kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Tylko dwa zdania o Dembele.
Zawodnik który miał szansę stać się jednym z najlepszych zawodników jednak kontuzje sprawiają że chyba nigdy nie osiągnie ten poziom.
Kibice często piszą "trzeba było go sprzedać" itp. jednak sprzedać zawodnika to nie jest taka prosta sprawa w momencie kiedy zawodnik chce zostać w klubie. Tak więc sytuacja z Dembele jest bardzo ale to bardzo poważna bo nawet w momencie kiedy będzie chciał odejść to czy znajdzie się klub który go zechce? Wątpię.
Szkoda Dembele...
0
@Patrykl145 do następnego meczu Barcy? :)
0
@Volk był uśmiechnięty bo wiedział że zaraz będzie miał znów urlop płatny.
0
@qbuteq nadal twierdzisz że Dembele TYLKO przeciążył mięsień TYPIE?
0
@qbuteq przeciążenie które eliminuje go na kolejne 15 dni to nie kontuzja?
@Yoshi94 @Fake69 przeczytalem do końca. Pół miesiąca znów poza gra. Skoro to nie kontuzja tylko przeciążenie to niech wam będzie ale nie zmienia to faktu że nadal jest poza gra. W sumie macie rację dla Dembele 15 dni poza gra to mały pikuś w porównaniu z tym ile potrafi być na L4.
0
Dzis mamy prima aprilis? Bo jesli Dembele zlapal znow kontuzje i to nie sa zarty to ja pierd....
0
Jak widać Valverde chciał się zapisać w historii i to nie ważne czy w dobrym znaczeniu czy złym. :D
2
@FC1899Barca Za zakładanie siatek tez powinny byc kartki? To są jakieś jaja...
4
Mamy bardzo wąski skład. Przy kontuzji Messiego zostajemy z Griezmanem i Fatim, za chwile wraca Dembele ale czy dogra sezon do końca bez żadnego urazu to tego nigdy nie wiadomo. Jednak nawet w okrojonym składzie wierzę w triumf.
Po wczorajszej wygranej realu zauwazylem ze duzo osob daje im juz mistrza. Owszem są liderami i ich forma rośnie jednak skreślając nasz zespół z końcowego triumfu w la liga, LM, pucharu króla czy po prostu trypletu to nie powinni się nazywać kibicami Barcy.
Nasza dominacja w Europie się narazie skończyła, odeszli kluczowi zawodnicy i zaczyna sie zmiana pokoleniowa, a za chwile czeka nas życie po Messim. Jeśli nie wierzą w zespół i potrafią tylko krytykować to najlepiej niech zaczną kibicować Liverpoolowi. Oni są teraz najsilniejszym zespołem, a nam nie potrzeba chorągiewek tylko prawdziwych cules, którzy są z drużyną po zwycięstwie i przede wszystkim po porażce.
0
@koziar wlasnie o to mi chodzi :)
1
Widze ze Neymar lapie forme, a powiedzcie mi kiedy jego siostra ma urodziny? :D
0
@LoveValverde hahahahahhahahahahahahaha
0
Trincao to po polsku Trynkiewicz?
Moze byc niebezpieczny i to nie koniecznie czystko pilkarsko.
0
Kolejny lewonożny zawodnik? Masakra
27
@prosto. Jak nas wypier** z Unii to będziemy mieć druga Koreę a nasz przywódca zrobi nam obozy pracy. Wtedy już nie będzie można się nigdzie poskarżyć. Zamkniete granice i chwalić prezesa w innym przypadku do łagrów.
0
@messi564 Król Artur jest tylko jeden (Boruc)
9
@Janiama Dani Alves jakoś sobie radził
1
@jedrek7000 moze Neymar?:)
1
@barcanawieki wystarczy zmienić nazwę na staraz wiejska i sytuacja sama się rozwiąże bo nikt nie będzie chciał tam pracować :)
0
@BarcaInfo a tu cyk zemsta Romy za Malcoma i w ostatniej chwili się wycofają :)
0
Neto nie zagra w PK więc moim zdaniem powinien wystąpić bramkarz z Barcy B. MATS powinien usiąść na ławce zwłaszcza że gramy z Leganes.
0
@LaSTeR Iniesta
4
Na głównej widzę obrazek Messiego jak nachyla się do Dembele i myślę sobie "kur** znowu kontuzja" ale na szczęście czytam że Dembele wraca do treningów.
Obrazek mogliby zmienić bo w obecnej sytuacji to nie za dobrze wygląda.
12
Miałem dziś sen że Messi po jednym z meczy w drodze do szatni zmarł, przed chwilą moja narzeczona pyta mnie "czy znałem jakiegoś koszykarza Kobe Bryant bo zmarl"? A ja mówię że "Kobe to taki Messi tylko że w kosza"
Coś strasznego!
0
@bartoszekkk To czysty zarcik :D
Sam jestem ciekawy kto to bedzie, o ile wogole,
0
To co Panowie i Panie. Neymar oficjalnie? :D
1
@fcbarcafan19 @NaFazieHitman raczej Barca grala 2 obroncami i jednym pomocnikiem ktory zagral na obronie.
0
@FC1899Barca Neymar w lidze gra z takimi rywalami jak Ibiza i to w najsilniejszym składzie. Barca ma trudniejszych rywali.
Neymar w PSG jest jak Messi w Barcelonie, wykonuje rzuty wolne, rzuty karne.
Neymar jest lepszy jednak za Dembele przemawia wiek. Jeśli się ogarnie i będą go omijać kontuzje to może wejść na jego poziom a może 8 nawet troszkę wiecej jednak to wszystko loteria.
0
Jakies typy na dzis? Jakies overy?
0
@Ratamahatta Coutinho zmarnowal byly trener czyli valdek.
Dembele gdyby nie kontuzje to bylby zaraz po Messim najlepszym zawodnikiem u nas w klubie.
Griezmann to nie "9" , jego miejsce zajmuje Messi wiec nie oczekujmy od niego gry takiej jak w Atletico a poza tym Messi nie wspolpracuje z nim. Ten transfer jest poprostu niewypalem.