2

@jachuu9 o dwóch takich co ukradli ksiezyc

5

Zaraz wleci komisja do patologicznej rodziny Krawczyków... Jazda... :D

0

Nie wiedziałem że nie można cytować tekstu z seriali... Cenzura widzę coraz większa...

0

@bialagora a nowy sezon kiedy?

0

@norbo80 bo to jest stolica Hiszpanii i taki argument podadzą hahahahaha

0

@NeroTFP takie były założenia by wygrac mecz jednak było kilka akcji gdzie Liverpool nie doskakiwal to wtedy Atleti klepalo z 1 piłki aż miło.
Taki jest futbol.

0

@DaPi Tylko że chyba większość zawodników gra w Europie więc może być różnie.

2

Oblak ma bluze finansowana z programu 500+:D

0

@Nazio87 musi dosc dlugo padac bo w innym przypadku dostawala by poslizgu

0

Czy mi sie wydaje ze pilka zwalnia na tej murawie w Liverpoolu

1

@kubix05 ale jak to tak z jednej lyzki?:D

0

@Kompletny @arasz1819 @FDJ Arthur go zastepuje:D

0

@Karlik08 Niderland* :D

0

@karci0 brawo Ty :)

1

@Coutinho007 zobaczymy jak dlugo to potrwa:D

1

@LuisSalvano taki pilkarz nie gra w Atalancie

0

@Don Lucas zgadzam sie ze Todibo powinien dostac szanse gry u nas. Co do Upamecano to skoro go ogladasz czesciej niz tylko w LM to byc moze jest dobry grajek ale moim zdaniem do nas nie pasuje.

1

@LuisSalvano nie znam takiego

0

@michalm21 @Lord_Vader moze kolega jest dumny z obecnego rzadu, w sumie zachowuje sie jak typowy przedstawiciel wladzy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kazdy nagle chce Upamecano czy jak on tam sie nazywa.
A czy oprocz dzisiejszego meczu ktos sledzi jego kariere czy zobaczyl go dwa razy i juz dobry grajek.
Ktos chyba ma takie pojecie o futbolu co Bartomeu.

3

W Wielkiej Brytanii koronawirusem zaraziły się 273 osoby, 3 zmarły, a 18 zostało wyleczonych. Władze przeznaczyły 2 miliardy funtów na walkę z SARS-CoV-2.

A u nas tyle samo (oczywiscie w zł ) przeznaczyli na TVPiS, taka mała różnica...

3

@socha a kto to jest Ilic?

2

@arasz1819 jeszcze jest Bartomeu wiec moze jeszcze przyjdzie trenowac Barce...

0

@Jaca27 a jak zostana 2?

2

@El dominatore moze gdyby zamiast pluskw i innego robactwa , zamieszkaly by jakies wieksze stworzenia to byc moze i natrafilbys na kilka waranow :D

0

@FC1899Barca a brata zostawi? Cxy te ponad 4 mln to za 2 osoby?

1

@El dominatore zgadzam sie z Toba , a zwlaszcza w zdaniu o rodowitych francuzach. Cos musi w tym byc bo "rodowici" angole sa tacy sami :D

0

@pikass14 dzięki :)

0

Czy można w fifie20 na xboxa wyszukiwać zawodników po ocenie ogólnej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?