kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mateusz19191010 Wystarczy zmienic trenera
0
@norbi77 Zdjął marynarke bo idzie pod prysznic zeby umyc sie z gowna ktore zrobil po same pachy
0
@July_6_BcN To musiales sie obudzic z krzykiem. Mysle ze twoj sen to byl koszmar taki sam jak dzisiejszy mecz.
2
Wyobrazcie sobie 2 sytuacje:
Ten mecz z Neymarem w skladzie, myslicie ze brazylijczyk nie robilby roznicy? Napewno oddalibysmy kilka strzalow w swiatlo bramki.
I druga sytuacje niestety dosc prawdopodobna, gdy Messi zakonczy kariere i nie bedzie u nas zawodnika ktory bedzie mogl zrobic roznice to tak beda wygladac mecze.
0
@lucasbarca a jesli mecz szybko sie "zakonczy" po strzeleniu 2-3 bramek to co wtedy? :D
0
Coutinho z asyste po bramce Lewego.
0
Sts ,fortuna, etoto, itd.
Gdzie robicie zaklady ?
1
@Szklaner chyba Alena bo juz pojawil sie pierwszy wpis
"heniek168
21 minut temu
Dyskusja
0Poleć komentarz
Alena chciał iść na wypożyczenie nie puścili go, a teraz nie ma go nawet w 18 meczowej..."
:D
0
@Commando @Yanek @Azi
Mecz wyjazdowy wiec tez uwazam ze zagra MSG, jestem ciekaw jak bedzie wygladac wspolpraca Griezmanna z Messim i Suarezem bo nie mieli okazji by grac razem w meczu o pkt. Zobaczymy czy francuz przy kontuzji Alby wykorzysta wolna przestrzen czy bedzie schodzil do srodka.
0
Mamy juz liste powolanych na najblizszy mecz.
Jak myslicie kto z przodu
Griezmann Suarez Messi?
Czy moze ktos z dwojki Fati Perez powinien zagrac?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Dlaczego nie mozna typowac meczy w lidze typerow?? Za chwile zaczyna sie pierwszy mecz.
0
Krychowiak ostatnio strzela jak snajper ;) Teraz dolozyl bramke w LM
0
@shaun dlatego ze real oplacal sedziow.
0
@darek1977 zgadza sie! Nic dodac nic ujac.
Taka juz jest polska mentalnosc a jak im to powiesz to zaraz beda Cie obrazac i gadac ze oni tacy nie sa.
Dla mnie wazny pkt ktory przyblizy nas do awansu. Teraz skupic sie na lidze i odrabiac straty, takze niech chlopaki teraz odpoczywaja i zbieraja sily na weekend a ja ide w kime:D
Pozdrawiam.
1
@Barca-Messi10 Wlasnie zauwazylem ze ostatnio cos tu dziwnie sie zrobilo. Ludzie oczekuja pieknej gry w kazdym meczu i najlepiej z manita a zapominaja ze to nie PES czy FIFA :D
1
Mecz z BvB na wyjezdzie ktory zakonczyl sie remisem a tu wszyscy narzekaja...
Gra nie wygladala najlepiej ale czy po slabszym meczu bedziecie na wszystkich narzekac?
Co robi 16latek, powinien grac Perez.
Messi zamiast podawac to wdaje sie w drybling z 3 zawodnikami.
Semedo i Roberto szkoda slow.
Suarez do stanow lub do chin.
Ludzie ogarnijcie sie troche albo przestancie nazywac sie kibicami.
0
@VanBest bo Perez jest slabszy na chwile obecna niz 16latek
0
@Barca17griezz10 probowałem wrzucic tu zdjecie (chyba nie mozna albo ja nie umiem)butelki wodki co Halinka dostala od pacjenta bodajze 20l wodki (jesli ogladasz swiat wedlug kiepskich to powinienes kojarzyc) wiec mysle ze jeden kieliszek z tej ogromnej butelki to by wystarczyl:)
@Witekk10 dzieki! :D
0
@mrboom Przy podwójnej okazji to nawet i dwa!:D
2
Dzis są moje urodziny, mam nadzieję że Barca sprawi mi prezent i wygra dzisiejszy mecz!
Visca el Barca!!
0
@Nieznajomy ok dzieki :)
Tak wiec fajnie by bylo zobaczyc Fatiego w LM. Jednak najwazniejsze to 3 pkt i zakonczenie meczu bez zadnych kontuzji.
0
@NeroTFP Nie ma przepisow ktore nakazuja rejestracje zawodnika do rozgrywek?
0
@Kz1234 A moze ramos dostalby siateczke ? :)
0
@Avada Kedavra A ja mam jutro :D
0
Fati powolany na mecz LM, byc moze zadebiutuje, mam tylko nadzieje ze Barca "nie zapomniala" go zarejestrowac :D
0
Macie moze bramke Piatka?
0
@fajny_football Modric w meczu z Celta dostal czerwona chociaz rywal nie ucierpial tak jak Lenglet.
1
@SuperPatsonFCB żadnego!
0
@nioton ceny sa takie same jak na zachodzie , tu masz racje tylko ze u nas zarabiasz powiedzmy 1400 zl i placisz 5zl za benzyne a w niemczech francji itp zarabiasz 1400euro i placisz za benzyne 1.30euro.
Gdyby ludzi na zachodzie interesowalo to ile zarabiamy to by mieli ladny ubaw bo gdy w normalnym kraju zarabiasz 1400euro to u nas 400 euro.