0

Żenujące.

0

Fabregas i Iniesta- muszą zagrać razem z City. Prawda, Tato?

0

"Problemem jest to, że w futbolu w każdej minucie budujemy tezy, które można przypisać do jednego dnia, tygodnia, miesiąca czy sezonu." Większość z was powinna czytać te słowa przed każdą wypowiedzią.

0

DanieluOlbrysiu, z tą kontuzją to szok normalka, coś to wykancypował. Wszyscy myśta lelim, że typ jest słaby i zlądował na śmietniku historii, chcieliśmy kopać jego żywe zwłoki, a niepokojotrujące symptomy stały się kuriozalną aferą. Warstwa kurzu utraciła blask na twoich oczach, dzięki czemu zobaczyłeś, aż stwierdziłeś: kontuzja!

0

"wielu jak na niego strat" - szlag mnie z wami trafi. Obrażacie moje świętości.

0

Ciekawi mnie skąd pochodzą te informacje. Wygląda mi to na luźne powiązanie obecnych problemów Barcy z faktem spotkania zarządu z trenerem. Niektórzy są sceptyczni wobec klubu , ja darzę tym uczuciem dziennikarzy(ny?).

0

Wszyscy poszaleli. "nie wiem, czy to przez kontuzję"- hahhahahahaha..

0

messi wyglądał dziś tragicznie, serce się kraje...

0

oceniał na dodatek Challenger, który raczył nas już pieśniami pochwalnymi Pedro i cudował nad jego trafieniem do pustej bramki, co, jak podkreślił, "nie jest takie proste". Sama koszulka Pedro ma w oczach Challengera niezwykłą jakość piłkarską.

0

15 minusów dla typa, bo stwierdził, że na pewno wygramy z sociedad. brawo.

0

Mecz skończył się źle przez bzdurne zmiany trenera. Martino oddał go walkowerem.

0

i jak zwykle, dwukropek.

0

i jak zwykle dwa mecze Messiego po długiej przerwie i mamy kolejny światły wniosek barcelońskiej braci: Messi to przekleństwo pozostałych graczy. Śmiechu nie warte.

0

Skład predestynowany do meczu z Atletico nie zwiastował końcowego sukcesu, którym w przypadku Barcy zawsze jest tylko i wyłącznie zwycięstwo. Zarówno Alexis, jak i Pedro nie potrafią stworzyć przewagi na skrzydle w starciach z mocniejszym przeciwnikiem. Mogą nastrzelać jeszcze setki bramek ogórkom La Liga, a ja dalej będę twierdził, że nie spełniają oczekiwań. Z pozytywnych wniosków należy wyróżnić ocenę gry defensywnej Barcelony: drużyna była w tym elemencie zwarta, dobrze ustawiona i zaangażowana. Na brutalność Atletico odpowiedzieliśmy tym samym, co powinno wytrącić pewnym malkontentom argumenty o brakach w fizyczności naszych zawodników. Podsumowując: rezerwami wywieźliśmy punkt z piekielnie trudnego terenu, a na fajerwerki trzeba jeszcze poczekać.

0

Atomowa Pchła v. 5.7, last update: 01-01-2014, mission: Vicente Calderon turned to ashes.

0

messi, a po nim messi jeszcze raz, reszta zbiera zęby spod podłogi.

0

Jasne, oczywiste, rzetelne i prawdziwe. Bo nie widać, że City Pellegriniego gra inaczej od City Manciniego, a Chelsea Mourinho różni się od Chelsea Beniteza, itd. itp... Pół roku i piętnaście dni bez dwóch ostatnich niedziel - tyle dokładnie czasu MUSI upłynąć nim będziemy mogli zauważyć to, co widzimy teraz.

0

Co do klasy Martino: zauważyliście jak świetnie zareagował na słabą postawę Roberto jako mediapunta w pierwszej połowie z Getafe? Wycofał Fabregasa, który przejął część obowiązków "młodego", a ten dostał więcej zadań defensywnych. Zdjęcie z Roberto zbyt dużej odpowiedzialności poskutkowało natychmiastowym odzyskaniem przez niego pewności w grze. W prawie każdym pojedynku Martino udowadnia, że wie, czego potrzeba drużynie w danym momencie meczu.

0

Skończcie z tymi transferami. Nikogo w tym sezonie już nie kupimy.

0

niesamowite...

0

na bazie euforii odwoluje wszystko, za co kiedykolwiek skrytykowalem pedro. kocham cie, piekny cyganie.

0

no racja racja. ale odstawia dzisiaj cyrk jakich malo.

0

i boli mnie polemika z obecna filozofia druzyny. Rewolucja, rewolucja... Rosly napastnik - to ma byc rewolucja? Gdzie w tym ukladzie Messi? Na prawym skrzydle - przeciez to ewidentnie milowy krok w tył naszej E-wolucji, mozliwy do stosowania w paru meczach na sezon, nic decydujacego. Jedyne rozwiazanie zostalo juz podjete, uruchomienie lewego skrzydla przez albe i neymara jest nasza odpowiedzia na potrzebe czasu. I z jakimi pilkarzami mielibysmy sie rozstac? Z Xavim - bez sensu, on moze dac druzynie jeszcze duzo operujac z drugiego planu. Z Alvesem - to jeden z motorow atmosfery tej druzyny, poza tym wielu lepszych prawych obroncow nie widac, do wziecia jest ich jeszcze mniej. Z Iniesta - wolne zarty. Bicie na alarm, a pozaru nie ma. Caly czas powtarzam, wydarzenia sezonu Vilanovy byly konsekwencja wielu niesprzyjajacych czynnikow, ktore nastapily jeden po drugim z predkoscia serii z karabinu. Nie sa zadnym dowodem na upadek futbolowej cywilizacji Katalonii. Martino wprowadza do naszej taktyki momenty wyrachowania i bardziej wycofanej gry(bylem pelen podziwu dla drugiej polowy z Valencia, kiedy jakbysmy trenowali pół-murowanie bramki), wyraznie oszczedza zawodnikow, a wszystko po to, by ci wystrzelili w drugiej połowie sezonu, a nie zdechli jak rok temu. I do tych, co mnie mecza pomstowaniem na "falszywego" fabregasa. Nie ma Messiego, wchodzi za niego fabregas - proste, a tlumaczenie zbyteczne. W decydujacych meczach bedzie gral w linii pomocy. Bo jest obecnie lepszy od Xaviego. Bo Martino nie jest glupi.

0

a ja dalej buntuje sie przeciwko krytyce zarzadu rosella. kazdy transfer tej ekipy daje nam nowa jakosc, idzie w parze z rozwojem taktycznym i procesem starzenia sie czlonkow druzyny (pierwsze: alba i neymar, drugie - fabregas). Song jest przykladem marginalnym, bez wielkiego wplywu na druzyne. Jedynym argumentem przeciw może być ewentualnie saga pt. STOPER. Jednak kto przed sezonem Vilanovy domagal sie transferu stopera? Wszyscy bylismy madrzy po pladze kontuzji w formacji defensywnej. Teraz jednak defensywa spisuje sie o niebo lepiej, wiec dajmy juz spokoj zarzadowi i powszechnemu katarzeniu. Jesli z ta druzyna jest wogole jakis problem, to tkwi poza jej polityka transferowa. Challenger mówi mathieu, ja mowie: bartra. Pique i on to podstawa na lata. Wprowadzamy mlodych, wiazemy przyszlosc z pilkarzami tego wartymi (sergi roberto to pilkarz bardziej odpowiadajacy naszym potrzebom od alcantary, montoya i tello to strazacy dziury kadrowej). Mysle, ze tzw. ogol ma w tyle glowy 7:0 z bayernem i boi sie konfrontacji z kimkolwiek z europejskich poteg. A ja mysle, ze pogonimy City az do najwyzszych partii Szkotlandu. I nie, nie jestem niepoprawnym optymista, rok temu balem sie bayernu jak ognia. Ktory nas zreszta strawil. Brawo Challenger, dojechalem do koncoweczki, first time, dzieki i zdrowka.

0

uhuhu, Panie Redaktorze Challenger, jak sprawnie i do rzeczy, bardzo dziekuje, caluje rece.

0

a od kiedy barcelona kupuje w zimowym oknie. sklad jest zamkniety, piłkarzy na sezon nam wystarczy, limit kontuzji wyczerpany bez poniesionych konsekwencji. Neymar nam powinien wystarczyc, ja tez przed sezonem domagałem sie stopera, ale bartra mnie zaskoczyl i odpalil. naszymi transferami bedzie powrot alvesa, messiego i valdesa - ja juz przebieram nogami. Co do alvesa - wszyscy wpychajacy w poprzednim sezonie vilanovie tello i montoye do pierwszej jedenastki - dalej macie racje? Ile ci zawodnicy maja dostac jeszcze szans, aby dowiesc wam swojej przecietnosci?

0

fabregas

0

procent zawodnika czy samych procent?

0

nie mogę się napatrzyć na bartrę w tym sezonie. Sergi roberto będzie wspaniały, już podoba mi się bardziej od alcantary. Co będzie z tym traore też ciekawe.

0

Padają jak muchy. A Oba mecze i tak wyg
ramy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?