1

Ronaldinho odszedl i w jego buty wszedl Messi, teraz gdy Messi odejdzie jestem ciekawy czy znajdzie sie ktos kto chociaz w 30% da tyle co oni i bedzie liderem zespolu. Mial byc to Neymar a teraz cisza.
Ronaldinho--> Messi--> ...???

0

"Miranda, Munir i cala reszta" czyli takze Rafinha, Alena, Puig itd.

6

No i we wszystkich meczach:
MATS, Alba, Pique, Umtiti, Roberto
Busquets, Rakitic, Coutinho
Messi,Suarez,Dembele.
Jak bedzie wymuszona zmiana z powodu kontuzji czy kartek to wtedy, Vidal ,Semedo,Arthur. A przy korzystnym wyniki Malcom, Langlet. Niestety mlody Miranda, Munir i cala reszta moze poczekac na Puchar Krola. Tylko w tych meczach moga sobie pograc.

3

Alba zagra wszystkie mecze,a jesli nie bedzie mogl z powodu kontuzji czy kartek to wystapi ktorys inny obronca lub Roberto. Miranda napewno sobie nie pogra... Takiego mamy trenera.

0

Kolega "maniak" ma problem gdy ktos mysli inaczej niz on. Zreszta nazwa uzytkownika zobowiazuje :)

0

Nie liczac poczatku Neymara w Barcelonie to jak juz.sie zgral z druzyna i zobaczyl jak to wszystko wyglada to nie pamietam zeby Ney plakal czy robil "dziwne" symulki. Jak byl ciagniety przez rywala to stawal i czekal az sedzia odgwizda faul (tak jak to robi Messi) przy ostrym faulu mogl dodac cos od siebie (tak jak to robi Suarez) jednak wszystko bylo w granicach normy. Gdyby wrocil to napewno znow by pokazal klase i nie bylo by symulki takiej jak na MS, jesli chodzi o Dembele to nie widze dla niego przyszlosci w klubie. Gra idzie mu ciezko i mimo strzelania bramek to widac ze sie meczy. Nie mam chorego myslenia. Kazdy ma prawo do wypowiedzi a takimi tekstami prezentujesz swoj poziom intelektualny i to jak bardzo jestes niedojrzaly gdy ktos mysli inaczej niz ty, ;)

1

Dembele+50mln+50mln(ktore Neymar sam zaplaci) dodatkowo zadnych bonusow za podpisanie umowy itp. Wtedy moze wrocic.

0

Bo UEFA musi ciagnac bialych jak najdalej, a krystynka tak jak mowilem ma zespol do nabijania statystyk ( YB) tak to wlasnie robi sie interesy.

0

Dokladnie , zgadzam sie z Toba. Ciezko teraz o typowa "9" ktora da jakosc i bramki. Mysle tez o Salahu ale nie wiem czy da rade utrzymac forme. Trzeba miec nadzieje ze uda sie sciagnac kogos o niezbyt duzym nazwisku a ktory odpali, tak jak zrobil to Salah.

0

On teraz kupuje klub w LaLiga, chyba Rayo.

0

Kogo byscie chcieli u nas na "9"za Suareza?

0

City i Juve jest w 1 koszyku wiec nie moze Barca trafic na tych rywali, chodzi mi o to ze w ostatnich latach dosc czesto trafialismy na te zespoly wiec w tym roku bedzie to samo czyli wloski(napoli,inter,roma) lub angielski rywal (tottenham,Man Utd,Liverpool). Teraz juz chyba zrozumiesz :)

0

Chcialbym Rome i Young Boys a trzeci zespol to obojetne. Ciekawe komu teraz UEFA wylosuje slabych rywali, czy tak jak zwykle Realowi czy byc moze dla krystynki zeby nabijal sobie statystyki. A byc moze podziela sie slabymi rywalami ;) Jesli chodzi o Barce to tak jak co roku bylo City lub Juve, tak wiec wloski lub angielski rywal.

1

A jeszcze sie zastanawiam jak by to wszystko wygladalo gdyby EV mialby trenowac barce kilka lat temu i gdy mialby w Barcelonie B , Messiego, Inieste,Xaviego itd to czy dalej gralby swoja zelazna "11"

12

EV nie chce stracic pkt na samym poczatku, to zrozumiale jednak teraz mamy slabych rywali i od 1 minuty moglby zagrac np. vidal, Artur,Langlet czy Malcom. Jesli nie chce sciagac nikogo z podstawowej 11 to chociaz Munira za Suareza, nawet jak zagra zle to nie bedzie duzej roznicy. Pozniej przyjda mocni rywale, jakies kontuzje, kartki itd wtedy zacznie robic rotacje bo bedzie zmuszony i wtedy bedzie zdziwiony ze nowy nabytek nie jest zgrany z druzyna. Wiec w nastepnym meczu go nie wystawi i po sezonie bedzie na liscie transferowej.

0

Zawodnik za darmo jesli sie nie sprawdzi to jakies 50mln mozna zarobic. Poza tym jest mlody a my w srodku mamy juz zawodnikow po 30-stce

0

Za Dembele lub Suareza i wtedy Messi na falszywa 9. Lepiej zeby Cou gral przez 45min na skrzydle niz 90 w srodku...

1

3 pkt mecz do zapomnienia. Jestem tylko ciekawy jak dlugo w obecnej formie bedzie gral w pierwszej "11" Suarez i jak dlugo bedzie sie meczyc Cou w srodku. Powinien grac na skrzydle. Jesli chodzi o zmiennikow i wychowankow musza poczekac do Pucharu Krola. To jedyna dla nich szansa... Szkoda....

0

Chodzi Ci o cala kariere Suareza czy tylko te 2 mecze? Jesli chodzi o te 2 mecze to jest jednym ze slabszych napastnikiw. Jednak pierwszy co przyszedl mi do glowy to Gudjohnsen.

0

A dodatkowo jesli sie sytuacja nie zmieni to zawodnicy tacy jak Puiq czy Alena beda szukac nowych klubow a Barca bedzie musiala kupowac...

2

jedyna szansa dla rezerwowych to jesli Barca strzeli szybko kilka bramek i do polowy bedzie jakies 3:0 lub wiecej, w innym wypadku znow bedzie to samo czyli zajedziemy sklad... dziwne decyzje EV.

0

Rafinha i Miranda nie sa powolani, napisalem ze gdybym ja decydowal o skladzie to tak by wygladalo. Moja lista powolanych by wygladala inaczej. Nie wzoruje sie na liscie powolanych EV.Czytaj ze zrozumieniem :)

0

EV wystawi swoja "11", moze jedna zmiane zrobi. MATS,Alba,Umtiti(Langlet),Pique,Roberto(Semedo)
Rakitic,Busquets(Vidal),Coutinho
Messi,Suarez,Dembele.
Gdyby to ode mnie zalezalo to moj sklad wygladalby tak:
MATS,Miranda,Pique,Umtiti,Roberto
Rakitic,Arthur,Coutinho
Messi,Munir,Dembele
Przy dobrym wyniki:
Vidal->Rakitic, Dembele->Malcom, Rafinha->Munir i wtedy Cou na skrzydlo,a Rafinha do srodka.
Uwazam ze Rafinha powinien zostac i wychowankowie dostawac szanse w takich meczach. Sezon dlugi i rotacje to podstawa zgraniu rezerwowych i w walce na kilku frontach.

3

Rafinha raczej odejdzie. Nie jestem z tego zadowolony, jednak nikt w niego nie wierzy,szkoda... Sprzedadza Rafinhie i kupia kogos innego, poco? Mamy goscia ktory zna styl i nie musi miec czasu na zgranie. Sezon dlugi, Arthur,Vidal sa nowi, Alena kontuzja i znow zostaja Ci sami, Busi, Cou, Rakieta. Szkoda Rafinhi. Jesli chodzi o mecz to nie bedzie duzo zmian. Chcialbym Suareza na lawce,w jego miejsce Munir lub Malcom, Miranda za Albe, no i w pomocy Arthura lub Vidala. Jednak to moje zdanie a EV wystawi "swoja" 11

3

Z tego co czytam to oceny za mecz sa raczej odnoscie statystyk. Kazdy ocenia jak chce, jednak wole Dembele w takim wykonaniu niz Suarez. Owszem mial duzo strat, nieraz miajal sie z pilka czy nie wykorzystywal okazji, lecz widac u niego wole walki, chce sie pokazac sie jak z najlepszej strony, a Suarez oprocz astysty to klapa, poraz kolejny...

2

Trafiony zatopiony. Nic dodac nic ujac.

8

Myslicie ze skad te 3 wygrane LM ? A dlaczego Real nie istnieje na rynku transferowym? Juz chyba wiecie. Kontrowersje w kazdej edycji LM nie biora sie znikad. UEFA ma zysk z Realu,a oni pod stolem tylko daja koperty. Ronaldo ma krola strzelcow bo w grupie maja zawsze jeden zespol ktory awansowal pierwszy raz do ligi mistrzow albo innych slabeuszy. Pomijajac przyjazn madrycko-uefoska. Jesli biora LM i MS to gdzie w tym wszystkim Umtiti? W pomocy Rakitic/Iniesta? A w bramce Ter Stegen? To jest jakas kpina. Nagrody przyznaja kokedzy kolegom. Tyle w temacie.

0

Jemu placa za wyniki. Jednak przy Suarezie i przy mocniejszym rywalu to o wynik bedzie ciezko.

0

Zgadzam sie ze przydaloby sie kogos kupic ale w tym sezonie to juz raczej nemozliwe. Na dzien dzisiejszy to Paco czy Munir ten sam poziom co Suarez. Gdy odpali Urugwajczyk to nie ma sobie rownych ale trzeba mu dac do zrozumienia ze moze usiasc na lawce jesli dalej bedzie tak grac.

0

A jak nie odpali?? I moze przeczytaj ze zrozumieniem? :D Chodzi mi o zmiennika dla niego,dlaczego Munir lub Paco nie siedzieli chociaz na lawce? Bo jakby dostal kontuzje to co wtedy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?