8

Z malej bo nie szanuje tego klubu :)

0

Myślalem,że tylko w piłce sa jaja jeśli chodzi o sędziów ale to co bylo w pucharze hiszpanii w koszykowce pomiedzy Barca a realem to dopiero jest kabaret :) polecam kazdemu. To jest cos niesamowitego !!!!!

1

Czyli bedzie to co w tym sezonie. Na poczatku grali zmiennicy,Malcom,Munir,Puig,Miranda itd. Nadszedl sezon, EV wystawia swoja 11, w Pucharze Krola daje zagrac zmiennikom (a wiadomo ze brak zgrania i rytmu meczowego bedzie sie odbiajac na grze jak i wyniku) wiec EV ma podstawy aby wysylac zawodnikow na trybuny. W nastepnym sezonie bedzie to samo. Presezon bedzie udany dla zmiennikow jak i zawodnikow Barcy B, a w sezonie znow lawa.

2

Najpierw EV wystawial swoja 11. Pozniej zaczal rotowac i to nieraz potrafisz zszokowac swoim skladem. Jesli chce wystawic mocny sklad to powinien zmotywowac pilkarzy aby zagrali wysokim pressingiem, szybko strzelic kilka bramek i w przerwie zrobic zmiane, nastepna w 55min i ostatnia w 60. Wtedy grali by spokojnie, oszczedzajac sily na LM i przy okazji zmiennicy mieli by wiecej czasu. A zazwyczaj jak wystawial typowa 11 to zawodnicy grali spokojnie,bez pressingu, liczac na to ze cos sie strzeli predzej czy pozniej,a zazwyczaj rywal strzelil bramke, postawil autobus i trzeba bylo sie meczyc. Moim zdaniem jesli nie bedzie dzis rotacji i to dosc znacznych to trzeba do polowy rozstrzygac mecz w innym wypadku znow w LM beda problemy.

0

A ty razem z nim.

0

Wlasnie czytalem artykul. Ze jesli naruszyl wszystkie 3 przepisy to kara jest od 4-12 meczy zawieszenia. Jesli uznaja ze nie zostaly naruszone wszystkie to kara jest od 1-3 meczy zawieszenia.
Dzieki za odpowiedz.

0

Mam takie pytanie. Czy Bale zostal/zostanie ukarany za gest wykonany podczas meczu z Atletico?

0

Beda grac jako zmiennicy. Przeciez zdarzaja sie kontuzje, zawieszenia,slabsza forma czy poprostu zwykla rotacja. Meczy jest duzo i napewno Puig oraz Alena mieliby po kilkadziesiat rozegranych meczy po 90min oraz jeszcze wiecej wchodzac z rezerwy,

0

Jest bez formy ale dawalbym go w pomocy moze wtedy sie odbuduje bo nawet gdy strzelal bramki to bylo widac ze sie meczy na tej pozycji.

0

Tez czekam az zagra w pomocy. Dlatego bym go dzis wystawil w srodku.

0

Cou jest bez formy a jak Alena dostanie jakis uraz? To co wtedy?

0

10min Vidal kartka, 25 min Rakitic karka, do przerwy przegrywamy 2:0.
Wchodzi Messi i Suarez i zamiast odpoczynku to przez te 45min beda biegac tyle co w normalnym meczu przez 90. Brawo Ty :D hahahah
W tygodniu nie ma meczu wiec beda mieli czas na odpoczynek.

0

Moim zdaniem EV nie powinien wystawic Vidala i Rakiticia w pierwszym skladzie bo gdy dostana kartki to zostajemy bez 3 pomocnikow.
Ja bym wystawil taki sklad
MATS, Robero,Pique,Langlet,Semedo
Rakitic,Busi,Cou
Malcom,Suarez,Dembele.

23

Nie rozumiem osób,które narzekają na decyzje EV jeśli chodzi o Malcoma.
Jest to 1 mecz, Messi nie jest w 100% gotowy do gry, więc nie ma sensu za wszelką cene aby Argentyńczyk grał od początku. Ramos tylko czeka na to by móc Messiego odsunąć od gry na dłużej. Więc moim zdaniem dobra decyzja i konkretny sprawdzian dla Brazylijczyka. VeB!

1

Do Pana Radka(redaktora) . Takie słowa jak "Ciebie" , "Ci" , "Tobie" itp. Piszemy z dużej litery.

6

Od kilku sezonow nie maja formy, po kilku meczach w La Liga traca punkty, a na polmetku maja przegrana lige. W PK nie dochodza do finalu i zostaje tylko LM. A skoro jest juz VAR to skupia sie na PK, to jedyna ich szansa na jakikolwiek puchar. Gdyby VAR byl od kilku lat to mysle,ze max 1 puchar LM by zdobyli.

20

Pep wróć!!! Weź pod swoje skrzydła Xaviego, zatrzymaj perełki z La Masi i znów powróci "Tiki-taka" ,a Xavi bedzie kontynuował Twoje nowe dzieło!

3

W 16 jest blad. Chyba ze po meczu mozna walnac kielicha o poj.50ml:)

3

A ja wole go do 1 skladu pod warunkiem ze bedzie pierwszym.zmiennikiem arthura. Wiadomo ze EV go nie powola ale zastanawiam.sie gdzie bylby Messi gdyby w wieku 19 lat gral w rezerwach ??

0

A PSG tez zdominowalo lige a jakos Neymar jest na 12 miejscu, wiadomo ze Neymar to technik itp ale mysle ze bez problemu powinien byc przynajmniej na pozycji Benzemy...

0

To ze nie chce przedluzyc kontraktu nie ma nic wspolnego z gra. On sam wolalby lapac minuty by zwrocic na siebie uwage tak samo jak klub ktory bedzie chcial zarobic na nim jak najwiecej, wiec gdy Suarez ma kontuzje to on powinien grac, strzelajac kilka bramek wzrosnie jego wartosci i wzbudzi zainteresowanie innych klubow co bedzie dobre dla obu stron.

3

Czytam ze dla wielu Messi niewidoczny , nie w kazdym meczu bedzie zawodnikiem meczu. Brak Suareza jest widoczny bo nie ma nikogo kto skupialby na sobie obroncow. Druga sprawa brak rozgrywajacego w srodku czyli znow brak zawodnika z powodu kontuzji chodzi tu Arthura. Teraz widac ze brakuje nam zmiennika na 9 i w srodku. Moim zdaniem powinnismy grac z Munirem na 9 wtedy wiecej miejsca byloby dla Messiego. No ale to trener ma swoja "niezawodna" 11. Brak rotacji skutkuje brakiem ogrania dla rezerwowych a co za tym idzie slaba gra gdy EV jest zmuszony do zmian.

0

Sklad przewidywalny,najgorsze jest to , ze z lawki wejdzie Denis... chyba ze barca bedzie prowadzic 4:0 to da szanse Aleni i moze ktoregos z mlodych obroncow...

1

Jeśli chcą kupić kogoś doświadczonego to lepiej zadzwonić do Puyola, on przynajmniej zna styl, ma serce do gry oraz gigantyczną reputacje. Pique mógłby się jeszcze wiele nauczyć. Nie ma sensu kupować kolejnego dziadka,ktory będzie musiał się zaaklimatyzować,a później po sezonie ława,nie licząc pensji która bedzie wysoka. Jedyna opcja to wychowankowie,w ostateczności Puyol :)

0

A to teraz wszystko jasne ;)

0

Zawsze angielskie druzyny slyna z ostrej fizycznej gry wiec skoro przyszedl Pep do City i wprowadzil styl prosto z barcelony (a wiadomo ze hiszpanskie zespoly zazwyczaj wygrywaja z angielskimi) to logiczne ze wygrywaja i graja ladnie dla oka.

0

Na koniec srzonu zawsze jest ta sama 3. Barca,Real,Atletico. Wiec jesli bedziemy miec przewage nad tymi dwowa zespolami to zdobedziemy mistrzostwo. Teraz mocna jest sevilla ale oni zajma najwyzej 4 miejsce. Dlatego trzeba cieszyc sie z pkt ktore daje nam przewage nad zespolami z madrytu.

2


Kazdy obwinia EV. Moim zdanien przesadzacie. Era tiki-taki sie skonczyla. Barca w tym roku celuje w LM wiec w LaLiga nie bedziemy wygrywac wszystkiego,zwlaszcza ze to byl mecz z Atletico na wyjezdzie. Dlaczego tak pozno zmiany? W tym meczu najwazniejsze to by nie przegrac a na lawce mielismy samych ofensywnych graczy. Dembele strzelil gola jednak przy jego postawie poza boiskiem to mogl wejsc tylko przy niekorzystnym wyniki. Smiesza mnie komentarza typu wole piekny styl niz trofea. Real w poprzednim sezonie mial przegrana lige juz w grudniu a mimo to Zidane zostal i wygral LM (gdyby byl VAR to mogliby sobie 3 ostatnie trofea wymazac) w tym sezonie tez maja problem i ciezko bedzie im zdobyc lige,poza tym liga jest wyrownana. Cieszcie sie z tego ze jestesmy liderem (moze nas Sevilla wyprzedzic). Ciesze sie z wyniki dla mnie to +1pkt nad realem, a dla was moze byc strata 2pkt. Jesli chcecie by wszystko wygrywali to proponuje kibicowac PSG tam liga juz rozstrzygnieta.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

"Wolę piękną grę i satysfakcję, niż średnia grę i trofea. Chyba, że Pan Ernesto wygra potrójna koronę, to wszystko odszczekam" to sie zdecyduj co chcesz albo styl albo trofea.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?