kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@jachuu9 o dwóch takich co ukradli ksiezyc
5
Zaraz wleci komisja do patologicznej rodziny Krawczyków... Jazda... :D
0
Nie wiedziałem że nie można cytować tekstu z seriali... Cenzura widzę coraz większa...
0
@bialagora a nowy sezon kiedy?
0
@norbo80 bo to jest stolica Hiszpanii i taki argument podadzą hahahahaha
0
@NeroTFP takie były założenia by wygrac mecz jednak było kilka akcji gdzie Liverpool nie doskakiwal to wtedy Atleti klepalo z 1 piłki aż miło.
Taki jest futbol.
0
@DaPi Tylko że chyba większość zawodników gra w Europie więc może być różnie.
2
Oblak ma bluze finansowana z programu 500+:D
0
@Nazio87 musi dosc dlugo padac bo w innym przypadku dostawala by poslizgu
0
Czy mi sie wydaje ze pilka zwalnia na tej murawie w Liverpoolu
1
@kubix05 ale jak to tak z jednej lyzki?:D
0
@Kompletny @arasz1819 @FDJ Arthur go zastepuje:D
0
@Karlik08 Niderland* :D
0
@karci0 brawo Ty :)
1
@Coutinho007 zobaczymy jak dlugo to potrwa:D
1
@LuisSalvano taki pilkarz nie gra w Atalancie
0
@Don Lucas zgadzam sie ze Todibo powinien dostac szanse gry u nas. Co do Upamecano to skoro go ogladasz czesciej niz tylko w LM to byc moze jest dobry grajek ale moim zdaniem do nas nie pasuje.
1
@LuisSalvano nie znam takiego
0
@michalm21 @Lord_Vader moze kolega jest dumny z obecnego rzadu, w sumie zachowuje sie jak typowy przedstawiciel wladzy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kazdy nagle chce Upamecano czy jak on tam sie nazywa.
A czy oprocz dzisiejszego meczu ktos sledzi jego kariere czy zobaczyl go dwa razy i juz dobry grajek.
Ktos chyba ma takie pojecie o futbolu co Bartomeu.
3
W Wielkiej Brytanii koronawirusem zaraziły się 273 osoby, 3 zmarły, a 18 zostało wyleczonych. Władze przeznaczyły 2 miliardy funtów na walkę z SARS-CoV-2.
A u nas tyle samo (oczywiscie w zł ) przeznaczyli na TVPiS, taka mała różnica...
3
@socha a kto to jest Ilic?
2
@arasz1819 jeszcze jest Bartomeu wiec moze jeszcze przyjdzie trenowac Barce...
0
@Jaca27 a jak zostana 2?
2
@El dominatore moze gdyby zamiast pluskw i innego robactwa , zamieszkaly by jakies wieksze stworzenia to byc moze i natrafilbys na kilka waranow :D
0
@FC1899Barca a brata zostawi? Cxy te ponad 4 mln to za 2 osoby?
1
@El dominatore zgadzam sie z Toba , a zwlaszcza w zdaniu o rodowitych francuzach. Cos musi w tym byc bo "rodowici" angole sa tacy sami :D
0
@pikass14 dzięki :)
0
Czy można w fifie20 na xboxa wyszukiwać zawodników po ocenie ogólnej?