kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms maseczki nic nie dają. Jeśli masz się zarazić to się zarazisz. Dotykasz klamki, ktoś do Cb zadzwoni to wyciągasz telefon nie zdezysnfekujesz rąk i jesteś zarażony (jeśli faktycznie tak to działa że wirus jest tak mocny ze utrzymuje się w powietrzu przez kilka minut a na rzeczach do kilku dni)
0
@barteq miał już gorszy mecz. On ma 20lat więc będzie miał lepsze i gorsze mecze jednak na tle naszych pomocnikow to on prezentuje najlepsza formę i najbardziej stabilna.
0
@swiergol2 dlaczego śmieszne? Trener go chce a zarząd nie, więc już jest konflikt. Jeśli odejdzie Setien a przyjdzie jakiś pupilek zarządu to Puig ląduje w Barcy B.
Tak niestety to wygląda.
3
Emersona jeśli wykupimy to 6mln i 50% od nastepnej sprzedaży, czy jeśli rok zostanie w Betisie to te 50% nadal będzie aktualne czy już 100% zysku będzie miała Barcelona?
0
@Encore nie wygrał bo takiego jeszcze nie było.
0
@NeroTFP To są 2 inne zdjęcia :)
0
@stoikow Legia i Wisła
1
@Naturopata też oglądałem go na Arsenalu. Rzuty wolne owszem potrafi jednak mnie zaciekawiło to jaki on ma klej. Takie piły przyjmował co do cm.
1
@Encore miałem okazję oglądać go na żywo, gdy jest w formie albo przynajmniej gra na swoim poziomie to gość jest nie do zatrzymania. Potrafi na małej przestrzeni tak zakręcić rywalem i przyspieszyć z piłką, zanim rywal się ogarnie to on już mija kolejnego.
1
Podrzuci ktoś linka? Ponieważ strimworld mi nie działa.
0
@Avatarr To kim by mieli wtedy grać?
1
@Naturopata przecież oni bez ciśnienia grają od połowy sezonu.
1
@cooen ja myślę że przy takich piłkach które rozrzuca MATS wznawiając grę jak i krótkich podaniach to bez problemu zamiast Rakiticia i napewno lepiej by zagrał :)
0
@mateuszdabski Może trochę zna, to pomijając Francuza, czy był kiedyś jakiś trener który nie mówil po hiszpańsku a był trenerem Barcy?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Blanc czy inny "zagraniczny" trener który nie mówi po hiszpańsku nie przyjdzie do klubu. Tak mi się wydaje. Pamięta może kto był trenerem Barcy i nie mówił po hiszpańsku? Wydaje mi się że to było dość dawno lub wcale ale nie jestem pewien.
0
@Fenriss @LuisSalvano Faktycznie karny mocno naciągany. A czy żółtą kartkę chociaż dostał za wbiegnięcie?
Niestety nawet przy Varze widzę że hiszpańscy sędziowie są mega słabi. A u nas pokazali spalonego Suareza licząc jego rękę.
Nie będę zwalał na sędziów przegranie mistrzostwa jednak niesmak pozostaje, w tym roku la liga jest strasznie słaba.
Szkoda tylko że mimo wprowadzania technologi w Hiszpanii sędziowanie bez zmian.
0
Widzę że był kolejny karny dla realu. Przynajmniej zasłużony?
1
@lucca87 zespół trzeba budować od początku, a zacząć od zarządu. Nie ma sensu zatrudniać trenera który za rok będzie musiał odejść bo inny zarząd będzie miał inną koncepcję. Moim zdaniem:
1.Zmiana zarządu
2.Przyjscie trenera który dostanie szanse na dłużej niż jeden sezon (może uda mu się wkomponować Coutinho i Griezmanna np. do pomocy)
3.pozbycie się zawodników takich jak Dembele, Umtiti itp którzy moga studiować medycynę a nie grać zawodowo w piłkę.
4.Wprowadzać więcej młodych zawodników rezerw oraz tych którzy są na wypożyczeniach np. Emerson, Trincao itp. w zamian za Rakiticia, Vidala i innych zawodników którym bliżej do emerytury (ich też na sprzedaż)
Patrząc na to wszystko mamy fatalną sytuację zwłaszcza że Messi już bliżej końca kariery a nie zapowiada się na to by ktoś wykorzystał jeszcze ostatnie lata Argentyńczyka.
1
@Fenelon Milion to on chciał zarabiać, a 4.5mln to kwota transferu, taka jest różnica.
1
@Kimirionum zapomniałeś o Paulinho
0
@Kengo jarzębiaczku? :)
5
Rufete: "Będziemy walczyć w derbach dla klubowych barw i naszych kibiców... z madrytu"
1
@fart Nadal by były plus mecze w weekendy. Zamiast 6 meczy LM, które są do konca roku to były by mecze ligowe i tak samo z pucharowymi. Sezon kończyłby się szybciej, a emocje dopiero by się rozpoczynały przed meczami pucharowymi, a gdy skończyły by się puchary to "truskawka" na torcie i znów emocje z Ligą Mistrzów :)
0
A gdyby zrobić LM i puchary po zakończonych sezonach? Często topowe zespoły odpadają w fazie grupowej lub zaraz po wyjściu z grupy, często ligę mają też przegraną i nie ma żadnego zaangażowania. Problem byłby np. z Rosją bo tam liga rusza inaczej.
To moja luźna propozycja, co sądzicie? :)
0
@tadzik447 olej prezydenta olej premiera
1
@Hiacynk1A
1A,2B,3C,4B,5A,6C,7A,8C,9B,10C
Przy czym 4 i 10 z chęcią dalbym 2 odpowiedzi.
0
@seba1324 Nie będę wciskał mu żadnego klubu, jednak jako kibic Barcy będę oglądał mecze więc będzie miał z tym styczność a czy wybierze ten klub czy inny lub poprostu będzie się interesować czymś innym np.baletem to już jego sprawa :)
Dzięki :)
1
@PaulFCB elegancko :) Tylko ten biały kolor stroju Matsa trochę mi nie pasuje, ale i tak super. :)
21
Wczoraj o godzinie 15:52 dołączył do nas kolejny cules!!
Leon 3,280kg 54cm!!!