4

Tylko dwa zdania o Dembele.
Zawodnik który miał szansę stać się jednym z najlepszych zawodników jednak kontuzje sprawiają że chyba nigdy nie osiągnie ten poziom.
Kibice często piszą "trzeba było go sprzedać" itp. jednak sprzedać zawodnika to nie jest taka prosta sprawa w momencie kiedy zawodnik chce zostać w klubie. Tak więc sytuacja z Dembele jest bardzo ale to bardzo poważna bo nawet w momencie kiedy będzie chciał odejść to czy znajdzie się klub który go zechce? Wątpię.

Szkoda Dembele...

0

@Patrykl145 do następnego meczu Barcy? :)

0

@Volk był uśmiechnięty bo wiedział że zaraz będzie miał znów urlop płatny.

0

@qbuteq nadal twierdzisz że Dembele TYLKO przeciążył mięsień TYPIE?

0

@qbuteq przeciążenie które eliminuje go na kolejne 15 dni to nie kontuzja?
@Yoshi94 @Fake69 przeczytalem do końca. Pół miesiąca znów poza gra. Skoro to nie kontuzja tylko przeciążenie to niech wam będzie ale nie zmienia to faktu że nadal jest poza gra. W sumie macie rację dla Dembele 15 dni poza gra to mały pikuś w porównaniu z tym ile potrafi być na L4.

0

Dzis mamy prima aprilis? Bo jesli Dembele zlapal znow kontuzje i to nie sa zarty to ja pierd....

0

Jak widać Valverde chciał się zapisać w historii i to nie ważne czy w dobrym znaczeniu czy złym. :D

2

@FC1899Barca Za zakładanie siatek tez powinny byc kartki? To są jakieś jaja...

4

Mamy bardzo wąski skład. Przy kontuzji Messiego zostajemy z Griezmanem i Fatim, za chwile wraca Dembele ale czy dogra sezon do końca bez żadnego urazu to tego nigdy nie wiadomo. Jednak nawet w okrojonym składzie wierzę w triumf.
Po wczorajszej wygranej realu zauwazylem ze duzo osob daje im juz mistrza. Owszem są liderami i ich forma rośnie jednak skreślając nasz zespół z końcowego triumfu w la liga, LM, pucharu króla czy po prostu trypletu to nie powinni się nazywać kibicami Barcy.
Nasza dominacja w Europie się narazie skończyła, odeszli kluczowi zawodnicy i zaczyna sie zmiana pokoleniowa, a za chwile czeka nas życie po Messim. Jeśli nie wierzą w zespół i potrafią tylko krytykować to najlepiej niech zaczną kibicować Liverpoolowi. Oni są teraz najsilniejszym zespołem, a nam nie potrzeba chorągiewek tylko prawdziwych cules, którzy są z drużyną po zwycięstwie i przede wszystkim po porażce.

0

@koziar wlasnie o to mi chodzi :)

1

Widze ze Neymar lapie forme, a powiedzcie mi kiedy jego siostra ma urodziny? :D

0

@LoveValverde hahahahahhahahahahahahaha

0

Trincao to po polsku Trynkiewicz?
Moze byc niebezpieczny i to nie koniecznie czystko pilkarsko.

0

Kolejny lewonożny zawodnik? Masakra

27

@prosto. Jak nas wypier** z Unii to będziemy mieć druga Koreę a nasz przywódca zrobi nam obozy pracy. Wtedy już nie będzie można się nigdzie poskarżyć. Zamkniete granice i chwalić prezesa w innym przypadku do łagrów.

0

@messi564 Król Artur jest tylko jeden (Boruc)

9

@Janiama Dani Alves jakoś sobie radził

1

@jedrek7000 moze Neymar?:)

1

@barcanawieki wystarczy zmienić nazwę na staraz wiejska i sytuacja sama się rozwiąże bo nikt nie będzie chciał tam pracować :)

0

@BarcaInfo a tu cyk zemsta Romy za Malcoma i w ostatniej chwili się wycofają :)

0

Neto nie zagra w PK więc moim zdaniem powinien wystąpić bramkarz z Barcy B. MATS powinien usiąść na ławce zwłaszcza że gramy z Leganes.

0

@LaSTeR Iniesta

4

Na głównej widzę obrazek Messiego jak nachyla się do Dembele i myślę sobie "kur** znowu kontuzja" ale na szczęście czytam że Dembele wraca do treningów.
Obrazek mogliby zmienić bo w obecnej sytuacji to nie za dobrze wygląda.

12

Miałem dziś sen że Messi po jednym z meczy w drodze do szatni zmarł, przed chwilą moja narzeczona pyta mnie "czy znałem jakiegoś koszykarza Kobe Bryant bo zmarl"? A ja mówię że "Kobe to taki Messi tylko że w kosza"
Coś strasznego!

0

@bartoszekkk To czysty zarcik :D
Sam jestem ciekawy kto to bedzie, o ile wogole,

0

To co Panowie i Panie. Neymar oficjalnie? :D

1

@fcbarcafan19 @NaFazieHitman raczej Barca grala 2 obroncami i jednym pomocnikiem ktory zagral na obronie.

0

@FC1899Barca Neymar w lidze gra z takimi rywalami jak Ibiza i to w najsilniejszym składzie. Barca ma trudniejszych rywali.
Neymar w PSG jest jak Messi w Barcelonie, wykonuje rzuty wolne, rzuty karne.
Neymar jest lepszy jednak za Dembele przemawia wiek. Jeśli się ogarnie i będą go omijać kontuzje to może wejść na jego poziom a może 8 nawet troszkę wiecej jednak to wszystko loteria.

0

Jakies typy na dzis? Jakies overy?

0

@Ratamahatta Coutinho zmarnowal byly trener czyli valdek.

Dembele gdyby nie kontuzje to bylby zaraz po Messim najlepszym zawodnikiem u nas w klubie.

Griezmann to nie "9" , jego miejsce zajmuje Messi wiec nie oczekujmy od niego gry takiej jak w Atletico a poza tym Messi nie wspolpracuje z nim. Ten transfer jest poprostu niewypalem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?