejsc do PSG ale i tu nasuwa sie pytanie czy klub jak i francuz beda chcieli wspolpracowac.
No i zostaje ostatnia sprawa. Co z Dembele?? Jesli przyjdzie Griezmann i Neymar to Dembele nie bedzie mial wogole minut i czy warto wtedy go trzymac i placic taka kase za rezerwowego? Kolejna sprawa jesli przyjdzie tylko jeden zawodnik Ney lub Griz to Dembele nadal bedzie siedzial na lawce i liczyl na kontuzje lub zawieszenie ktoregos z zawodnikow wiec moze powtorzyc sie sytuacja z Borussi gdzie strajkowal jak i u nas gdy olewal treningi i lamal zasady w klubie.
0
Neymar do nas, Coutinho do PSG.
Griezmann do nas , Semedo do Atletico.
Dembele na sprzedaz.
W sumie doplacilibysmy maksymalnie 100mln (przy "umiejetnosciach" negocjacyjnych naszego zarzadu)
Ustawienie ofensywne 4321 lub standardowe 433. To wszystko zalezy od przeciwnika i sytuacji kadrowej przed danym meczem.
1
@SeeleyBooth
Po pierwsze, nie stac na nas na Mbappe
Po drugie PSG go nie pusci
A po trzecie nie bedzie chcial przyjsc (woli Real)
16
Pep trenerem a Xavi zastepca:)
2
@Barca1922
I Xavi jako asystent
0
@BoRoWieC
Tak. Przeciez On i Gomes to jak bliżniacy:)
13
OFICJALNIE!!! Alvaro Soler przechodzi do Evertonu! :)
0
Wymiana Cou-Neymar + 100mln
Dembele za 120mln a w jego miejsce Griezmann.
I w tunelu prowadzacym na mecz kazdy rywal mialby kakao w majtkach gdyby widzial
Messi , Suarez , Neymar,Griezmann w jednym skladzie.
1
@Rafix98
Dokladnie. Brak trenera z jajami widac od razu. Messi w reprezentacji jak i w klubie nie ma zawodnika ktory wzialby gre na siebie. Messi nie jest w stanie wygrac sam meczu gdy kryje go 3-4 zawodnikow. Dybala w reprezentacji moglby cos wniesc tak samo w klubie brakuje zawodnikow takich jak Neymar ktorzy potrafia zrobic roznice i w kluczowym momencie nie boi sie wziac na siebie ciezar gry.
0
@Matix90
Zdaje sobie sprawe ze Messi ma duzo do powiedzenia, jednak czy az tyle? Watpie. Poza tym gdyby to byla prawda to wogole by Dybale nie polowywali. Wydaje mi sie ze to sa poprostu zwykle plotki.
3
Na prawej stronie mamy zawodnikow, jesli doszedlby Alves to byloby za duzo.Jesli gralby Semedo i Alves a Roberto do pomocy tak jak niektorzy chca to wtedy de Jong mialby mniej szans. Jesli sprzedaja Semedo po to by przeszedl Alves to bedzie blad. Przy grze w kratke Roberto i przy ewentulnej kontuzji Alvesa nie mamy prawej obrony.
Moim zdaniem lepiej F.Luisa na lewa strone dla zmiennika Alby.
Lubie Alvesa jednak dla dobra klubu sympatie trzeba zostawic z boku. Takze jestem na NIE z bolem serca.
2
Dziwi mnie to ze Dybala wogole nie gra. Wiadomo ze gra na tej samej pozycji co Messi. Jednak jesli nie ma kto rozgrywac, Messiego kryja w kilku zawodnikow to czy nie lepiej sprobowac Dybale przesunac na inna pozycje i byc moze on wezmie ciezar gry na siebie,a wtedy Messi mialby wiecej miejsca.
Dybala to swietny zawodnik wiec jesli w argentynie nic nie idzie to dlaczego nie zaryzykowac z Messim i Dybala w jednym skladzie? Przeciez nie maja nic do stracenia bo gorzej juz byc nie moze...