kimpanjest
Dołączył/a: marzec 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I jaka to była gra....
1
Challenger i tak się stara, kiedyś potrafił wypisać cały długopis bez postawienia ani jednej kropki. Talentu mimo tego mu jednak nie przybyło .
0
"Teoretycznie można argumentować". Pokazałeś, że uh.
11
Niewiarygodne jest założenie co poniektórych, że cios typu karate, kolanem prosto w plecy, zasługuje na mniejsze gromy z nieba niż gdzietamkolwiek powbijane zęby Urusa. Bo Suarez to zwierzę, a tu przecież normalka, nogą szkodzić to po ludzku. Bo gryzoń tylko gryzie i gryzie, a raz to każdemu może się przydarzyć, że z powodu głupoty i desperacji kogoś na pół złamie. Karą dla Suareza FIFA strzeliła sobie w stopę i podejrzewam, że widzą w niej teraz sporą dziurę.
0
Suarez jest nam niezbędny. Ryzyko wiąże się z jego dotychczasowym łobuzerstwem, ale katalońska presja społeczna na pewno go utemperuje. Od trzech sezonów brakuje nam kreatywności na jednej z pozycji w ataku. Pedro jest parodią skrzydłowego z lat Guardioli. Talent Alexisa nie wybrzmiewa podczas obowiązkowej na tej pozycji współpracy z Messim. Wystarczy spojrzeć Chilijczykowi w oczy, po czym przenieść wzrok na gustownie podciągnięte spodenki - tytanem intelektu chłopak nie jest. Suarez potrafi tańczyć w duecie, robił to ze Sturridgem, robi z Cavanim, będzie robił z Neymarem i Messim. Ja nie mogę się doczekać.
0
Przystępnie. Zapraszamy.
0
Właśnie na połowie rywala. Dlatego potrzebujemy zmiany na tej pozycji, bo Alves obrósł już pleśnią i nie przesuwa się po swojej linii ani mądrze, ani szybko.
2
Widziałeś może jakiś mecz Barcelony i co w jej systemie gry ma do roboty prawy obrońca? Alves większość czasu spędza na połowie rywala, tak więc Cuadrado nie będzie się u nas nudził.
0
20 milionów za Mathieu to jawna kpina, rozbój w biały dzień. Zresztą, niech płacą ile chcą, byle nie zabrakło hajsu na resztę ekipy.
1
szydzi.
0
Albo oni są zabawni, albo ta informacja.
0
Cuadrado (tak to się pisze) grałby na prawej obronie, taki jest plan. W Barcelonie prawy obrońca musi mieć swobodę rozgrywania piłki charakterystyczną dla skrzydłowego, i ja nie widzę nominalnego zawodnika na tej pozycji, który miałby do tego talent kalibru Alvesa z najlepszych lat. No sam powiedz, kogo byś sobie życzył? Cuadrado zapycha na swoim skrzydle w tą i z powrotem, nawet wystawiany w atakującej trójce wraca się pod swoje pole karne i odbiera tam piłki, więc jak najbardziej ma potencjał na PO w naszym rozumieniu tego słowa. Co do ataku, był u nas kiedyś oto taki:
Ronaldinho-Eto'o-Messi
Żeby skruszyć te cholerne autobusy, potrzebujemy na szpicy trzech wielkich. Sanchez nie jest dobrym dryblerem i nie sprawdza się w tłumie. Dobrze go mieć, bo to dobry zawodnik. Na ławkę.
1
IN: Ezequiel Garay (Racing Santander – loan return), Alvaro Arbeloa (Liverpool), Kaka (AC Milan), Cristiano Ronaldo (Manchester United), Raul Albiol (Valencia), Alvaro Negredo (Almeria), Xabi Alonso (Liverpool), Karim Benzema (Lyon), Esteban Granero (Getafe)
OUT: Fabio Cannavaro (Juventus), Javier Saviola (Benfica), Jordi Codina (Getafe), Javi Garcia (Benfica), Dani Parejo (Getafe), Gabriel Heinze (Marseille), Klaas-Jan Huntelaar (AC Milan), Wesley Sneijder (Inter), Arjen Robben (Bayern Munich), Miguel Torres (Getafe), Michel Salgado (Blackburn Rovers), Ruud van Nistelrooy (Hamburg)
Perez zaszalał, zupełnie mi umknęło.
3
Tak naprawdę potrzebujemy każdego z tych piłkarzy, poza Reusem lub Suarezem. Enrique obiecywał wzmocnienie każdej formacji, a Bartomeu mówił o 120 mln euro przygotowanych przez zarząd na transfery. Załóżmy, że po wytransferowaniu Cesca i Xaviego, a zakupie bramkarzy i Rakitica bilans zysków i strat wyniesie zero. Możemy sprzedać - Alvesa, Songa, dos Santosa, Tello, Pedro, Cuencę i Afellaya. Ich łączna wartość to coś około 60 mln (biorąc pod uwagę nasze charytatywne podejście do negocjacji). Czyli nasz budżet szybuje do poziomu milionów stu osiemdziesięciu. Cuadrado - 27(?), Suarez - 65(?), Koke - 60, Marquinhos - 40(?), Mathieu - 8(?). Czyli okrągłe milionków 200. Zarząd musiałby dokonać cudów, nie pamiętam tak rewolucyjnej przebudowy składu w żadnym z poważanych klubów europejskich, dokonanej w czasie jednego okienka transferowego. Jeśli się uda, potrójny szacun i potrójna korona.
0
Niech zaplanują spotkanie w sprawie Mirandy. Niech nie robią sobie jaj.
1
Pedro, dzięki i nara.
0
Jeśli to prawda, to znaczy że dupa blada z panem Reusem. Szkoda. Ale wzmocnienia ataku i tak potrzebujemy i Gonzalo też jest dobrą opcją.
1
Ja to odbieram jako wyróżnienie. Okładka niszczy.
0
Blado. Ale z winy indolencji całej drużyny. Hiszpania była rozsypana na boisku, zerowe powiązanie formacji, nie było szans tego pozbierać mając 22 lata i grając pierwszy poważny mecz w reprezentacji. Mam nadzieję, że zagra z Australią.
0
Brawo.
0
Myślę, że jego nazwisko nie jest przypadkowe. W obecnej sytuacji transfer Koke jawi mi się jako konieczność. Idealne połączenie siły fizycznej, ducha walki, techniki i precyzji. Środkowy pomocnik nowej fali futbolu, sprowadzić za wszelką cenę.
2
"Dla mnie zawsze Premier League miała pierwszeństwo." O czym ty mówisz, Cesc? Co za syf...
6
Jak to sobie nie radzi. Przecież latał po swoim skrzydle w tą i z powrotem, notował odbiory, blokował dośrodkowania. Jak najbardziej nadaje się na naszą prawą obronę. Jeśli sądzisz, że prawy obrońca Barcy w nadchodzącym sezonie będzie ustawiany w jakiś diametralnie odmienny sposób, czyli bardziej będzie bronił niż szarżował, no to sorry... Nie ma szans.
0
Cuadrado to świetny pomysł. Potrafi pracować w defensywie, jest piekielnie szybki, zwinny, ma świetny drybling i zachowuje spokój przy rozgrywaniu piłki. Chłopak nadaje się na Camp Nou jak mało kto, razem z Reusem przywróciliby blask naszej prawej flance jak trzeba.
3
Mało otwarty ten list.
0
Ech..
0
Na dodatek niesmaczny. Tak naprawdę linia pomocy Barcelony nie potrzebuje wzmocnień w kwestii potencjału. Prawdziwe problemy mamy na prawym skrzydle, z zastępstwem Daniego Alvesa i znalezieniem pary dla Pique. Drużynę dalej mamy potężną i trzy transfery zawodników do podstawowej jedenastki powinny zniszczyć konkurencję. Chcą Rakitica, proszę bardzo, ale jego miejsce jest na ławce, bo Barcelona od 2 lat w końcówkach sezonów oddycha rękawami i wyraźnie potrzebuje rozszerzenia kadry. Mam nadzieję, że Enrique pozwoli pograć Roberto i Rafinhi, to są utalentowani piłkarze, potrzebują jedynie minut na boisku.
2
Sprzedaż Fabregasa to jakaś bzdura. Cesc ma repertuar zagrań prosto z kosmosu, lepszego pomocnika nie znajdziemy. Nie uwierzę, póki nie obaczę.
0
Na co nam Rakitic, bez przesady. Mamy się wzmocnić, a nie wykupić pół świata.
0
Czylli jednak. ZA JE BI ŚCIE.