0

Komentarz usunięty

0

@LoveValverde mieliśmy Zlatana z podobnym ego co ronaldo więc nie widzę by to się udało.

0

@LoveValverde kupią za 30 a jak nie odpali to sprzedadzą minimum za 40. Napewno nie będą stratni.

0

@Kengo w weekend mecz z Valencia. Wątpię że zagramy takim składem. Puig napewno zagra. Do tego de Jong max 60min i Arthur 30min. No i Rakitic bo z Valencia to sobie nie pogra.

1

@LoveValverde a jakies 2 miesiace temu jak strzelal bramki to pewnie Ci pasowal.

0

Za chwile mecz z Ibiza.
Wyjdzie Puig w pierwszym skladzie i zagra 90minut.
W weekend zagramy juz jednak bez niego bo wraca de Jong. Wiec pomoc Arthur,de Jong , Busi.

1

@lukas10 25 mln i Rakitic moze isc :D

0

@Pogba bo Valdek trzymal miejsce dla Parejo:)

0

@MajorPolski raczej ciezszy

2

Dzisiejszy mecz odliczamy jak do sylwestra :)

0

@BarcaFan2001 2006 a 2020 to duza roznica. Teraz gra sie wiecej meczy , zawodnicy maja mniej czasu na odpoczynek do tego dochodza wyjazdy na jakies glupie superpuchary , presezon tak samo.
Klub coraz mniej widzi w zawodnikach czlowieka a raczej maszynke do zarabiania kasy.
Mam nadzieje ze Setien wplynie pozytywnie na zawodnikow i znow zobaczymy Barce za czasow tiki-taki bo lepiej zaatakowac pressingiem, szybko odebrac pilke i zeby to rywal biegal za pilka niz mialoby to byc odwrotnie.

0

Widze duzy optymizm u nas. Stawiamy na Puiga i Fatiego ze zagraja w pierwszej 11. Tez na to licze.
A u Valdka sklad by wygladal tak:
MATS
Alba Pique Lenglet Semedo
Busi
Rakitic Arthur
Roberto Messi Griezmann
Lub za Arthura Roberto a Vidal do przodu :)
Jak to dobrze ze go juz nie ma.

0

@BarcaFan2001 zgadzam sie tylko problem w tym ze gdy w pierwszej 11 zagraja np Messi Suarez Rakitic Busi to ten pressing sie niestety nie uda.
Dobrze wiemy ze Suarez i Messi maja juz swoj wiek i nie oczekujemy od nich pressingu przez caly mecz wiec wtedy pomoc musi byc np de Jong Vidal(Puig) Arthur i Griezmann ktory sie cofa. Wtedy to ma sens. Mam nadzieje ze trener wkoncu postawi na zawodnikow ktorzy zasluguja na gre a nie za zaslugi tak jak na konferencji o tym wspominal.

0

@Encore Dzem. Wehikul

1

Wydaje mi sie ze teraz gdy Suarez ma kontuzje to wysoki pressing moze sie udac (oprocz Messiego) jednak gdy wroci Suarez to wapie ze typowa "9" razem z Messim beda biegac za pilka.

0

@BarcaFan2001 przy ustawieniu 433 kto na "9" ? Chyba Messi bo w momencie przejscia do obrony to nie widze zeby Messi wracal.
A z drugiej strony dobrze wiemy ze Messi sie cofa po pilke i rozgrywa wiec jesli trener bedzie chcial by Barca po stracie szybko odzyskala pilke to wydaje sie ze Messi bedzie najmniej aktywnym zawodnikiem.

3

@foczkyyyhg Longlet? To Barca kupiła kogoś nowego?

0

@sintesox Puig który zagra przynajmniej 15 min i każdy zadowolony.

0

@contowsky pokonamy fale!

0

@Vxb93 @BarcaInfo 18 stycznia ale którego roku? ! :)

0

Czy ktos z Was byl na testach do SC-S ?
Chodzi mi o pytania z wiedzy ogolnej?

1

@taconazo @Kapitan hawk
Ktoś w kawiarence po Tobie jedzie :)

0

@Striker Widzę że realista się trafił :) A pogdybac to ciężko?

0

Panowie i Panie, wyobraźmy sobie ze EV zostaje do końca sezonu a w tym czasie zdobywa LM, La ligę, Puchar króla i nawet śmieszny puchar cataloni :) To co wtedy? (oczywiście styl taki jak teraz)

0

Dziś 13, jeśli zostanie EV to będzie pechowy. Być może wkoncu 13 będzie szczęśliwy :)

0

@Avada Kedavra @cat_r37zadnej kasy nie powinien dostać. Skoro ma trochę honoru to powinien odejść a resztę wynagrodzenia powinien sobie darować. Ale w dzisiejszych czasach kasa jest ponad honorem.

0

To może Neymar skoro Suarez wypada praktycznie do końca sezonu? :D

3

Valverde ma pretensje że Barca nie przekazała mu żadnego komunikatu? A kibice Barcy maja pretensje do Valverde że zniszczył styl i co roku mamy jakąś kompromitacje.
On nie powinien się odzywać tylko złożyć rezygnację.

0

Czy można postawić że Kubacki wygra kryształowa kule? Jak tam to gdzie i jaki jest kurs?

0

@barcafan9512 Xavi gdyby wczoraj zagrał zamiast Rakiticia to napewno w 90minucie przy niekorzystnym wyniku nie podawałby do tyłu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?