0

@itmustbejoke Żeby kogoś kupić to Barca musi sprzedać Coutinho w innym przypadku żaden duży transfer nie dojdzie do skutku. A wydaje mi się że Cou wróci po sezonie i zostaniemy z Messi, Suarezem, Griezmannem, Dembele, Coutinho a młody Fati i Perez będą mogli iść na wypożyczenie.

0

@Veb1233 za czasów tiki-taki zaden zespół nie atakował nas tak agresywnie i nie był w stanie zdominować nas. A teraz takie zespoły jak Leganes potrafią nas zdominować bo porostu przestali się nas bać.

0

@Veb1233 AS Roma
LIVERPOOL mówi to Panu coś?

0

@FCMichalo i standardowo zespół z Anglii?

0

@itmustbejoke A co ma powiedzieć Napoli jak zdobyli 12pkt (z Borussia i Arsenalem) a i tak odpadli?

0

@catalanian09 napewno "zadko"

1

@FDJ Atleti raczej pewniak a Inter 1x

0

@Kengo Jaki ojciec taki syn :)

0

@fifek Temat jest o klauzuli a nie o wynikach drużyny. Jeśli rywal robi coś dobrze to warto jest się temu przyjrzeć.

1

@lukmeskul A ja owszem.
Stoi ronaldo przed sobą ma publiczność, mikrofon i miliony widzów przed TV. Otwiera kopertę i mówi... Zwycięzca zlotej piłki jest... krisztiano ronaldo czyli JA!! Siiiii :)
(później byłaby afera że w kopercie jest ktoś inny ale to nie ważne bo to on jest najlepszy i to jemu należy się złota piłka )

0

@pax @Bejlu @NightShadow owszem narazie nikt nie da takiej kwoty ale jakoś Neymara wykupili (tak wiem Fati to nie Neymar) chodzi mi tylko o to że Real daje takie kolosalne klauzulę że nikt ich nie podkupi więc dlaczego nie robić tak samo?

0

A nie lepiej nie wpisywać mu klauzuli?
Patrząc na dzisiejsze czasy to 170mln to są grosze...

0

@Witekk10 Nie ma to dla mnie znaczenia ile czasu tylko zeby pozniej nie spamowali mi poczty :D

2

@BarcaInfo i to sie szanuje :)

0

zeby poogladac matchday to trzeba sie rejestrowac na stronie rakuten?

0

Belgia i Rosja zasrala mi kupon. Zabraklo 1 rzut rozny...

0

@vangoor Zgadzam się z Tobą. Też wolę pograć w normalnych trybach lub ze znajomymi przy piwku. A jakieś FUT czy coś innego to dla mnie czarna magia. Teraz przynajmniej wiem że muszę wybrać Pesa (na szczęście fife miałem w zestawie z xboxem)

0

Kupiłem xboxa. Gram w fife 20 ale dziś spróbowałem pesa w wersji demo.
Oczywiście grywalność lepsza jest w Pesie i to mnie nie dziwi ale żeby Fifa miała gorsza grafikę?? To już jest dla mnie szok. (ostatni raz grałem w gry jakieś 5 lat temu) Jestem od zawsze fanem Pesa a Fifa mnie mocno rozczarowała.

0

@macio_944 Gdyby zagrał eliminacje tak jak ostatnio i zdobyłby króla strzelców to może byłby na podium. Jednak Messi w tym roku jest lepszy.

2

@AllBundy Biegnie biegnie renifer...

0

@xVENUMx To będzie remis że wskazaniem na City.

0

Jakas smieszna sytuacja byla ronaldo z bramkarzem. Macie moze link?

0

@Ratamahatta Mieszkasz w Irlandii to powinienes szanowac ich tradycje a jesli chcesz obchodzic swieto zmarlych to musisz jechac do polski.

1

@MarioVeB! Atletico 1
Galatasaray X

1

Ogladalem skroty z ostatniego meczu gdzie faulowany byl Puig. To co rywale robia to jest jakis kryminal. Jesli tak dalej pojdzie to byc moze zakoncza mu kariere :/

W zimowym oknie trzeba sprzedac Rakiticia i wypozyczyc Alene. A w zamian do pierwszego skladu Puig.

1

@kerouac aaa to chyba ze :) No to w sumie dobrze ze nie postawiles bo przy wyniku 2:0 moglby ucierpiec telewizor lub inne urzadzenie:)

0

Jest tu moze kolega ktory postawil lub chcial postawic 1000zl na Lechie? :D

2

@damianex10 prawie jak Balotelli z Euro 2012 :)

0

@Suzu oczywiscie ze tak, tylko czas juz ucieka i to szybko jednak duet de Jong - Messi narazie sie sprawdza.

0

@GeraltzKatalonii Tak szczerze mowiac to musi byc dosc krotka przyszlosc i Messi jest blizej konca niz przyszlosci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?