kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon multipla ma tyle wspolnego z klasyka co Valverde z ofensywą :-D
0
@bodzio10 Barca juz w marcu wiedziala ze musi miec 120mln na Griezmanna a temat Neymara pojawil sie dopiero pozniej. Dodatkowo Barca szuka zmiennika dla Alby i Suareza, wiec temat Neymara troche psuje ich plany, dlatego temat pieniedzy nie jest wyssany z palca.
16
@VamosGirl ojca mateusza
0
@MatiFCB2000
Alba?? Raczej ktos inny. Tak samo MATS nie zagra.
0
@4drian0 nie! Kalkulatorem
0
@monsterrize najlepsza fifa w historii
0
@betonito są wyluzowani bo nikt ich nie jest w stanie zmusic do odejscia. Jesli maja wazny kontrakt to klub nic nie moze zrobic. Dlatego sie usmiechaja.
2
@marcin_114 raczej multipla:)
0
"Barcelona zarobi trzy miliony euro na tournée po Japonii i pięć za tournée po Stanach Zjednoczonych. [Mundo Deportivo]"
Jakie zarobi? Koszt takiego wyjazdu wyniesie wiecej niz te marne 8mln euro.
Jedynie na co mozna liczyc to na wieksze zainteresowanie naszym klubem w Japonii i Stanach, jednak czy to jest warte by przed sezonem latac po trzech kontynentach?? Marketingowo pewnie tak ale czy dla dobra zawodnikow to juz nie bylbym taki pewny...
0
Jutro AS napisze tak:
PSG zaoferowalo Barcelonie Neymara.
Teansakcja ma polegac na wymianie Griezmann + Dembele + Rakitic za Neymara.
A pojutrze kolejny hit :
PSG doszlo do porozumienia.
Neymar w miejsce Messiego :D
0
Jesli Neymar zacznie sie buntowac to moze sie zle skonczyc. Chce wrocic do Barcy ale jesli bedzie konflikt to PSG zrobi wszystko by go nie puscic do Barcy, a Real z checia by go wzial co dla PSG byloby swietnym rozwiazaniem bo pozbylby sie brazylijczyka i utarl nosa Barcy.
Wtedy Neymar w Barcy bylby skonczony.
Jesli pojdzie na wojne z PSG jedyne wyjscie to grac na wyspach i zalowac swoich decyzji ktore doprowadzily do tego ze juz nigdy nie zagra w koszulce Barcy.
12
@IronSanHybrid
Rownowartosc obiadu ktory jada Lewandowski na zgrupowaniach.
0
@Barcaa12
Wszystko sie zmienilo o 180° pamietam jak Brazylia rezerwami nas rozwalala 3:0.
Mamy to ! :D
0
@Aaron10 o to warto przyjsc :) Darek ma najlepsza nawijke na swicie zwlaszcza jak czyta sklad Japonii
0
@Aaron10 Szpaku to ten w dlugich wlosach i pomalowanymi paznokciami?:D
0
@Pocipan hahahahahahahhahaha !!!
0
@MaTi61415 A moze poprostu Cie nie zaprosza? :D
0
@Suzu na tyle meczy co rozegral to nawet pilka potrafila sie od niego odbic 10 razy.
0
Zna ktos sposob na usuniecie hasla w windows 7 bo nie moge sie zalogowac??
0
@GregSTG to troche dziwne bo np.klub placi klauzule za zawodnika a zawodnik nie chce przejsc do tego klubu i co wtedy? Oddaja pieniadze? Albo inna sytuacja zawodnik chce zarabiac 15mln a klub chce mu dac tylko 10mln i nikt nie chce sie ugiac a termin rejestrowania zawodnikow juz minal. To co wtedy?
0
Panowie moze wiecie...
Czy klub moze kotlntaktowac sie przed okienkiem z zawodnikiem jesli chodzi o klauzule czy musi pytac o to klub? Bo jesli mozna a Atletico ma jakies dowody i nie pada kwota 120mln tylko np.Antek chcialbys do nas przyjsc ? To moga nas cmoknac w 4 litery.
5
Jesli tekst jest dobrze przetlumaczony to wogole nie ma on sensu. Cerezo chyba za duzo wypil...
"Skoro wydaliśmy taki komunikat, to dlatego, że mamy dowody. Musimy to przeanalizować i jeśli naprawdę okaże, się, że mamy dowody..." To macie dowody czy Wam sie tylko wydaje??
0
Oby tylko nasz podstawowy sklad w siatke nie dal dupy w kwalifikacjach bo wtedy bedzie gadanie "dlaczego nie gralismy rezerwami" :D
0
@FCB24 Powinni im placic od osiaganych wynikow a nie za to ze graja w pilke to odrazu maja najwyzsze stawki.
A tacy siatkarze czy pilkarze reczni maja gorzej.
A najbardziej ciepia osoby indywidualne czyli lekkoatleci itp
0
@FCB24
Dominacja w innych dyscyplinach jest glownie spowodowana wola walki i tym ze zawodnicy szanuja swoj kraj i kibicow.
Masz racje ze pilke oglada caly swiat i mecz z Japonia tez niestety ogladal caly swiat.
0
@adi7adi8
Nie bedzie bo co?
Lepiej "napychac" kieszenie Lewemu i spolce?
10
Juz od dawna powinni zrobic z siatkowki sport narodowy. Wiadomo polacy kochaja pilke jednak od kilkunastu jak nie od kilkudziesieciu lat jestesmy potega w siatkowce. A juz kolejne pokolenie dominuje i miazdzy rywaly (Uniwersjada) a takze dzisiejszy mecz pokazuje ze mamy mocny sklad nawet jesli to rezerwa.
A tematy finansowe to juz lepiej przemilczec.
#siatkowka sport narodowy!!
1
@adi7adi8 No to juz mamy "cos" 1:0 w pierwszym secie !
0
@norbi77 A teraz co bylo?? Dembele kontuzja,Cou lepiej przemilczec a Suarez gral w kratke. Mysle ze jedyn z dwojki musi przyjsc!
0
@arcziFCB Albo i zle. Patrzac na jego problemy miesniowe to jak przytyje to bedzie mial te 2-3 kg wiecej w nogach :D