0

@msmsms maseczki nic nie dają. Jeśli masz się zarazić to się zarazisz. Dotykasz klamki, ktoś do Cb zadzwoni to wyciągasz telefon nie zdezysnfekujesz rąk i jesteś zarażony (jeśli faktycznie tak to działa że wirus jest tak mocny ze utrzymuje się w powietrzu przez kilka minut a na rzeczach do kilku dni)

0

@barteq miał już gorszy mecz. On ma 20lat więc będzie miał lepsze i gorsze mecze jednak na tle naszych pomocnikow to on prezentuje najlepsza formę i najbardziej stabilna.

0

@swiergol2 dlaczego śmieszne? Trener go chce a zarząd nie, więc już jest konflikt. Jeśli odejdzie Setien a przyjdzie jakiś pupilek zarządu to Puig ląduje w Barcy B.
Tak niestety to wygląda.

3

Emersona jeśli wykupimy to 6mln i 50% od nastepnej sprzedaży, czy jeśli rok zostanie w Betisie to te 50% nadal będzie aktualne czy już 100% zysku będzie miała Barcelona?

0

@Encore nie wygrał bo takiego jeszcze nie było.

0

@NeroTFP To są 2 inne zdjęcia :)

0

@stoikow Legia i Wisła

1

@Naturopata też oglądałem go na Arsenalu. Rzuty wolne owszem potrafi jednak mnie zaciekawiło to jaki on ma klej. Takie piły przyjmował co do cm.

1

@Encore miałem okazję oglądać go na żywo, gdy jest w formie albo przynajmniej gra na swoim poziomie to gość jest nie do zatrzymania. Potrafi na małej przestrzeni tak zakręcić rywalem i przyspieszyć z piłką, zanim rywal się ogarnie to on już mija kolejnego.

1

Podrzuci ktoś linka? Ponieważ strimworld mi nie działa.

0

@Avatarr To kim by mieli wtedy grać?

1

@Naturopata przecież oni bez ciśnienia grają od połowy sezonu.

1

@cooen ja myślę że przy takich piłkach które rozrzuca MATS wznawiając grę jak i krótkich podaniach to bez problemu zamiast Rakiticia i napewno lepiej by zagrał :)

0

@mateuszdabski Może trochę zna, to pomijając Francuza, czy był kiedyś jakiś trener który nie mówil po hiszpańsku a był trenerem Barcy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Blanc czy inny "zagraniczny" trener który nie mówi po hiszpańsku nie przyjdzie do klubu. Tak mi się wydaje. Pamięta może kto był trenerem Barcy i nie mówił po hiszpańsku? Wydaje mi się że to było dość dawno lub wcale ale nie jestem pewien.

0

@Fenriss @LuisSalvano Faktycznie karny mocno naciągany. A czy żółtą kartkę chociaż dostał za wbiegnięcie?
Niestety nawet przy Varze widzę że hiszpańscy sędziowie są mega słabi. A u nas pokazali spalonego Suareza licząc jego rękę.
Nie będę zwalał na sędziów przegranie mistrzostwa jednak niesmak pozostaje, w tym roku la liga jest strasznie słaba.
Szkoda tylko że mimo wprowadzania technologi w Hiszpanii sędziowanie bez zmian.

0

Widzę że był kolejny karny dla realu. Przynajmniej zasłużony?

1

@lucca87 zespół trzeba budować od początku, a zacząć od zarządu. Nie ma sensu zatrudniać trenera który za rok będzie musiał odejść bo inny zarząd będzie miał inną koncepcję. Moim zdaniem:
1.Zmiana zarządu
2.Przyjscie trenera który dostanie szanse na dłużej niż jeden sezon (może uda mu się wkomponować Coutinho i Griezmanna np. do pomocy)
3.pozbycie się zawodników takich jak Dembele, Umtiti itp którzy moga studiować medycynę a nie grać zawodowo w piłkę.
4.Wprowadzać więcej młodych zawodników rezerw oraz tych którzy są na wypożyczeniach np. Emerson, Trincao itp. w zamian za Rakiticia, Vidala i innych zawodników którym bliżej do emerytury (ich też na sprzedaż)

Patrząc na to wszystko mamy fatalną sytuację zwłaszcza że Messi już bliżej końca kariery a nie zapowiada się na to by ktoś wykorzystał jeszcze ostatnie lata Argentyńczyka.

1

@Fenelon Milion to on chciał zarabiać, a 4.5mln to kwota transferu, taka jest różnica.

1

@Kimirionum zapomniałeś o Paulinho

0

@Kengo jarzębiaczku? :)

5

Rufete: "Będziemy walczyć w derbach dla klubowych barw i naszych kibiców... z madrytu"

1

@fart Nadal by były plus mecze w weekendy. Zamiast 6 meczy LM, które są do konca roku to były by mecze ligowe i tak samo z pucharowymi. Sezon kończyłby się szybciej, a emocje dopiero by się rozpoczynały przed meczami pucharowymi, a gdy skończyły by się puchary to "truskawka" na torcie i znów emocje z Ligą Mistrzów :)

0

A gdyby zrobić LM i puchary po zakończonych sezonach? Często topowe zespoły odpadają w fazie grupowej lub zaraz po wyjściu z grupy, często ligę mają też przegraną i nie ma żadnego zaangażowania. Problem byłby np. z Rosją bo tam liga rusza inaczej.
To moja luźna propozycja, co sądzicie? :)

0

@tadzik447 olej prezydenta olej premiera

1

@Hiacynk1A
1A,2B,3C,4B,5A,6C,7A,8C,9B,10C
Przy czym 4 i 10 z chęcią dalbym 2 odpowiedzi.

0

@seba1324 Nie będę wciskał mu żadnego klubu, jednak jako kibic Barcy będę oglądał mecze więc będzie miał z tym styczność a czy wybierze ten klub czy inny lub poprostu będzie się interesować czymś innym np.baletem to już jego sprawa :)
Dzięki :)

1

@PaulFCB elegancko :) Tylko ten biały kolor stroju Matsa trochę mi nie pasuje, ale i tak super. :)

21

Wczoraj o godzinie 15:52 dołączył do nas kolejny cules!!
Leon 3,280kg 54cm!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?