0

@Mario96w Messi :)

0

A tu cyk 2 złote piłki. Jedna dla Messiego a druga dla Lewego :)

1

@Agonus zwłaszcza lubił motylki, takie delikatne i bezbronne.

0

Cou + 20mln. Może City by się skusiło :)

0

Dać mu coś mocniejszego przed meczem na rozluźnienie i znów zobaczylibyśmy dobrego Coutinho.

0

@BarcaInfo "W listopadzie Joan Laporta mówił, że już teraz pracują nad sprowadzeniem piłkarza, który w przyszłości będzie wstanie powalczyć o Złotą Piłkę"
nie w tym ale w następnym okienku wraca Messi :D

1

@l0Messini będą niższe podatki (ale będzie ich więcej) zostanie 17mld (ale z nowych będą musieli dopłacić 20mld).
Taka mała różnica :D

0

@Rewolucja123 superpuchar, puchar króla i puchar gampera? :D

0

@LucaMancini jestem rodzicem i moim zdaniem to powinna być twoja decyzja.

27

@LucaMancini to powinna być tylko i wyłącznie twoja decyzja a nie osób z forum.

0

@dawidor9 kariery nie chciałbyś sobie zmarnować ale za taką pensje to i owszem :D

6

@maroon zdecydowane i absolutne TAK, TAK, TAK. To jest dom dla "emeryta".

0

Pol, Kowal i Julia, zabójcze trio :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@haryveb944 możemy zdobyć puchar króla i superpuchar. Nie ważne w jakiej formie jesteśmy, gorzej grać nie będziemy a może skuteczność się zmieni i wpadnie kilka bramek co będzie skutkować wygraniem jakiegoś pucharu. No i TOP 4 oczywiście w la lidze trzeba wywalczyc.

3

@BKSChemik gdybyśmy mieli normalnego prezydenta to za te 222mln mielibyśmy takich zawodników że głowa mała. Nie trzeba było szukać na siłę kogoś w zastępstwo.
I w następnych spotkaniach LM znów mieliby 6:1 a w dmuczemu 12:2 dla nas.

0

Moriba lubi to :D

1

@normasubiektywna wtedy był Iniesta. Xavi! Messi, Suarez itp byliśmy potęgą. Teraz jesteśmy średniakiem z bardzo utalentowaną młodzieżą. W szatni oprócz Pique brakuje liderów, a dodatkowo Alves potrafi wprowadzić trochę zabawy i luzu a często tego brakuje naszym zawodnikom. Zarabiać nie będzie chciał dużo a przy naszych finansach to kluczowa sprawa bo nikt z czołówki PO czy wahadłowych tu nie przyjdzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@koksik2700 wstawać codziennie o 5.30 z, potrzeba to też nie jest takie fajne.

0

@AnnaMarianna wierność.

0

"Często zaczyna w pierwszym składzie, ale z różnych przyczyn nie kończył meczów" można to jakoś rozwinąć? Łapie często jakieś urazy, kontuzje? Być może jest słaby i dlatego jest zmieniany a być może zespół łapie jakieś głupie kartki lub zmienia ustawienie i trzeba go zmienić bo nie pasuje wtedy do ustawienia?
Panie Redaktorze czekam na wyjaśnienie.

0

@LUPR wszystko bardzo dobrze napisałeś. Nic dodać nic ująć.

0

@LUPR to że kogoś kupią to jest pewne skoro Mbappe pewnie przyjdzie za darmo, środek mają już dość wiekowy więc Pogba byłby dla nich jak strzał w 10.

Wielkie problemy finansowe sprawiają że jesteśmy w d... Nawet zawodnicy za darmo nie chcą tu przyjść.

0

@Sysia11 różnica jest taka że Real nie ma problemów finansowych, druga sprawa że grają tam tacy zawodnicy jak Hazard, Benzema, Kroos, do tego dojdzie prawdopodobnie Mbappe więc mając wybór grać z nimi czy z luukiem, boskim duńczykiem to jest mała różnica i nie zapominaj że oni nie mają takich problemów z finansami jak my więc kasę na zawodników też mają.

0

@LUPR Całego nie ale kilku już tak (przykład PSG).

1

Mbappe i Pogba do realu za "darmo" i dybala w gratisie?
Przeczytałem artykuł odnośnie wolnych zawodników i z tej listy wszyscy wartościowi piłkarze wybiorą prędzej białych.
U nas nie ma projektu sportowego, a Messi też już u nas nie gra.
Cieszy jedynie fakt że mamy kilku świętych młodych zawodników i na tym trzeba budować swoją przyszłość.

0

@FC1899Barca nawet na tym zdjęciu Ukraina prezentuje się korzystniej. Jakoś ta trawa taka ładna.

0

@sintesox no dokładnie, nie da się w 2 dni bo w takiej sytuacji można to zrobić w kilka minut i dodatkowo zjeść wspólnie obiad :)

3

@AmigoBlancos ale kolega @Xavyol nie napisał że Ty ocenisz tylko Twoi koledzy z notatnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?