4

@MysticCat
Słyszał ktoś, aby powiedzmy od 2000 roku jakiś zamach/strzelanina przeprowadziła osoba o lewicowych poglądach?
Tak się dziwnie składa, że osoby które są autorami tych wszystkich masakra okazują się sympatykami konserwatyzmu/prawicy.
I oczywiście do tego często incele, mizogini, rasisci, takie combo.
Przypadek?

3

@Mat_Cat
W tej co to za pissu dostała kilkadziesiąt milionów dotacji rządowych?

7

@Chakalaka
Kosiniak-Kamysz o Obajtku: "Don Orleone"

1

@AlicjaFCB
Stany Zjednoczone,czyli również Teksas, szczepią się na masową skalę.
W dodatku 30 mln Amerykanów przeszło Covid objawowo, co oznacza, że łącznie z bezobjawowymi wirusa miało od ok 100 mln do 300 mln (zależnie od szacunków) Amerykanów, a co za tym idzie tyle ludzi ma już przeciwciała.

5

@pele1282
10 w pamięci.

3

@tobiasson92
Podziękujmy pissowi za to.
I za rekordy inflacji.
Brawo.

2

Komentarz usunięty

2

@VenoM
Dlaczego z dupy?

0

@draxidox
No, rzeczywiście bardzo mnie boli, że ludzie nie są krzywdzeni. Masz mnie!
Ty widzę jesteś za to bardzo zadowolony, że komuś może się dziać krzywda.
Prawacja zawsze w takich sytuacjach ma uśmiech od ucha do ucha z zadowolenia, zamiast jak, przystało na uczniów Chrystusa, współczuć innym.
Skąd ta nienawiść?
Jeśli moje źródło jest wybiórcze, a przedstawiłem argumenty, które można zweryfikować, to co mówić o twoich "tezach" na poparcie których nie przdstawiles nic?
Skoro na postępowym zachodzie jest źle, to dlaczego w ciemnogrodzie jak Bułgaria jest jeazcze gorzej? O katolickich Brazylii i Meksyk już wspominałem.
No, dawaj jakiś argument.

"skoro za granicą mieszka tyle Polaków..."
O widzisz, wpadłeś we własne sidła - w muzułmańskich krajach, z ktorych przyjezdzaja emigranci przestępczość jest nizsza, niż w krajach, do których przyjeżdżają

Co do Polaków, to w kraju to się jeszcze chamują, wyjadą za granicę, to myślą, że im więcej wolno (jak byłem w Holandii, to co drugi z Polski, z którymi pracowałem, biegał po burdelach. A żeby było śmieszniej, to najbardziej gustowali właśnie w egzotyce dostępnej w tych przybytkach.Po przyjeździe do kraju, to nagle stawał się na powrót pobożnym katolikiem, co niedziele obecnym w kosciele. )
Zupełnie jak np. Brytyjczycy robiąc burdy podczas meczy ich drużyn klubowych i reprezentacji poza Anglią - w domu pokornie siedzą metr od murawy i żaden nawet nie drgnie.


0

@Kgorecki2500
Czyli rozumiem wg Ciebie kazdy, kto jest pod wpływem czegoś, moze zostac zabity przez policję bez konsekwencji?
Skoro mogł sie zachowywać agresywnie, to wystarczyło go tylko skuć z tyłu i po kliencie.
Ale nie, trzeba było dusić kolanem przez kilka minut nieprzytomnego i nieodychajacego.
Podatnicy pretensje mogą mieć co najwyżej do policjantów, a nie do sądów.

Nie od dziś wiadomo, że w USA odszkodowania są niebotyczne.
Słyszałeś może o małżeństwie z USA, które ma dostać odszkodowanie 2 miliardy dolarów za zatrucie preparatem chwastobójczym Roundup?
Dodam, że oni nadal żyją, w przeciwienstwie do tego gościa z Mineapollis.


0

@draxidox
Aha, w Holandii, Francji, Niemczech i Szwecji mieszka dużo Polaków.
Moze to jest przyczyna tej przestępczości?
W kraju nie mogą, to robią oborę na zachodzie (jak Anglicy podczas popularnych do niedawna weekendowych wypadów do Czech i Polski).

0

@draxidox
"Rozumiem, że to są Twoje teorie"
Tylko fakty, tak jak w TVN.
Teorie to prędzej na rządowej szczekaczce.


"Wysoka przestępczość na Malcie może wynika z tego, że po prostu jest wysoka przestępczość?"
Aha, czyli tam gdzie mi to pasuje, to przestępczość wynika z wysokiej przestępczości, a gdzie indziej (Holandia, Francja, Niemcy, Szwecja) już z imigracji.
Ciekawe z czego wg Ciebie wynika przestępczość w najniebezpieczniejszych państwach na świecie jak Brazylia i Meksyk, gdzie nie ma imigrantów na pontonach?

"Nie wiem jaka jest liczba imigrantów w Szwajcarii, Finlandii"

Już Ci mówię, jest najwyzsze na swiecie:

"As of 2009, a total number of 1,714,000 foreign nationals were registered as residing in Switzerland, accounting for 22.0% of total population"

"Switzerland and Australia, with about a quarter of their population born outside the country, are the two countries with the highest proportion of immigrants in the western world"

Szwajcaria i Australia - bezpieczne kraje i morze imigrantów.
Brazylia i Meksyk - homogeniczne i katolickie kraje, gdzie strach wyjść po jajka do sklepu w obawie, by nie dostać kulkę w głowę przypadkiem.

0

@draxidox
"EU population reported they faced crime"

I to jest całe wyjaśnienie tego "fenomenu"
W Polsce nawet gwałtów się nie zgłasza, bo na komisariacie potraktują cię nie lepiej, jak sprawca.
Na zachodzie zbyt natarczywe wpatrywanie się w inną osobę może być uznane za molestowanie.

Poza tym, jak wyjaśnisz niską przestępczość w Szwajcarii, Finlandii i Norwegii, które imigrantów per capita mają pewnie najwięcej, i wysoką przestępczość na ultrakatolickiej Malcie?

3

@Jarema1987
Mistrzu, wyjaśnij mi jeden fenomen.
Dlaczego osoby, które są sprawcami masowych strzelanin m. in. w szkołach, W których nierzadko ginie kilkadziesiąt osób, okazują się sympatykami prawacji?

1

@Colon
Niektóre kółeczka prawie jak u Xaviego.

0

@tobiasson92
O dorabianie jakiej ideologi dokładnie Ci chodzi?
Może o takiej:
"Mutacje wirusa wynikiem spisku kapitalistów."
Skoro wrzucileś tego twitt, to znaczy, że się pod tym podpisujesz.
Pokaż mi,w której części wypowiedzi z tego artykułu, jest to, co sugeruje tytuł tego twitta?

2

@amanter
"wspierac tego skorumpowanego starca"
Wiesz coś o czym nikt na świecie nie wie?
Podziel się tym z mediami, karierę zrobisz.

0

@Blanco16 @Khardan
Jakoś na zachodzie "julki" nie szczekaly, tylko się tego domagały.
Z kolei w Polsce to ciągle srodowiska prawackie optują za utrzymaniem takiego stanu rzeczy, jaki mamy obecnie.
Dziwne, nie?
@Bobo25
Pamiętaj też o tym, że w związku z tym ,że kobiety są dłużej na emeryturze, to w przypadku takich samych zarobków jak mąż w czasie całej kariery zawodowej, dostaną połowę tego, co on.
Po prostu zebrany kapitał jest dzielony przez prognozowaną dlugosc życia przyszłego emeryta, a tą jest dwukrotnie dłuższą dla kobiet.


0

@Yoshi94
Nie słyszałem, by w kwestii 500 + lewica zarzucała pisowi rozdawnictwo.
@Avocado
Czyli jeśli np. jestem skrajnym, fanatycznym prawicowcem, walczącym wręcz na noże o to, by całkowicie zakazać aborcji, a jednocześnie gdy mi, albo może mojej córce, przytrafiła się wpadka w postaci niechcianej ciąży i korzystam z możliwości jej przerwania (legalnego czy też nie), to to się ze sobą nie gryzie?
Nie jest to przykład hipokryzji?

0

@Yoshi94
Nie wiem czy wiesz, ale lewica akurat popierała i popiera dawanie zasiłku 500+.
Ba, nawet są za zwiększeniem go.
Więc branie zasiłku 500+, jest zgodne z przekonaniami tych osób.
Mentzen natomiast, robi coś, co jest niezgodne z gloszonymi przez niego poglądami.

0

@doc
Prawem rozumu i logiki

0

@MESSIah16
Podobno to prawo dotyczy tylko kilkudziesięciu osób w całym kraju (zdaje się, że około 40).
Śmieszne to trochę, biorąc pod uwagę ile kosztuje zorganizowanie takiego referendum.
Niewarta skórka wyprawki.

0

@draxidox
Do twojej wiadomości, to nie spotkałem się nigdy z feministką będącą za różnym wiekiem emerytalnym.
Na zachodzie, gdzie ten wiek już dawno został zrównany, stało się to właśnie siłami lewicy.
Zresztą ty jako prawak dobrze o tym powinieneś wiedzieć, bo w naszym kraju to właśnie prawacja ciągle przy obecnym stanie obstaje.
@SiSenior
Czyli rozumiem uważasz, że piegowaty i ten z nieskazitelną cerą powinni mieć różne prawa?
Moze takie prawo:
Pierwszy może zrobić maksymalnie podstawówke, drugi sam zdecyduje jak długo chce się uczyć.
No, w końcu się od siebie różnią, prawda?

4

@Fawrf
Póki co, to Mentzen jest szeregowym posłem i nic w polityce ani nie znaczy, ani nic nie osiągnął - i tak już będzie do końca jego życia.
Wspomnisz moje słowa.
@R-Dinho
Idąc twoim tokiem rozumowania, nie ma np żadnej sprzeczności w nawoływaniu do całkowitego zakazu aborcji i jednoczesnemu skorzystaniu z niej.

0

@ProMILs
Wystarczyło, że zobaczyłem twój nick i już wiedziałem, że zaraz zaleci lewicą.
ProMILs - młot (dosłownie) na lewicę.

0

@Colon
Większość użytkowników tego forum chodziło do przedszkola, gdy te telefony były popularne.
Po co Ci takie antyki?

1

@koksik2700 @masq
Zerknijcie z łaski swojej trochę niżej, bo swoimi "przemysleniami" kompromitujecie się.

0

@DonMatteo901
Mógł skorzystać czy nie mógł, to śmiał się z innych, a sam robi dokladnie to, z czego sie nabijał.

2

@LuisSalvano
Naklejali i co im się stało?
Po sądach chodzili?

1

Nic "lepszego" dziś nie zobaczycie:



Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?