kielon93
Dołączył/a: czerwiec 2018
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mario96w Messi :)
0
A tu cyk 2 złote piłki. Jedna dla Messiego a druga dla Lewego :)
1
@Agonus zwłaszcza lubił motylki, takie delikatne i bezbronne.
0
Cou + 20mln. Może City by się skusiło :)
0
Dać mu coś mocniejszego przed meczem na rozluźnienie i znów zobaczylibyśmy dobrego Coutinho.
0
@BarcaInfo "W listopadzie Joan Laporta mówił, że już teraz pracują nad sprowadzeniem piłkarza, który w przyszłości będzie wstanie powalczyć o Złotą Piłkę"
nie w tym ale w następnym okienku wraca Messi :D
1
@l0Messini będą niższe podatki (ale będzie ich więcej) zostanie 17mld (ale z nowych będą musieli dopłacić 20mld).
Taka mała różnica :D
0
@Rewolucja123 superpuchar, puchar króla i puchar gampera? :D
0
@LucaMancini jestem rodzicem i moim zdaniem to powinna być twoja decyzja.
27
@LucaMancini to powinna być tylko i wyłącznie twoja decyzja a nie osób z forum.
0
@dawidor9 kariery nie chciałbyś sobie zmarnować ale za taką pensje to i owszem :D
6
@maroon zdecydowane i absolutne TAK, TAK, TAK. To jest dom dla "emeryta".
0
Pol, Kowal i Julia, zabójcze trio :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@haryveb944 możemy zdobyć puchar króla i superpuchar. Nie ważne w jakiej formie jesteśmy, gorzej grać nie będziemy a może skuteczność się zmieni i wpadnie kilka bramek co będzie skutkować wygraniem jakiegoś pucharu. No i TOP 4 oczywiście w la lidze trzeba wywalczyc.
3
@BKSChemik gdybyśmy mieli normalnego prezydenta to za te 222mln mielibyśmy takich zawodników że głowa mała. Nie trzeba było szukać na siłę kogoś w zastępstwo.
I w następnych spotkaniach LM znów mieliby 6:1 a w dmuczemu 12:2 dla nas.
0
Moriba lubi to :D
1
@normasubiektywna wtedy był Iniesta. Xavi! Messi, Suarez itp byliśmy potęgą. Teraz jesteśmy średniakiem z bardzo utalentowaną młodzieżą. W szatni oprócz Pique brakuje liderów, a dodatkowo Alves potrafi wprowadzić trochę zabawy i luzu a często tego brakuje naszym zawodnikom. Zarabiać nie będzie chciał dużo a przy naszych finansach to kluczowa sprawa bo nikt z czołówki PO czy wahadłowych tu nie przyjdzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@koksik2700 wstawać codziennie o 5.30 z, potrzeba to też nie jest takie fajne.
0
@AnnaMarianna wierność.
0
"Często zaczyna w pierwszym składzie, ale z różnych przyczyn nie kończył meczów" można to jakoś rozwinąć? Łapie często jakieś urazy, kontuzje? Być może jest słaby i dlatego jest zmieniany a być może zespół łapie jakieś głupie kartki lub zmienia ustawienie i trzeba go zmienić bo nie pasuje wtedy do ustawienia?
Panie Redaktorze czekam na wyjaśnienie.
0
@LUPR wszystko bardzo dobrze napisałeś. Nic dodać nic ująć.
0
@LUPR to że kogoś kupią to jest pewne skoro Mbappe pewnie przyjdzie za darmo, środek mają już dość wiekowy więc Pogba byłby dla nich jak strzał w 10.
Wielkie problemy finansowe sprawiają że jesteśmy w d... Nawet zawodnicy za darmo nie chcą tu przyjść.
0
@Sysia11 różnica jest taka że Real nie ma problemów finansowych, druga sprawa że grają tam tacy zawodnicy jak Hazard, Benzema, Kroos, do tego dojdzie prawdopodobnie Mbappe więc mając wybór grać z nimi czy z luukiem, boskim duńczykiem to jest mała różnica i nie zapominaj że oni nie mają takich problemów z finansami jak my więc kasę na zawodników też mają.
0
@LUPR Całego nie ale kilku już tak (przykład PSG).
1
Mbappe i Pogba do realu za "darmo" i dybala w gratisie?
Przeczytałem artykuł odnośnie wolnych zawodników i z tej listy wszyscy wartościowi piłkarze wybiorą prędzej białych.
U nas nie ma projektu sportowego, a Messi też już u nas nie gra.
Cieszy jedynie fakt że mamy kilku świętych młodych zawodników i na tym trzeba budować swoją przyszłość.
0
@FC1899Barca nawet na tym zdjęciu Ukraina prezentuje się korzystniej. Jakoś ta trawa taka ładna.
0
@sintesox no dokładnie, nie da się w 2 dni bo w takiej sytuacji można to zrobić w kilka minut i dodatkowo zjeść wspólnie obiad :)
3
@AmigoBlancos ale kolega @Xavyol nie napisał że Ty ocenisz tylko Twoi koledzy z notatnika.