0

@Zip
"Wy", czyli kto dokładnie?
Bo dyskusję na ten temat zaczął @LuisSalvano, a pretensje masz do @MESSIah16, do niego kierując wypowiedź.

0

@Bartunek
Ty to na poważnie piszesz?
Wierzysz w Boga czy jana Pawła ll?

6

@NaFazieHitman @MesQueUnClub_87
Zaraz, zaraz.
Pax nie napisał, tak jak @Ratamahatta,
że nie klasyfikuje się jako osoba o prawicowych czy lewicowych pogladach, a za chwile dowala akurat prawicy.
Jeśli ktoś uważa się za bezstronnego, to niech się tak zachowuje.
Powinien więc albo nie zabierać głosu, albo uderzyć w jedną i drugą stronę sporu po równo.


27

@Ratamahatta
"Na szczęści mi trudno jest mi sklasyfikować siebie jako osobę o poglądach prawicowych czy też lewicowych dzięki czemu potrafię śmiać się z ułomności zarówno jednych jak i drugich skrajności. "

No, to czekam teraz na twój post o prawicy.
Niech za słowami pójdą czyny.

0

@robsesh
Na tym właśnie polega demokracja - możliwość robienia interesów z kim się chce.

0

@AV0CAD0
"Twitter nie wie czy Trump kłamał"
Naprawdę?

Na marginesie, bo jest to trochę zabawne, bo najczęściej pojawiajacym się określeniem Tumpa przez byłych współpracowników, podwładnych, byłych znajomych i prawników, a nawet członków rodziny itd. jest właśnie słowo "kłamca".

6

@NeroTFP
31 czerwca rano czy popołudniu?

1

@NaFazieHitman
Tak, każdy ma prawo i ja go nikomu nie odbieram.
Tylko zanim się z tego prawa skorzysta, to dobrze by było najpierw się dobrze zastanowić nad tym, co się chce napisać, szczególnie w tak wrażliwej materii, jaką jest polityka.

2

@NaFazieHitman
Że ty jeszcze ze wstydu się nie spaliłeś po tych ostatnich dwóch miesiącach kompromitacji w postaci bezkrytycznego, naiwnego powielania fake newsów, ogłupiania siebie i innych?


0

@michal26
Wolność słowa też ma swoje granice, nie wiedziałeś?
Spróbuj coś złego powiedzieć o Bogu, Jezusie czy kościółku k. To zaraz zostaniesz oskarżony o obrazę uczuć religijnych.

2

@FDJ
Ty, weź wymień te wojny Obamy o ropę, bo mam wrażenie, że mnie coś ominęło.

0

@AV0CAD0
A czy Cejrowskiego nie poniosło?
Mnie na pewno nie, bo nie raz dawał wyraz swojej wizji roli kobiety.
Pomijając fakt, że nie trzyma się logiki, to cała ta "anegdotka" moze co najwyżej wzbudzić entuzjazm wśród nastolatków na jakiejś la rambla czy czymś podobnym, bo poważny człowiek, to raczej z zażenowaniem słucha o aluzjach o "naturalnym środowisku" kobiet czyli kuchni.
Już nie wspomnę, że dokonał samozaorania, bo sam przecież nie ma dzieci i miał nie będzie, na szczęście.

13

"Przemysław Czarnek proponuje encykliki Jana Pawła II na lekcjach przedsiębiorczości.
Zdaniem Czarnka dobrze by było, gdyby fragmenty encyklik papieża stały się "elementami podręczników".


2

@DonMatteo901
Cały Cejrowski.
Kobieta w jego mniemaniu powinna być tylko inkubatorem albo ruchadłem.
Broń Panie Boże by została kierownikiem, prezesem czy politykiem, bo to role zarezerwowane tylko dla mężczyzn.
Już nie wspomnę o tym, że krucho u niego z logiką.
Na początku stwierdził, że to sama natura sprawia, że kura nie daje jajek, a zaraz zarzut do feministek o brak potomstwa.
No przecież to sama natura reguluje, jak sam powiedział wcześniej.
Czyli co, natura teraz zła?


0

@SiSenior
"przeprowadził niesamowitą deeskalacje konfliktów"
Aby przeprowadzić deeskalacje konfliktów, najpierw te konflikty muszą mieć miejsce.
Do zakończenia jakiej wojny się przyczynił?

0

@NaFazieHitman
@BorzyKrzys
Marta Lampart nie szturmowala gmachu Sejmu.

0

@NaFazieHitman
Widzę, że twoja wiedza na temat jest szczątkowa i nawet nie rozumiesz istoty sporu, który zaczęli, a jakżeby inaczej, republikanie.
Po pierwsze, to nie było równowagi w SN, tylko była przewaga republikanów 5:4.
Po drugie, najpierw republikanie w 2016r złamali 200 lat napisanej tradycji, że senat tylko potwierdza wybór kandydata wybranego przez prezydenta, odrzucając kandydaturę Merricka Garlanda wybranego przez Obamę, argumentując to tym, że nie powinno się wybierać nowego sędziego w roku wyborczym i powinien to zrobić nowy prezydent.
Następnie zaprzeczyli sami sobie wybierając Conney Barret właśnie w roku wyborczym 2020 nie czekając na to, kto będzie nowym prezydentem, tym samym wychodząc nie tylko na ludzi, którzy za nic mają tradycję, ale na zwykłych hipokrytów, co zresztą dla prawacji jest charakterystyczne.

Mam nadzieję, że Demokraci wcielą w życie ten pomysł ze zwiększeniem sedziów, by utrzeć nosa republikanom, którzy zachowali się bez honoru.
Konstytucja ich nie ogranicza, mogą poszerzyć teraz skład do 13, 27 a nawet 99. To niepisana reguła mówiła o 9 sedziach, ale dzięki republikanom niepisane reguły przestały obowiązywać.
(zabawne, bo w Polsce za rządów pissu było podobnie w kilku sprawach).
Gdyby nie to, to i tak mieliby przewagę 5:4, ale chcieli zawłaszczyć wszystko (hehe, znowu analogia do naszej prawacji).


2

@RosjaninBut
Coś czyli co?
Bo nic tam "szokującego" nie znalazłem, poza typowymi prawackimi bajaniami.

2

@Zip
Blm nie dążyło do obalenia ładu konstytucyjnego w kraju.
Taka subtelna różnica.

6

@tristan87
Ciekawe czy rudy jest z siebie zadowolony?
Ta krew jest na jego rękach.

5

@IronSanHybrid
Podobno antifa opanowała jego konto twitterowe i nawoływała w jego imieniu do najazdu na Waszyngton.
Podobno są dowody.

15

@NGTRX
To pewnie ta sama antifa, która miała przyjechać do Polski na protesty kobiet i zdemolować Warszawę.
W końcu odnalazła się w Waszyngtonie.

1

@FC1899Barca
@Colon
Polecam ten film:


Zrealizowany prawie jak hollywodzki film.
W dodatku bardzo dobre polskie tłumaczenie dla słabo wladajacych angielskim.

1

@kamilo0066
Widać, że za wiele w życiu to ty nie przeczytałeś.

0

@NaFazieHitman
Cieszę się, że zgadzasz sie przynajmniej co do jednego - ze jesteś nudny.
Wbrew temu, jak usilnie próbujesz sięteraz kreować na tego obiektywnego i apolitycznego, to historia twoich wpisów jest jednoznaczna.
A jedyne, co walisz to bezmyślne bzdury, ktore mają na celu podjudzanie i szczucie - taki typowy polaczek, któremu chyba w życiu za bardzo nie wyszło, więc próbuje to sobie kompensować w sieci.

4

@NeroTFP
I to jest pozytywna wiadomość.
Widzę, że społeczeństwo przynajmniej pod tym względem mądrzeje.
Ciekawe, ile procent z tych co chodzą, robi to z własnej nieprzymuszonej woli, a nie dlatego, że rodzice każą?
Trudno komuś urodzonemu w XXI wieku wierzyć w te bajki, które tam są głoszone.

0

@NaFazieHitman
"sam sie zachowałeś jakbyś mnie znał"
Na takich jak ty, to ja sobie zeby zjadlem - jesteś tak jednowymiarowy, ze dla nikogo nie stanowisz tajemnicy. Taki czlowiek bez właściwości.

0

@lucas/catalan
Zabawne, że tematy na temat szeroko pojętego przemysłu porno, zakładają i ochoczo komentują konserwatywni chłopcy.
Skąd ten dysonans?

0

@patry295
Trzeba mieć "talent" zeby wmieszać "Nowaków, Tusków i resztę ferajny" do lewicy.

"jak piszecie o kradzieżach PISu..."
Nie, nie wspominamy, bo nie ma co wspominać. Tutaj symetryzmu być nie moze. Czy oni coś ukradli?
Nie przypominam sobie.
Jeśli było inaczej, to przywołaj wyroki sądowe z ostatnich 5 lat, które twoje słowa potwierdzą.
Jeśli nie ma takich, to jeśli masz chociaż trochę honoru, powinieneś przeprosić.

"bo wy lewica" - proszę Cię na serio, nie zachowuje się tak, jakbyś cokolwiek o mnie wiedział.

2

@NaFazieHitman
Tak dla równowagi moglbyś podrzucić swoje komentarze z wpadki np. Samuela Pereira i jego "wycieczki rowerowej", albo ministra infrastruktury i jego "dnia bez samochodu", co by nie wyjść na hipokrytę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?