0

@TheNekro94 @LloretDeMar
Czyli nic byscie nie zmieniali? A pozniej po sezonie zostaniemy z Griezmannem i Coutinho? To jestem ciekaw waszego ustawienia?

0

Jesli Griezmann nie zacznie robic postepow w grze w najblizszym czasie to moze warto go przesunac do pomocy byc moze tam bedzie jego miejsce?
Potrafi grac kombinacyjne a przede wszystkim potrafi tez bronic?

1

Mecz wyjazdowy, musimy zdobyc 3 pkt wiec sklad musi byc najsilniejszy.
Jednak moim zdaniem gdyby za de Jonga gral Vidal i za Roberto Rakitic, a z przodu Fati zamiast Griezmanna to mogloby byc ciekawie.

1

@PatrykBarca bez podrozy? A z lotniska na piechote? :D
A tak powaznie to moim zdaniem powinien odpoczac de Jong. Narazie gra duzo i do tego doliczyc reprezentacje. Jesli zagra w podstawowym to maksymalnie 60min.

1

Glupoty nie da sie wytlumaczyc.

@cyron1 masz racje, lepiej niech sie nie chwali.

0

A czy Barca nie oferowała mu kontraktu i chciała żeby grał za darmo? Też by dostawał wynagrodzenie ale nie aż takie jakby chciał bo powinien sie skupić na piłce a nie na pieniądzach.
A u nas jest podobnie tylko "zdradzieckie mordy" się sprzedały za 500zl. :)
@Suzu mamy do czynienia z "Panem" profesorem. ;)

0

@Michallublin O widze że "Pan" profesor się odezwał, w takiej sytuacji zamieniam się w słuch i czekam na wykład o świecie...

0

@MNSbEstEver w obecnym okresie gdzie nie ma zbyt wielu swiatowej klasy bramkarzy to moze i sie zalicza Szczesny do pierwszej 10 (chociaz moim zdaniem uwazam ze dla niego to pierwsza 20).
Mielismy wielu bramkarzy z gornej polki jednak Szczesny nigdy nie osiagnie poziomu krola Artura.

67

Przekonał Cię projekt sportowy?? Brzmi tak samo jak wyborcy PiS tylko kwoty sie różnią.

0

W Cataloni robi sie goraco, a Pique cos mowil? Jakis komentarz lub post dodal?

0

@ViscaBarca123 A gdzie Messi w nawiasie? Nie zapowiada sie nikt obiecujacy?:)

2

@bernardFCB gdyby nie dobrobyt w srodku pola to mozna by bylo go przesunac do pomocy napewno dalby wiecej niz na skrzydle.

1

Real nie chce grac na bernabeu? Dziwne, bo byc moze nie zdaza trafic na Camp Nou przez strajki :) czyli co walkover? 3:0 i 3pkt :)

2

Widze ze kilka osob ma bilety, hotele , samoloty itp. no i jestescie zli, zgadzam sie z wami jesli chodzi o kibicow ale z drugiej strony jesli mecz odbedzie sie na Camp Nou to nie masz gwarancji ze wejdziesz na mecz bo strajki moga byc tak duze ze nie dostaniecie sie lub mecz odbedzie sie bez udzialu publicznosci.
Rozumiem wasza zlosc jednak moze dojsc do sytuacji gdy zrobi sie naprawde niebezpiecznie i ktorys z was trafi do szpitala.
Moim zdaniem bezpieczenstwo jest na pierwszym miejscu, byc moze zakupione bilety beda obowiazywac na rewanz jednak hotel i samolot to juz klub wam nie odda.

0

Jesli polowa La Rambli zaglosuje na niego to ma pewna wygrana :)
A tak obiektywnie to jesli zagra jeszcze w kilku meczach i dobrze sie zaprezentuje to uwazam ze powinien sie znalezc na podium.

0

Połowa zawodników nie powinna się tu znależć. Dali dużo Barcy. No ale to nie moje zestawienie, tylko dość kontrowersyjne jeśli znalazło się na tej stronie bo widać po komentarzach że większość ma zastrzeżenia.

1

Mialem podobna koszulke Kamerunu.
Takze moim zdaniem fajna.

14

@neymarjr_143 i nie na sucho

0

@Katalończyk 99 On malo gada wiec niech sobie siedzi :) Ale w sumie jakby za Borka mialby przyjsc np Hajto to juz wole zeby nikogo nie zmieniali ;)

0

@kubix05 Dziś zamiast smoka był Ćwiąkała. Z chęcią zamieniłbym Borka właśnie z Ćwiąkałą.
"Mati" zawsze wpierd***sie komus w wypowiedz , nie dopuszcza innych do glosu i czasem mam wrazenie ze wystarczy Pol ktory zada mu pytanie a Borek sam poprowadzi dyskusje z samym soba. Nie wspominajac juz o szturchaniu Smoka :)

0

Wszedzie reklamy to i na fcbarca.com tez musza byc....

0

@Bykunn pod warunkiem ze siedza "odpowiednie" osoby w komisji. Wtedy nikt nie musi na nikogo patrzec.

1

Nie ważne na kogo głosujesz, ważne KTO LICZY GŁOSY !

0

Lahoz kartka za kartka. Bedzie czerwien :)

1

@Kapitan hawk @kenneth99@Danny Gaucho @baczmus @Explode
34 komentarze bo reszta śledzi la ramble :)

0

@MNSbEstEver Szczesny to TOP?
Porownaj sobie Oblaka czy MATSa , Szczesny to sredniak.
Jedynie to Lewego mozna zaliczyc do TOPu.

0

@rafal314 spalem kilkukrotnie jezdzac na swieta i na wylaczonym silniku. Jak nagrzejesz to spoko ale po kilkugodzinach robi sie zimno i jest troche dyskomfort. Jednak raz na jakis czas to mozna wytrzymac:)
A Ty gdzie sie wybierasz?

0

@ShowMe To zmarnujemy go tak samo jak Cou i zapowiada sie ze Griezmann tez do nich dolaczy.
A czy Eriksen sprawdzi sie u nas? Watpie, poza tym mamy mlodych do ogrania Alena czy Puig, nikogo nam juz nie potrzeba z zewnatrz musimy ogrywac naszych,

1

@Jackazz tak powaznie to dla mnie tylko rosol! :)

0

@RosjaninBut a na defensywnego kto?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?