kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koksik2700 To sa kontuzje miesniowe dlatego moim zdaniem to wina sztabu.
Rafinha wiadomo jest kontuzjogenny ale tamten sezon kontuzje Umtiti i Rafinha caly sezon, Dembele, Coutinho i inni. A teraz Messi, Suarez, Dembele, i chyba Arthur jest po kontuzji
0
@Kubsoleon Suarez i Messi tez?
2
Trzeba powiedziec wprost ze sztab szkoleniowy z wszystkimi ludzmi od przygotowania fizycznego zawalili !!
0
Mnie nie dziwi kontuzja dembele. Teraz martwi mnie tylko Rafinha. Chlopak bez problemu da rade ogarnac ten burdel z przodu tylko boje sie o kontuzje, cos czuje ze mecz z Betisem nie ukonczy w pelni zdrowy, obym sie mylil.
0
Oddac go za Neymara!!!!!!
Trzeba wlaczyc go w transfer!
0
Dla mnie pierwsza 3 to :
1.Zsori
2.Quagliallera
3.Zlatan.
Messi w okolicach miejsc 4-6
1
@V e B 96 Daj sie im nacieszyc, bym moze to ich ostatnie prowadzenie w lidze w tym sezonie:)
2
@Pustelnik taką ze Neymar to zawodnik ktory gra do przodu. Dostanie pilke od Messiego i ruszy na bramke.
0
@BogFutbolu Poczekajmy az rozegra 2 pelne sezony i wtedy go bedziemy oceniac.
0
@BogFutbolu narazie to lapia go kontuzje. Po drugie nie wiadomo czy zaadaptuje sie w lidze i po 3 niech rozegra 2 sezony to bedzie mozna go oceniac.
2
@Mutas95 No i mam nadzieje ze razem bedziemy sie cieszyc z przyjscia Neymara i przyczyni sie do zdobycia trypletu!
0
@Mutas95 mialem okazje zobaczyc Neymara na zywo w meczu towarzyskim z Urugwajem (1:0 po golu Neymara z karnego) i to z jaka latwoscia mija rywali, to jak sie bawi pilka to cos niesawitego.
4
@19cukier48 dembele jest mlody jednak moim zdaniem nigdy nie utrzyma wysokiej formy przez dluzszy czas. W meczu z bilbao Neymar zrobilby napewno wiecej oraz wiecej zawodnikow by go krylo a co za tym idzie wiecej miejsca dla innych graczy. Czekam na transfer Neymara w innym przypadku bedzie to ciezki sezon.
0
@19cukier48 11 bo dembele na wymiane
3
Dla mnie to jedyna szansa na to by Barca mogla cos wygrac,a zwlaszcza LM. Kazdy zespol wie ze wystarczy przykryc Messiego i Barca nie ostnieje. Przyjscie Neymara spowoduje ze rywale beda musieli uwazac takze na brazylijczyka. Messi bedzie mial wiecej miejsca oraz wkoncu ktos pomoze mu i odciazy go ze wszystkiego.
0
Wiadomo ile Suarez bedzie pauzowac?
3
@Forza_Juve gdybys sie dowiedzial ile wzial za ta reklame to bys nie pisal ze to zenada.
:D
1
fcbarca.com jest to strona dla sympatykow Barcelony, wiadomo rozmawia sie na rozne tematy nie zawsze czysto pilkarskie ale zakladanie konta przez sympatykow realu i dyskutowanie na tej stronie o swoim klubie to tak samo jak kupno Figo. Niby tematy i fani realu zwiazani sa z tą stroną ale nikt ich tu nie chce.
0
@ksobi moim zdaniem tak powinno byc. Zwlaszcza ze zawodnicy sygnalizowali przewinienie i powinni to sprawdzic.
0
VAR niby ma rozwiazywac sporne sytuacje i bledy sedziowskie. To dlaczego nie odgwizdali faulu Casemiro i uznali bramke realu ,a przy bramce Celty jednak skorzystali z VARu?
0
@DonMarcino87 Zgadzam sie w 100%
0
@Mario96w Moim zdaniem Xavi nadal jest w temacie i sledzi poczynania zespolu rezerw. Zamiast obejmowac zespol rezerw to powinien byc asystentem trenera w pierwszym zespole tylko pytanie kto mialby nim byc? Napewno nie Valverde!
0
@sewciu50 "musimy dac sobie strzelic bramke,wtedy rywal sie cofnie i bedziemy kontrolowac mecz" valdek nie spodziewal sie ze bramka wpadnie pod koniec meczu.
0
@Mario96w mam nadzieje ze za rok przyjdzie Xavi. Wtedy bede spokojny o pomoc.
3
@Katalończyk 99 dla mnie Rafinha to swietny pilkarz i mielibysmy z niego duzo radosci , niestety jeat kontuzjogenny
3
Coutinho wypozyczony do Bayernu czyli jutro plotki beda wygladac tak " Dembele+Rakitic+Umtiti + 50mln za Nymara " :D
0
@bolo93 Zdaje no i wlasnie to jest straszne...
0
@Mario96w zgadzam sie jednak Cou ma problem z gra w obronie i odbieraniem pilki a to w dzisiejszych czasach duzy minus. Wydaje mi sie ze Cou sie u nas niestety nie sprawdzil. Licze na Arthura, Puiga , Alenie no i de Jonga. O tych zawodnikow jestem spokojny,pytanie czy trener bedzie potrafil wykorzystac ich talent.
14
Przed meczem : "Valverde teraz mi zaimponowales"
"Wkoncu dal normalny sklad"
"Trener sie obudzil"
Po meczu :
"Valverde OUT"
Zastanawiam sie jaka jest srednia wieku uzytkownikow na tej stronie bo mam wrazenie ze bardzo niska.
1
W tym meczu bylo widac brak Messiego, Suarez z kontuzja i dodatkowo de Jong ktory powinien rozgrywac to gra na pozycji Busiego (oby nie skonczyl jak Cou).
W tym meczu bylo widac ewidentnie brak zawodnika ktory wzialby gre na siebie, takim zawodnikiem bylby Neymar. Porazka na trudnym terenie. W nastepnym meczu trzeba sie zrehabilitowac!