kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@itmustbejoke Żeby kogoś kupić to Barca musi sprzedać Coutinho w innym przypadku żaden duży transfer nie dojdzie do skutku. A wydaje mi się że Cou wróci po sezonie i zostaniemy z Messi, Suarezem, Griezmannem, Dembele, Coutinho a młody Fati i Perez będą mogli iść na wypożyczenie.
0
@Veb1233 za czasów tiki-taki zaden zespół nie atakował nas tak agresywnie i nie był w stanie zdominować nas. A teraz takie zespoły jak Leganes potrafią nas zdominować bo porostu przestali się nas bać.
0
@Veb1233 AS Roma
LIVERPOOL mówi to Panu coś?
0
@FCMichalo i standardowo zespół z Anglii?
0
@itmustbejoke A co ma powiedzieć Napoli jak zdobyli 12pkt (z Borussia i Arsenalem) a i tak odpadli?
0
@catalanian09 napewno "zadko"
1
@FDJ Atleti raczej pewniak a Inter 1x
0
@Kengo Jaki ojciec taki syn :)
0
@fifek Temat jest o klauzuli a nie o wynikach drużyny. Jeśli rywal robi coś dobrze to warto jest się temu przyjrzeć.
1
@lukmeskul A ja owszem.
Stoi ronaldo przed sobą ma publiczność, mikrofon i miliony widzów przed TV. Otwiera kopertę i mówi... Zwycięzca zlotej piłki jest... krisztiano ronaldo czyli JA!! Siiiii :)
(później byłaby afera że w kopercie jest ktoś inny ale to nie ważne bo to on jest najlepszy i to jemu należy się złota piłka )
0
@pax @Bejlu @NightShadow owszem narazie nikt nie da takiej kwoty ale jakoś Neymara wykupili (tak wiem Fati to nie Neymar) chodzi mi tylko o to że Real daje takie kolosalne klauzulę że nikt ich nie podkupi więc dlaczego nie robić tak samo?
0
A nie lepiej nie wpisywać mu klauzuli?
Patrząc na dzisiejsze czasy to 170mln to są grosze...
0
@Witekk10 Nie ma to dla mnie znaczenia ile czasu tylko zeby pozniej nie spamowali mi poczty :D
2
@BarcaInfo i to sie szanuje :)
0
zeby poogladac matchday to trzeba sie rejestrowac na stronie rakuten?
0
Belgia i Rosja zasrala mi kupon. Zabraklo 1 rzut rozny...
0
@vangoor Zgadzam się z Tobą. Też wolę pograć w normalnych trybach lub ze znajomymi przy piwku. A jakieś FUT czy coś innego to dla mnie czarna magia. Teraz przynajmniej wiem że muszę wybrać Pesa (na szczęście fife miałem w zestawie z xboxem)
0
Kupiłem xboxa. Gram w fife 20 ale dziś spróbowałem pesa w wersji demo.
Oczywiście grywalność lepsza jest w Pesie i to mnie nie dziwi ale żeby Fifa miała gorsza grafikę?? To już jest dla mnie szok. (ostatni raz grałem w gry jakieś 5 lat temu) Jestem od zawsze fanem Pesa a Fifa mnie mocno rozczarowała.
0
@macio_944 Gdyby zagrał eliminacje tak jak ostatnio i zdobyłby króla strzelców to może byłby na podium. Jednak Messi w tym roku jest lepszy.
2
@AllBundy Biegnie biegnie renifer...
0
@xVENUMx To będzie remis że wskazaniem na City.
0
Jakas smieszna sytuacja byla ronaldo z bramkarzem. Macie moze link?
0
@Ratamahatta Mieszkasz w Irlandii to powinienes szanowac ich tradycje a jesli chcesz obchodzic swieto zmarlych to musisz jechac do polski.
1
@MarioVeB! Atletico 1
Galatasaray X
1
Ogladalem skroty z ostatniego meczu gdzie faulowany byl Puig. To co rywale robia to jest jakis kryminal. Jesli tak dalej pojdzie to byc moze zakoncza mu kariere :/
W zimowym oknie trzeba sprzedac Rakiticia i wypozyczyc Alene. A w zamian do pierwszego skladu Puig.
1
@kerouac aaa to chyba ze :) No to w sumie dobrze ze nie postawiles bo przy wyniku 2:0 moglby ucierpiec telewizor lub inne urzadzenie:)
0
Jest tu moze kolega ktory postawil lub chcial postawic 1000zl na Lechie? :D
2
@damianex10 prawie jak Balotelli z Euro 2012 :)
0
@Suzu oczywiscie ze tak, tylko czas juz ucieka i to szybko jednak duet de Jong - Messi narazie sie sprawdza.
0
@GeraltzKatalonii Tak szczerze mowiac to musi byc dosc krotka przyszlosc i Messi jest blizej konca niz przyszlosci.