0

I jaka to była gra....

1

Challenger i tak się stara, kiedyś potrafił wypisać cały długopis bez postawienia ani jednej kropki. Talentu mimo tego mu jednak nie przybyło .

0

"Teoretycznie można argumentować". Pokazałeś, że uh.

11

Niewiarygodne jest założenie co poniektórych, że cios typu karate, kolanem prosto w plecy, zasługuje na mniejsze gromy z nieba niż gdzietamkolwiek powbijane zęby Urusa. Bo Suarez to zwierzę, a tu przecież normalka, nogą szkodzić to po ludzku. Bo gryzoń tylko gryzie i gryzie, a raz to każdemu może się przydarzyć, że z powodu głupoty i desperacji kogoś na pół złamie. Karą dla Suareza FIFA strzeliła sobie w stopę i podejrzewam, że widzą w niej teraz sporą dziurę.

0

Suarez jest nam niezbędny. Ryzyko wiąże się z jego dotychczasowym łobuzerstwem, ale katalońska presja społeczna na pewno go utemperuje. Od trzech sezonów brakuje nam kreatywności na jednej z pozycji w ataku. Pedro jest parodią skrzydłowego z lat Guardioli. Talent Alexisa nie wybrzmiewa podczas obowiązkowej na tej pozycji współpracy z Messim. Wystarczy spojrzeć Chilijczykowi w oczy, po czym przenieść wzrok na gustownie podciągnięte spodenki - tytanem intelektu chłopak nie jest. Suarez potrafi tańczyć w duecie, robił to ze Sturridgem, robi z Cavanim, będzie robił z Neymarem i Messim. Ja nie mogę się doczekać.

0

Przystępnie. Zapraszamy.

0

Właśnie na połowie rywala. Dlatego potrzebujemy zmiany na tej pozycji, bo Alves obrósł już pleśnią i nie przesuwa się po swojej linii ani mądrze, ani szybko.

2

Widziałeś może jakiś mecz Barcelony i co w jej systemie gry ma do roboty prawy obrońca? Alves większość czasu spędza na połowie rywala, tak więc Cuadrado nie będzie się u nas nudził.

0

20 milionów za Mathieu to jawna kpina, rozbój w biały dzień. Zresztą, niech płacą ile chcą, byle nie zabrakło hajsu na resztę ekipy.

1

szydzi.

0

Albo oni są zabawni, albo ta informacja.

0

Cuadrado (tak to się pisze) grałby na prawej obronie, taki jest plan. W Barcelonie prawy obrońca musi mieć swobodę rozgrywania piłki charakterystyczną dla skrzydłowego, i ja nie widzę nominalnego zawodnika na tej pozycji, który miałby do tego talent kalibru Alvesa z najlepszych lat. No sam powiedz, kogo byś sobie życzył? Cuadrado zapycha na swoim skrzydle w tą i z powrotem, nawet wystawiany w atakującej trójce wraca się pod swoje pole karne i odbiera tam piłki, więc jak najbardziej ma potencjał na PO w naszym rozumieniu tego słowa. Co do ataku, był u nas kiedyś oto taki:

Ronaldinho-Eto'o-Messi

Żeby skruszyć te cholerne autobusy, potrzebujemy na szpicy trzech wielkich. Sanchez nie jest dobrym dryblerem i nie sprawdza się w tłumie. Dobrze go mieć, bo to dobry zawodnik. Na ławkę.

1

IN: Ezequiel Garay (Racing Santander – loan return), Alvaro Arbeloa (Liverpool), Kaka (AC Milan), Cristiano Ronaldo (Manchester United), Raul Albiol (Valencia), Alvaro Negredo (Almeria), Xabi Alonso (Liverpool), Karim Benzema (Lyon), Esteban Granero (Getafe)

OUT: Fabio Cannavaro (Juventus), Javier Saviola (Benfica), Jordi Codina (Getafe), Javi Garcia (Benfica), Dani Parejo (Getafe), Gabriel Heinze (Marseille), Klaas-Jan Huntelaar (AC Milan), Wesley Sneijder (Inter), Arjen Robben (Bayern Munich), Miguel Torres (Getafe), Michel Salgado (Blackburn Rovers), Ruud van Nistelrooy (Hamburg)

Perez zaszalał, zupełnie mi umknęło.

3

Tak naprawdę potrzebujemy każdego z tych piłkarzy, poza Reusem lub Suarezem. Enrique obiecywał wzmocnienie każdej formacji, a Bartomeu mówił o 120 mln euro przygotowanych przez zarząd na transfery. Załóżmy, że po wytransferowaniu Cesca i Xaviego, a zakupie bramkarzy i Rakitica bilans zysków i strat wyniesie zero. Możemy sprzedać - Alvesa, Songa, dos Santosa, Tello, Pedro, Cuencę i Afellaya. Ich łączna wartość to coś około 60 mln (biorąc pod uwagę nasze charytatywne podejście do negocjacji). Czyli nasz budżet szybuje do poziomu milionów stu osiemdziesięciu. Cuadrado - 27(?), Suarez - 65(?), Koke - 60, Marquinhos - 40(?), Mathieu - 8(?). Czyli okrągłe milionków 200. Zarząd musiałby dokonać cudów, nie pamiętam tak rewolucyjnej przebudowy składu w żadnym z poważanych klubów europejskich, dokonanej w czasie jednego okienka transferowego. Jeśli się uda, potrójny szacun i potrójna korona.

0

Niech zaplanują spotkanie w sprawie Mirandy. Niech nie robią sobie jaj.

1

Pedro, dzięki i nara.

0

Jeśli to prawda, to znaczy że dupa blada z panem Reusem. Szkoda. Ale wzmocnienia ataku i tak potrzebujemy i Gonzalo też jest dobrą opcją.

1

Ja to odbieram jako wyróżnienie. Okładka niszczy.

0

Blado. Ale z winy indolencji całej drużyny. Hiszpania była rozsypana na boisku, zerowe powiązanie formacji, nie było szans tego pozbierać mając 22 lata i grając pierwszy poważny mecz w reprezentacji. Mam nadzieję, że zagra z Australią.

0

Brawo.

0

Myślę, że jego nazwisko nie jest przypadkowe. W obecnej sytuacji transfer Koke jawi mi się jako konieczność. Idealne połączenie siły fizycznej, ducha walki, techniki i precyzji. Środkowy pomocnik nowej fali futbolu, sprowadzić za wszelką cenę.

2

"Dla mnie zawsze Premier League miała pierwszeństwo." O czym ty mówisz, Cesc? Co za syf...

6

Jak to sobie nie radzi. Przecież latał po swoim skrzydle w tą i z powrotem, notował odbiory, blokował dośrodkowania. Jak najbardziej nadaje się na naszą prawą obronę. Jeśli sądzisz, że prawy obrońca Barcy w nadchodzącym sezonie będzie ustawiany w jakiś diametralnie odmienny sposób, czyli bardziej będzie bronił niż szarżował, no to sorry... Nie ma szans.

0

Cuadrado to świetny pomysł. Potrafi pracować w defensywie, jest piekielnie szybki, zwinny, ma świetny drybling i zachowuje spokój przy rozgrywaniu piłki. Chłopak nadaje się na Camp Nou jak mało kto, razem z Reusem przywróciliby blask naszej prawej flance jak trzeba.

3

Mało otwarty ten list.

0

Ech..

0

Na dodatek niesmaczny. Tak naprawdę linia pomocy Barcelony nie potrzebuje wzmocnień w kwestii potencjału. Prawdziwe problemy mamy na prawym skrzydle, z zastępstwem Daniego Alvesa i znalezieniem pary dla Pique. Drużynę dalej mamy potężną i trzy transfery zawodników do podstawowej jedenastki powinny zniszczyć konkurencję. Chcą Rakitica, proszę bardzo, ale jego miejsce jest na ławce, bo Barcelona od 2 lat w końcówkach sezonów oddycha rękawami i wyraźnie potrzebuje rozszerzenia kadry. Mam nadzieję, że Enrique pozwoli pograć Roberto i Rafinhi, to są utalentowani piłkarze, potrzebują jedynie minut na boisku.

2

Sprzedaż Fabregasa to jakaś bzdura. Cesc ma repertuar zagrań prosto z kosmosu, lepszego pomocnika nie znajdziemy. Nie uwierzę, póki nie obaczę.

0

Na co nam Rakitic, bez przesady. Mamy się wzmocnić, a nie wykupić pół świata.

0

Czylli jednak. ZA JE BI ŚCIE.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?