1

Kto ma większą skalę talentu według was? Pedri czy Ansu?

2

@don'T.R.I.P.e no i co złego powiedział?

0

@Peciak nie warto płacić tyle jednemu zawodnikowi, bo za chwilę 5 innych się zgłosi po podwyżkę. Jeśli Dembele będzie zarabiał z 15-20 mln, to czemu taki Pedri i Araujo tyle nie dostaną.

0

@Pilka_jest_okragla po co ma być cierpliwy i zarobić przez całą swoją karierę załóżmy 150 mln jak może zarobić 400 przenosząc się teraz do Anglii czy jakiegoś szejka

3

@Herato tylko że takich meczy odkąd Barca zaczęła grać było trochę.

1

@MesQueUnClub96 ktoś śledzi ten sport? Xd jeszcze tenis zrozumiem czy NBA, ale rzutki to już kosmos jakiś

0

Wymieńcie proszę 3 książki, które najbardziej na was wpłynęły.

0

Wymieńcie proszę 3 książki, które najbardziej na was wpłynęły.

1

Dest zagrał 3 dobre mecze i już narracja się zmieniła. 95% jego meczów było przeciętne i znaczna część z was chciała go sprzedać. Teraz jest młodym talentem i nie ma mowy o sprzedaży xd jak dla mnie to niech idzie gdzieś za +25mln bo przypadek cancelo nie zdarza się zbyt często, żeby ze średnio grającego w defensywie obrońcy z dużym wachlarzem ofensywym zrobić topowego bocznego defensora.

0

Ma ktoś link do Barcy b?

4

@BorzyKrzys łak xdd no tak, tylko prawilne rapsy o ulicy

1

@HighestInTheRoom paktofonika i Pezet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?