kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca wygra wiec mozesz poczekac :)
0
Chcialem Hazarda zamiast Cou jednak przyszedl brazylijczyk i sie nie sprawdzil. Poza tym real zaplaci za niego wiecej niz 120mln.
0
Zgadzam sie ze brakuje kreatywnosci w srodku pola. Mamy Arthura i brakuje drugiego kreatywnego (dodatkowo 2 mlodych Alenie i Puiga) jednak jesli chca kupic kogos to Busi i Rakitic na sprzedaz. Jeszcze de Jong przyjdzie. Srodkowy napastnik by sie przydal jednak nikt na lawke nie przyjdzie. Dlatego Griezmann by sie przydal a Cou niestety na sprzedaz.
0
Tez nie bylem za transferem Griezmanna. Jednak po ostatnim meczu LM potrzebny jest transfer. Barca strzelila sobie w kolano z klauzula Neymara. Teraz oprocz Messiego nie ma nikogo kto moglby w pojedynke rozstrzygnac mecz. Dembele czesto ma kontuzje ,Cou nie daje rady, takze potrzebny jest transfer. A kogo byscie chcieli za 120mln ktory bedzie potrafil pociagnac druzyne?
Bo brakuje u nas prawdziwego kapitana takim jaki byl Puyol ktory potrafilby z naszych zawodnikow zrobic walczakow bo jeden Vidal to za malo.
0
To kogo Twoim zdaniem powinni kupic do 120mln??
0
Wielkie dzieki! Moim zdaniem powinienes miec swoj "kącik" gdzie moglbys pisac swoje ciekawostki :) podziwiam Twoja prace i tak trzymaj !! :)
0
Z taką ławką nic nie wygramy.
0
Moze dostac max 2 mecze. Eibar i final PK
0
Zgadzam sie, myslal ze juz transfer zaklepany
0
Daj linka do wiadomosci
0
Po jego decyzji rok temu nie chcialem zeby wogole przychodzil, w tym sezonie pojawialy sie plotki i mialem nadzieje ze na tym pozostanie, jednak po meczu na Anfield stwierdzam ze jest potrzebny pod warunkiem ze odejdzie Cou. Gdyby byl Griezmann w naszym zespole mysle ze bylbysmy w finale,
0
Paulinho tez byl dobrym transferem. Szkoda ze odszedl.
1
Porownujac do budowy domu to bez sensu bo czy przyjdzie za 70 czy 85mln to i tak bedzie gral tak samo. Takze tu zadne lepsze materialy nic nie dadza. A poco maja placic wiecej? Zwlaszcza ze klub i zawodnik sie dogadal?
A jeszcze taka jedna sprawa Cou przyszedl za ogromne pieniadze, niby material 1 klasa ale to nie wypal, takze lepiej zaplacic 15mln mniej.
1
Ajax gra tak jak Barca jak za najlepszych lat i nie maja Messiego w skladzie. Milo sie ich oglada. Zasluguja na final a nawet na triumf:) trzymam kciuki.
0
Dzis w pracy zastanawialem sie jak to bylo mozliwe przegrac 4:0. Wydaje mi sie ze wina lezy po obu stronach czyli trener i zarzad. Ernesto ma swoj wlasny styl ktory nie pasuje do Barcy. Chcial np.williama i chcial zatrzymac Paulinho,a dostal Malcoma. Nie robil tez rotacji bo zawodnicy z Barcy B nie odpowiadali mu do koncepcji. Nie chce bronic trenera poprostu klub zle zrobil zatrudniajac Ernesto. Ma wyniki owszem jednak to tylko w la liga. Wydaje mi sie ze powinien przyjsc trener ktory slynie z utrzymywania sie przy pilce. Ernesto chcial wprowadzic swoja koncepcje jednak to niemozliwe jesli zarzad kupuje krratywnego Arthura,de Jonga. Zwlaszcza ze od dziecka Barca uczy tiki taki. Dlatego musimy znow wrocic do tego co Barca ma w DNA. Musimy utrzymywac sie przy pilce i wysoki pressing zakladac. Jak pokazuje Ajax tiki taka wciaz w modzie
0
Mozna gdybac co by bylo gdyby Dembele strzelil na 4:0.
Dzis fatalny mecz chociaz nie roznil sie zbytnio z tym co bylo na Camp Nou. Liverpool zdominowal dwumecz.
Zauwazylem ze nawet w lidze zero pressingu i zaangazowania. Nie chce krytykowac trenera bo ma wyniki jednak porownajcie zachowanie Kloppa do Ernesto,tak samo zagrala druzyna. Tak samo Pep w meczu z Tottenhamem dopingowal, motywowal. A nasz trener kuca. Wydaje mi sie ze brakuje tu wlasnie trenera z jajami poprostu.
Zespol mamy silny i potrzebna jest motywacja trenera.
0
Napewno wiele bylo podobnych sytuacji.
Slyszy sie czesto o Messim jako osobie ktora pomaga, zaklada fundacje itd jesli chodzi o Ronaldo to niestety juz tak nie jest. Owszem tez pomaga jednak czesciej sie slyszy tego typu artykuly "Ronaldo otworzyl klinike ktora zajmowac sie bedzie przeszczepami wlosow" "Ronaldo kupil sobie najdrosze auto swiata" itd
Dla jednego wazna jest walka z rakiem u dzieci, a u drugiego przeszczep wlosow.
To wszystko zalezy od czlowieka. Ciesza mnie takie zachowania pilkarzy. I nie wazne kto to jest oraz gdzie gra.
0
Czyli sam Suarez nie wierzy w przełamanie ;)
A tak na poważnie to szacunek dla niego.
0
Dlaczego tak uważasz?
1
Strzel sobie browarka. A jak nie zdasz to strzel sobie drugiego, a jak zdasz to nawet i trzeciego :)
Takze kluczem do zdania jest browarek!
0
Za mniej. 100mln to max
1
Obecnie z polaków to byłoby ich 2
Lewy, Bednarek , oczywiście obaj jako zmiennicy.
4
Puig spytał Rakiticia "Jak Ty to robisz, że trener wystawia Cię w każdym meczu? Ciężko pracujesz na treningach? Zostajesz po zajęciach dodakowo trenować? Odżywiasz się zdrowo? Itd."
A Rakitic na to :
"Nic z tych rzeczy kolego. Wazelina, tylko i wyłącznie wazelina"
A tak na poważnie , to dla mnie Puig to przyszłość Barcy, jeśli wszystko pójdzie w dobrym kierunku to mamy najlepszego pomocnika na świecie. Tak więc mamy jednego następce z Iniesta/Xavi.
Jedyny minus to warunki fizyczne, jednak potrenować troszeczke na siłowni i będzie ok.
1
Mecz do zapomnienia. Teraz czas na LM
0
De Ligt jak przyjdzie to bedziemy mieć 4 klasowych środkowych obrońców. To chyba za dużo. Pique, Langlet, de Ligt, Umtiti. O jednego za dużo.
0
Griezmann jedynie za max 80mln i dodatkowo duża obniżka pensji.
Lacazette ciekawa opcja jednak nie wiem czy będzie tak dobry jak Suarez.
Być może styl Barcy mu będzie odpowiadał i stanie się klasową "9". Jednak nie jest to gwaracja także włączyć w transfer zawodnika Barcy i dopłacić jakieś 40mln.
0
Z Dembele się zgadzam, ponieważ Liverpool bedzie od 1min atakować więc francuz na kontry jak najbardziej. Co do Arthura to nie wiem, wiadomo jest kreatywny, lepszy technicznie od Vidala jednak mniej waleczny,a Vidal potrafi rozbijać rywali. Dla mnie Dembele i Vidal w pierwszej 11. Mimo że Vidal ma kartkę to trzeba pamiętać co było w Rzymie. Lepiej zagrać w finale bez Vidala niż przegrać półfinał.
1
Cillessen
Semedo,Todibo,Umtiti, Wagué.
Arthur, Aleñá, Riqui Puig
Dembélé, Prince, Malcom
Vidal musi odpocząc przed LM.
2
Super :) Idealna rotacja.
0
Xavi zanim zostanie trenerem Barcy to minie kilka lat. Takze nie boj sie o Ermesto,jeszcze potrenuje:)