1

Jesli EV zagra 433 to z przodu Messi,Suarez,Dembele
Arthur,Busi,Vidal
Alba,Pique,Umtiti,Roberto
Mats
Jesli zagra 442 to zamiast Dembele Rafinha.

0

Bingo. Zgadzam sie!!!

0

Sprzedaz zima to bylby strzal w kolano. Potrzebujemy zmiennikow. A gdyby odszedl zostalby nam tylko Malcom. A sezon dluuuuugi

2

Wstyd! Gdy Barcy nie uda sie kupic zawodnika ktorego obserwuja,jedyna opcja sa zawodnicy ktorzy zostali, wychowankowie lub ci ktorzy wrocili z wypożyczenia. Najgorsze jest to ,ze mimo dobrych wystepow i tak to nic nie daje. Zbliza sie okienko i maja ich w dupie,a gdy nie uda sie nikogo kupic to wtedy chca by zostali i wmawiaja im ze ich potrzebuja. Wstyd!!#

12

Byl Mina i nie byloby teraz problemu.

1

Wlasnie chodzi o to ze nie moze. Ma byc najpozniej 15 minut przed meczem i tak ma przyjsc. Jesli zbiorka na mecz jest np.16.30 to przychodzi najpozniej 16.30. Jesli ma powiedziane , ze nie moze jesc kebaba to nie moze, jesli ma zakaz jezdzenia na nartach to nie jezdzi. Nie rozumiesz co to dyscyplina i zasady?, Pokazuje brak szacunku dla klubu jak i zawodnikow.

0

Wole takich dryblerow niz Dembele ktoremy przeszkadzaja wlasne nogi przy bieganiu ;)

1

Mysle ze ten gosciu tego nie rozumie co to zasady., typowy polaczek. Jakbys sie spytal poco sa zasady to by Ci odpowiedzial "zasady sa po to aby je lamac" wiec szkoda czytac takie komentarze. A jesli chodzi o Dembele to brak dyscypliny pokazal juz w BVB. Wydaje mi sie ze to ostatni sezon jego na Camp Nou

0

Tak sie nie zdarzy. Za duzo kasy na niego dali by gral w rezerwach. Jesli juz to go sprzedadza. A to i tak po sezonie.

17

Ma duzo racji. W poprzednim sezonie mielismy fantastyczna obrone, w tym jest odwrotnie. Tu nie brakuje umiejetnosci, tu brakuje ewidentnie kogos kto potrafi krzyknac, opierdzielic jak i dac mocnego kopa w pozytywnym znaczeniu taki ktos jak Puyol. A w srodku brakuje spokoju i kogos kto potrafi wyczuc moment kiedy trzeba przyspieszyc a gdy rywal atakuje to przytrzymac pilke i wybic go z rytmu. Brak Iniesty jest widoczny, kiedys gdy Iniesta mial gorszy mecz to obok byl Xavi, teraz gdy Arthur ma gorszy mecz nie ma nikogo kto moglby mu pomoc.

0

Porazka, czasem tak sie zdarza. Teraz rewanz w PK w ktorym powinien wystapic Umtiti. Jesli zagra dobrze to jestem ciekawy kto zagra w nastepnym meczu ligowym. Jak dla mnie Pique powiniem walczyc z Umtitim ktory z nich zagra obok Langleta.

0

I co z tego ze chodzil? Strzelil 2 bramki?? Wiec zrobil swoje. Nie da sie wszystkiego wygrac...

0

kto ma odwage na drybling? Ostatnio pod nieobecna Messiego to Suarez probowal pojedynkow 1na1 i napewno czesciej mu to wychodzilo niz francuzowi. Dodatkowo w srodku Arthur kilkukrotnie osmieszyl rywali wiec jesli szukasz czegos by bronic Dembele to musisz poszukac czegos innego.

0

Za tydzien jest mecz towarzyski brazylia-urugwaj na ktory ide, myslalem ze zobacze kilku zawodnikow z Barcy jak i kilku rywalim,a tu kontuzja Marcelo,Coutinho, oby juz nikt nie zlapal zadnego urazu :p A wracajac do sprawy to mysle ze Coutinho przyda sie odpoczynek i wskoczy w jego miejsce Malcom, po tych kilku meczach bedzie sprawa jasna kto zasluguje na minuty,Malcom czy Dembele,

2

Jest roznica jednak gol Dembele byl na 2:2 a dla Barcy to nie byl korzystny wynik dlatego wszyscy pobiegli na srodek,a gol Malcoma byl na 1:0, jednak i tak widac roznice ze bardziej ciesza ich bramki zdobyte przez brazylijczyka niz "francuza". Mysle ze zachowanie Dembele na boisku(ma duzo strat) jak i poza nim (np,ostatnio spoznil sie na mecz LM) odbija sie to tez na relacji z innymi. Chcialbym zobaczyc Malcoma od 1 minuty, wtedy bedzie mozna juz ocenic jak wyglada jego zgranie z pierwsza 11. A Dembele coraz bardziej przekonuje mnie do tego zeby w zimowym oknie transferowym poszukal innego klubu, najlepiej z wymiana na zawodnika ktory moze grac na skrzydle jak i na szpicy.

0

Barca ma dlugi z ktorych nie wyjda tak szybko,jedynie co robia to kontroluja zadluzenie aby nie roslo z roku na rok. NIestety zarzad bedzie robil swoje a EV musi sie z taka sytuacja pogodzic jesli chce pozostac na lawce trenerskiej. Wydaje mi sie ze zarzad powinien sie zmienic,a z drugiej strony czekam az Xavi zostanie trenerem, jestem wtedy ciekaw czy cos sie zmieni.

0

Tez mi sie wydaje ze Dembele moze siedziec na lawce z powodu Malcoma jednak ciezko teraz cos wnioskowac. Jesli EV zostanie na kolejny rok to mysle ze przydalo by sie troche przewietrzyc lawke i kilku sprzedac wtedy zrobilo by sie miejsce dla Malcoma i zawodnikow z Barcy B, z drugiej strony zarzad chce sciagnac jeszcze jakis pomocnikow wiec nie mam pojecie jak to bedzie, trener chce mniejsza lawke klub kupuje innych, mlodzi z Barcy B chca grac a ich nie powoluja i dupa,,, :D

1

Nie może odsunąć Munira bo w momencie kontuzji Suareza musi miec kim go zastapic. A Malcom czy Dembele na szpicy to nie ma sensu. Bylem pod wrazeniem Malcoma w meczach towarzyskim jednak musi jeszcze potrenowac, widac ze chlopak chce grac i walczy, jego czas jeszcze przyjdzie.

1

Wlasnie mialem to napisac ze takimi meczami zdobywa sie mistrzostwo. To jedno zdanie wystarczy i nie ma co sie rozpisywac.

1

Trzeba poczekac jaka bedzie sytuacja z Rafinha gdy wroci Messi. Jesli EV bedzie pomijal brazylijczyka oznacza to ze Malcom nie ma co szukac za kadencji obecnego trenera.

0

Cillesen
Semedo,Langlet,Chumi,Miranda
Vidal,Roberto,Rafinha
Dembele,Munir, Malcom

Chociaz Ernesto moze zrobic tez tak;
Cillesen
Semedo,Chumi,Langlet,Roberto
Vidal,Rafinha,Denis,Arthur lub Alena
Munir,Dembele
wtedy Malcom na lawke... bedzie chcial miec korzystny wynik przed rewanzem :D

0

Bede na meczu Brazylia - Urugwaj. Z checia zobacze pilkarzy Barcy i mam nadzieje ze kiedys uda mi sie zobaczyc mecz na Camp Nou z Messim w skladzie.

2

Barca potrafi zmieniać zachowania zawodników , Suarez największy gryzoń na świecie w Barcy nie miał żadnego takiego odpału. Neymar u nas też oduczył się symulki. A Dembele? No cóż nawet taki zespól jak Barca nie da rady nauczyć go grać w piłkę :D Neymar wracając na Camp Nou nie musi się zgrywać z zespołem,a Dembele poprostu tu nie pasuje. A tak poważnie to trzeba poszukać kogoś za Dembele lub poprostu zacząć stawiać na Malcoma.

12

Pod koniec sezonu jak będzie już rozstrzygnięta LaLiga to wystawić go w kilku meczach, wystawić mu kilka setek, niech strzeli kilka bramek i po sezonie sprzedać do PSG, dopłacić 60mln + 40mln które Neymar sam zapłaci i witamy MSN :D

2

Nie rozumiem dlaczego macie pretensje o sklad. Rozumiem gdyby to byl jakis sredniak to mozna robic rotacje ale gramy z liderem wiec taki sklad pasuje jak najbardziej. W LM mozna robic rotacje (oczywiscie EV wystawi taka sama 11) ;) jednak w meczu z Sevilla sklad dla mnie ok. Poczekajcie na Inter wtedy bedziemy narzekac na niego.

0

Strata punktow w ostatnich 2 meczach to cos strasznego,jednak baskowie to jest mocny rywal z kktorym ciezko sie gra zwlaszcza na San Mames. Dzis gralismy u siebie z rywalem ktory wie,ze Barca ma dolek. Teraz jeszcze bedzie ciezko o dobry wynik w LM. Jednak mysle ze wkoncu odpalimy i dokonca roku komplet pkt.

2

Na pocieszenie Sevilla - Real 3:0 do przerwy.

17

Alena,Puig i Miranda zagraja tyle samo co Cillessen :D

0

Ta cala gala jak i wszystkie inne to jest dobra smiechawa. Bramka Salaha to moze konkurowac z bramka Messiego. Messiego nominacja za nazwisko a Salah zdobyl nagrode bo przegral LM i bylo o nim glosno wiec dali mu Puskasa. Smieszne to wszystko. No ale coz biznes musi sie krecic... ;)

3

Bedzie mial szanse Rafinha na kilka minut. Tylko ciekawe czy dostanie wiecej czasu niz Vidal. A trzecia zmiana to Langlet. Szkoda mi Munira i innych zawodnikow, zwlaszcza z Barcy B jak i nowe nabytki. Rozumiem ze to bedzie ciezki mecz, bo na wyjezdzie u nich zawsze nam sie ciezko gra,jednak w tą swoja niezmieniona "11" moglby w kazdym meczu wcianac 1 nowego zawodnika, by pomalu sie ogrywal. W poprzednin meczu mogl bez problemu postawic na Mirande lub Puiga. W przerwie wpuscic ktoregos z nowych zawodnikow, a po 60min Munira. Moim zdaniem EV nie jest w stanie zdobyc LM. Oby tylko po sezonie nie stracic mlodych zawodnikow ktorzy beda chcieli rozwijac swoje talenty i poprostu grac w pilke a nie ogladac mecze w TV lub z trybun. A dodatkowo zamiast dac szanse swoim graczom to sprzedamy Munira i kupimy zmiennika dla Suareza, sprowadzimy pomocnika a np Arthur,Rafinha,Vidal pojda na sprzedaz/wypozyczenie i tak w kolko...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?