kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms kolega wyżej dodał post o Kolbe, oddał życie za drugiego człowieka a teraz "duchowni" niszczą życie innym, a o pomaganiu bliźnim można pomarzyć, może 5% z nich się zalicza do grona prawdziwych duchownych.
1
@MichalZZZ Przybylska
2
@Enerio Przecież oni żadnego kontaktu z ludźmi mieć nie będą. Hotel zdezynfekowany, pracownicy testy na covid zrobione, później na stadion, z powrotem na lotnisko i mają chłopaki wakacje.
0
@DaPi lekarze mają swoje gabinety, do tego dochodzi dyżur w szpitalu więc na NFZ zostaje mu jakiś 1 dzień.
Na NFZ przykładowo jest 100 osób na 1 miejsce, a prywatnie masz 5 osób na 1 miejsce, dlatego tyle się czeka bo lekarz woli przyjmować prywatnie, niestety takie mamy czasy że najważniejszy jest pieniądz.
0
@rasta212 dla mnie ogromna. Smak piwa w zielonych butelkach jest całkiem inny niż w brązowych. Sprecyzuje dla Ciebie, dla mnie piwo np. Heineken, Carlsberg, Lech, Perła itp
0
@patryk355 każde w zielonej butelce.
0
@NeroTFP Ja to bym zainwestował w siebie czyli przepierzył :)
0
@Szreko w czasach kiedy grał Klose Lewy nie łapał by się na ławkę :)
1
@Chwytliwy Atalanta 37 meczy 98 bramek
Jest moc :)
22
Jest afera!
Lewy znów pokrzywdzony bo grał tylko 34 mecze a inni po 38. Rzuty karne powinny być liczone po mniejszym współczynniku itd.
Nie rozumiem ludzi co nie potrafią zrozumieć że takie są zasady, ale przecież dla polaka "zasady są po to żeby je łamać".
Nikt nie bronił lewemu strzelić 50 bramek tak jak Messi ustanawiając rekord, oj przepraszam zapomniałem przecież Messi miał 38 meczy do rozegrania a Lewy tylko 34.
0
@messi564 wydaje mi się że nie bo to jest stały fragment i to było podanie tak samo jak przy rzucie wolnym na głowę Suareza.
0
Dobrze widzę że Lazio ma 22 strzały z czego połowa to celne?
Zobaczymy ile dziś kristiano będzie miał strzałów, ja typuje z 15 prób z czego 5 zablokowanych, 7 celnych i 3 niecelne.
Edit. 23 strzały lazio
1
@Avada Kedavra Żurek, borowiki z patelni Chateaubriand, a na deser tiramisu :D
1
@Kubox nie bierz nic na umowę,a zwłaszcza w t-mobile.
1
@DarekFCBnaZawsze a już myślałem że to wódka była :)
1
@NeroTFP Yaya Toure
Grecja, Hiszpania, Anglia, Chiny
0
@Dasty dla mnie może co roku mieć słabszy sezon i człapać. A skoro przy tym ma 20+asyst i 20+goli to dla mnie może grać do 40stki :)
0
@Ricardinio14 nie wiadomo jakie warunki za 250€ i zależy co będziesz robił. Ja powiesz Ci szczerze że jestem za granicą już od ok 4lat z tym że wróciłem na pół roku do Polski i na szczęście udało mi się znów wyjechać i to w czasie covid19, gdzie rzekomo były kontrole na granicy itp to przejechałem pół Europy samochodem bez ani jednej kontroli.
Wracając do tematu to moim zdaniem jeśli znajdziesz w miarę dobre warunki i pracę która będzie w miarę normalna to jedź i się nie zastanawiaj. Wszędzie będzie lepiej niż w PL. Takei jest moje zdanie.
0
@FCMichalo podobał mi się wczorajszą wypowiedź Strejlaua na temat kary dla Cracovi. Polecam obejrzeć hejt part i jego wypowiedź.
Temat Cracovi pojawia się na samym końcu bodajże ostatnie pytanie.
Były trener jak dla mnie ma dużo racji, bo karać zawodników którzy nie mieli z tym nic wspólnego to nie jest do końca sprawiedliwe.
1
@NeroTFP Zgadzam się z Tobą ale nie ma co się denerwować na kibiców którzy chcą sprzedać Roberto bo zazwyczaj są to osoby w wieku U-18 :)
Oni by nawet Puyola sprzedawali, co wiadomo że czasem forma była w kratkę jak i kontuzje ale jako kapitan trzymał cały zespół za mordę a Pique nadal zostało dyskutowanie z arbitrami i dostawanie głupich żółtych kartek :)
Wiadomo Roberto to nie Puyol jednak tak jak napisałeś nie narzeka na pozycję, nie narzeka kiedy siedzi na ławce a gdy gra to daje z siebie 100%
0
@A_Gomesinho_21 wydaje mi się że w Twoim składzie brakuje jeszcze w miarę dobrego środkowego obrońcy. Przy kontuzji jednego i zawieszeniu za kartki zostaje nam Araujo i Garcia.
Pomoc zamiast Ndombele próbowałbym Cou lub Griezmanna na tą pozycję,być może zagrają lepszy sezon i kwota transferu będzie wyższa żeby nie stracić zbyt dużo.
Skład w miarę podałeś fajny jednak oprócz tego co napisałem wyżej to dodatkowo zostawiłbym Vidala a wypożyczył Pedriego. Potrzeba nam kogoś z doświadczeniem w drugiej linii a Pedri ma dopiero 17 lat.
0
@Hiacynk dawać go do nas :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Triv44 ma 95 meczy na strzelenie 52bramek. Nie wydaje mi się żeby mu się udało.
0
@Triv44 jest i Batistuta :) piłkarski Jezus Chrystus. Nie spodziewałem się że ma takie statystyki, Ciro nie ma szans przegonić Gabriela. Jednak i tak dobre ma statystyki Immobile
1
@DLFCB rzuty wolne razy 3 a powyżej 30m razy 4 :)
0
@Gaucho wydaje mi się że to by nie przeszło. Ronaldo ma za duże ego żeby grać w jednym klubie z Messim.
Był u nas Zlatan z podobnym ego i długo nie pograł.
Poza tym jakby Messi był 1 do wykonywania karnych i wolnych to Ronaldo by się zapłakał.
Messi też nie chciałabym być za plecami Ronaldo jednak z tej dwójki to Argentyńczyk prędzej by się dostosował niż Portugalczyk.
1
@Gall Barcelona tak brzydko to napisze "produkuje" zawodników którzy są w stanie utrzymać zespół rezerw bez problemu na zapleczu LL, czasem zdarzy się gorszy sezon i spadek jednak za chwilę znów awansują.
Bardziej im się opłaca sprzedać zawodników niż pozwolić im grać na zapleczu LL bo z roku na rok przychodzą nowi zawodnicy np z Juvenilu. Więc wtedy blokują szanse dla młodszego zawodnika który może awansować do 1 skladu. Barca B to kolejna drabinka w karierze każdego zawodnika.
0
@Kengo tam miało być ego zamiast cielsko :)
3
@Striker na tym właśnie polega szkolenie młodzieży. Który się wyróżnia to go do 1 skladu lub na wypożyczenie i jeśli się nie sprawdzi to na sprzedaż. Chyba nie będą grać całe życie w Barcy B z nadzieja ze w wieku 30 lat zadebiutuje w pierwszej drużynie.