kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co chwile pojawiaja sie artykuly o tym ze Barca nie odbiega od swojego stylu,ze caly czas kontynuuja swoja filozofie itp
To chyba ludzie nie ogladaja meczow Barcy. Gdyby grali naszym stylem to w tej druzynie ktora podala UEFA byloby minumin 2 zawodnikow z pomocy.
No chyba ze te osoby ktore sie wypowiadaja o stylu (np.Pep ,kilka osob z zarzadu jak i zawodnicy) maja na mysli MATSA ktory zawsze zaczyna nasza akcje i ma lepsze podanie niz niejeden od nas z pomocy oraz Messi ktory jest ofensywnym zawodnikiem a mimo tego jest najlepszym rozgrywajacym bo nie ma u nas nikogo kto potrafilbym rozgrywac pilke.
2
@Arthur a to ciekawe bo od 65min wlosi tylko z kontry atakowali a kondycyjnie to ledwie biegali. Mysle ze polacy dobrze zagrali. A ten mecz mogl wygladac calkiem inaczej gdyby nie karny i troche szczescia nam by dopisywalo.
0
@Trepol17Veb
wydaje mi sie ze na 90% nie bedzie to Brazylia ani Argentyna.
8
@BykFCB
To jakies trefne wiadomości :)
3
@Michael_20 Nie
0
@Kamiloza91 Bingo! Najgorsze jest to ze nie wazne jaki transfer zrobi Barca to nie bedzie mnie cieszyl tak jak zwolnienie trenera (moze byc zakonczenie wspolpracy za porozumieniem stron)
0
@Kamiloza91 Plotki plotkami ale Barca potwierdzila ze interesuje sie Griezmannem jednak z wczesniejszych informacji szatnia nie jest za Griezmannem. Ja jestem za Griezmannem bo 120mln to dobra cena. Jesli chodzi o Neymara to bylbym w stanie oddac za niego Dembele albo Coutinho. Co o tym sadzisz?
0
@Kamiloza91 Mysle ze jesli chodzi o zmiennika dla Suareza to bedzie ciezko. W tej chwili nie ma typowej 9 a jak juz sie znajdzie to ma swoj wiek albo jest nie do wyciagniecia ze wzgledu na cene.
0
@ofenzywa @Gaucho @nowy19pl Panowie napisalem ze to zabawa. Bierzecie wszystko na powaznie.Mi chodzi tylko o to jak silna mielibysmy linie ataku. A jesli chodzi o wynagrodzenia to mysle ze mozna by bylo sobie z tym poradzic.
0
Panowie pytanie do Was. Skoro plotka goni plotke to co wy na to jak okazaloby sie ze przychodzi Griezmann za 120mln i dodatkowo Neymar w zamian za Dembele. Dodatkowo Cou tez zostalby sprzedany takze Griezmann by sie zwrocil i tylko jakas tam doplata za Neymara. Wtedy Neymar Suarez Griezmann i Messi cofniety. Co Wy na to?? Przypominam ze to tylko zabawa i gdybanie tak jak wiekszosc plotek transferowych.
0
@Huor Kolega chyba nie zrozumial mojego przekazu. Napisalem ze to jest tylko gdybanie i chodzi mi o to bys wypowiedzial sie na temat takiej linii ataku a nie o tym czy to mozliwe bo wiadomo ze to jest nie realne.
0
Panowie pytanie do Was. Skoro plotka goni plotke to co wy na to jak okazaloby sie ze przychodzi Griezmann za 120mln i dodatkowo Neymar w zamian za Dembele. Dodatkowo Cou tez zostalby sprzedany takze Griezmann by sie zwrocil i tylko jakas tam doplata za Neymara. Wtedy Neymar Suarez Griezmann i Messi cofniety. Co Wy na to?? Przypominam ze to tylko zabawa i gdybanie tak jak wiekszosc plotek transferowych.
0
@Kamiloza91 Najgorsze jest to że w momencie kiedy zarzad zgodzi sie na transfery Valverde to w momencie kiedy zostanie zwolniony zostaniemy znowu z zawodnikami ktorych nikt nie bedzie chcial tak jak bylo to z D.Suarezem, Gomesem, Turanem itp. Znow zostaniemy z Rakiticiem, Busquestem, Parejo, Williamem itp, znow bedziemy placic za to ze siedza na trybunach. A de Jong i inni mlodzi sie nie beda sie rozwijac.W momencie kiedy Messi zbliza sie do konca kariery i zamiast szukac kogos kto w jakims stopniu zniweluje jego brak to szukamy jego rowiesnikow i to na kazdej pozycji.
0
@Radol Cena Cou napisalem zeby dzieciaki mnie nie zaczely hejtowac:)
0
@Kamiloza91 Valdek chce Parejo juz od 2lat moze to jest jego bunt i chce zajechac pomocnikow. A jak przyjdzie jego pupil to chociaz jeden z dwojki Busquets Rakitic bedzie siedzial na lawce. Nie mam pojecia. Dla mnie to jakas pomylka. Tak samo sciaganie Boatenga gdzie mamy mlodych w Barcy B i te 2-3 mecze w sezonie mogliby zagrac a kasa z wypozyczenia i wynagrodzenia by zostalo. Nie ogarniam juz tego.
0
@lambard Pytanie czy zawodnicy sprawdza sie w la liga? Zawodnicy z Atletico znaja lige wiec z tym nie byloby problemu. Tramsfery byly by ciekawe. Ja bym chcial zobaczyc n'golo ciekawe jakby sobie poradzil. Sane ciekawa opcja ale czy u Valdka by pogral? Czy nie byloby tak ze Ernest powiedzialby do Sane " sluchaj za duzo biegasz, za czesto atakujesz pressingiem , musisz nauczyc sie mojego stylu. Wiec posiedzisz na lawce" . Robie sobie jaja ale mysle ze kazdy zawodnik ktory nie bedzie pasowal do koncepcji trenera bedzie siedzial na lawce.
0
Ludziska troche przystopujcie z tymi transferami jesli chodzi o Suareza. Potrzeba nam zmiennika ale nie kosztem transferu Urugwajczyka. Suarez daje gwarancje ponad 20 bramek w la liga. Nowy zawodnik nie koniecznie odrazu wkomponuje się do zespolu i nie koniecznie zacznie wspolpracowac z Messim. Jesli ktos przyjdzie to Suarez musi zostac. Wtedy obaj zawodnicy powinni dostac po tyle samo szans. A w nastepnym sezonie jesli zmiennik sie sprawdzi to mozna sprzedac Luisa.
0
@VenoM Jaki TOP w pomocy? Kolega napisal 250mln. Griezmann 120,de Ligt 75 to juz jest 195. Kogo chcecie kupic z TOP pomocnikow za 55mln?? :)
1
Ciekawe na jakiej podstawie ta wartosc rynkowa. Dembele mlody ok 120mln ale Cou 100? To chyba za nazwisko i dlatego ze zostal kupiony za kokosy. Jesli brac pod uwage forme,to jak grał itp to jego wartosc wynosi jakies 75mln :) sprzedac go jak najszybciej dopoki jeszcze mozna zgarnac ponad 100 baniek. A Vidal zagral bardzo dobry sezon i jego wartosc jest smieszna. Wiadomo wiek ale co za tym idzie doswiadczenie i jakosc. Minimum powinien kosztowac tyle co Paulinho czyli ok 40mln. Wiadomo ze transfermarkt nie jest dobrym zrodlem.
0
@BarcaInfo Krzysztof Piątek wyżej w klasyfikacji strzelców Serie A, to myśle że powinien znaleźć sie na podium , a może i wygra ? W końcu ma podobne szanse do ronaldo :)
0
Kiedys mielismy Xaviego i Inieste. Gdy ktorys z nich mial gorszy dzien to ten drugi bral wieksza odpowiedzialnosc. Arthur gdy ma forme gra swietnie ale brakuje mu stabilizacji i kogos do pomocy. Nie ma juz takich zawodnikow jak kiedys Xavi,Ineista ,Pirlo itp.Na dzien dzisiejszy ciezko znalezc kogos jednak mysle ze gdyby nie kontuzje to Thiago przydalby sie i chcialbym zobaczyc N'golo Kante jakby sobie poradzil.
0
@Kamiloza91 Jesli Neymar zostanie w Paryzu to za rok Barca moze go kupic za 170mln a wtedy szejkowie dadza sie poraz kolejny wyru...ć :) bo kupia zawodnika za 222mln a sprzedadza za 170mln w momencie gdzie ceny poszly mocno w gore. Nie uwazam ze jest to latwa sprawa by sciagnac brazylijczyka w tym oknie transferowym jednak uwazam ze jest to mozliwe. Mimo to zgadzam sie z Toba ze bedzie bardzo ciezko o ten transfer.
0
@Gaucho Nam trzeba duzej zmiany zwlaszcza w srodku pola. Jednak widzielismy co sie dzieje z przodu gdy Messi ma gorszy dzien, Dembele ma kontuzje a Cou... to Cou. Mamy dobry zespol jednak trener nie potrafi tego wykorzystac,a skoro trener zostaje to musi przyjsc ktos kto da jakosc z przodu.
0
@Kamiloza91 Pilka nozna to biznes. Szejkowie wladowali petrodolary na zespol a tu nic. Poza tym Neymar jest nie zadowolony,jego zachowanie nie podoba sie szejkom. Dodatkowo finansowe fair play. Jesli mieli by sprzedac Mbappe czy Neymara sprzedali by brazylijczyka. Jesli dostali by zadowalajaca oferte z Barcy to by przyjeli, np. Dembele lub Coutinho dodatkowo z Malcomem albo z doplata to by napewno rozwazyli biorac pod uwage ze za rok kazdy moze go kupic za 170mln. Takze nie uwazam ze byloby to nie mozliwe.
0
@kewin Jesli nie odnowi kontraktu to za rok bedzie mogl zostac wykupiony za 170mln. Taki ma zapis w kontrakcie.
0
Jesli chodzi o Neymara. Moim zdaniem ciezko znalezc drugiego kto wpasowalby sie do Barcy z miejsca i dal wiele bramek oraz odciazyl Messiego. Moze zawodnik za 120mln Griezmann to bylby dobry ruch jednak z tego co wiadomo to szatnia z Messim na czele go nie chca. Mysle ze Cou+Malcom+ 15-20mln za Neymara to mogloby sie udac. Jesli tego nie zrobimy to za rok Real kupi go za 170mln (klauzula ). Trzeba sie wzmocnic tylko jesli nie Griezmann ani Neymar to kto??
0
@BarcaInfo Owszem bedzie rewolucja. Mats Roberto Pique Langlet Alba, Busquets Rakitic Arthur ,Messi Suarez Cou. A na zmiane William, Parejo , Vidal. Taka to bedzie rewolucja
0
@MarioVeB! Zgadzam się jednak poco dawac na glowna takie artykuly? Lepiej dodac jeden artykul "plotki transferowe" albo "doniesienia prasowe" i tam wrzucac wszystko robiac aktualizacje
0
@Colon Jak ja upcham tego de Jonga na ławce :)
0
Proponuje aby nie dodawac jakis smiesznych artykulow jak np. Valverde odchodzi oraz plotek w stylu Neymar do Barcy. Jesli nie bedzie w 100% pewnosci albo chociaz jedna ze stron sie nie wypowie to szkoda naszego czasuna czytanie glupot. A tak na marginesie to nastepny sezon nie ma co ogladac bo szkoda nerwow. Lepiej zobaczyc skrot a dokladniej bramki z meczow bo szkoda tracic zdrowie a tymbardziej wzrok na ogladanie druzyny prowadzonej przez Ernesto. Dobranoc :)