kondzix2115
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mroziu oglądałem dzisiaj
0
I znowu nudy pewnie będą i 1-0 albo 1-1
1
@Viajero jakoś bardziej pokładałem nadzieję w Orellanie niż w Nico. Dobrze zaczął, ale jakieś pół roku stoi w miejscu i narazie nie wygląda jakby miał zacząć grać na najwyższym poziomie.
0
Super talent Gavi może zostać zastąpiony przez Pablo Torre w następnym sezonie. Ten chłopak też ma wielki talent i coś mi się wydaje, że będzie jadł przy jednym stole co Pedri. Co do Gaviego to nie mam pewności. Czucie piłki, drybling, dynamika i waleczność na bardzo dobrym pziomie, ale czasami za mało myśli. Torre na ten moment ma ten element opanowany. Wiem, że nie ma co porównywać grę dla Barcy a dla 3 ligowca, ale widać już zalążek wielkiego talentu.
1
@Worny w sumie to gorszy od Ferrana nie jest
0
@Kitek1640 Maine coon. Mam na profilowym tą kotkę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kaamil1910 z tym LO to śmieszna sytuacja, bo tego zmiennika Alby to szukają już parę lat, a Jordi cały czas prezentuje dobry poziom a czasami bardzo dobry. Jest to od 10 lat jeden z najlepszych LO, gra cały czas i rzadko łapie kontuzje. Ma swój wiek, ale myślę, że dla równowagi warto kupić kogoś na PO. Dest może się rozwinie może nie a aktualnie to stary Alves prezentuje wyższy poziom.
0
@kaamil1910 pewnie i się nie nadaje na ten poziom, ale aktualnie są ważniejsze pozycje do wzmocnienia. Między innymi nieszczęsne PO i dobra 9. Jeśli Dembele odejdzie to trzeba będzie szukać kogoś lepszego niż Abde czy Ilias
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Sprzedać Ferrana dopóki jest hypowany. Nic wyjątkowego w nim nie ma, ani szybkości, zwinności, strzały też średnie. Taki tańszy w utrzymaniu Griezmann.
0
@El Plutoninho niemrawy to on zawsze jest
0
Jest gdzieś lista powołanych na mecz?
11
@AmigoBlancos a ja tygrysem
0
@RobiS jak się ludzie spięli xd
0
@eckov czyli główki w doliczonym czasie na wagę awansu?
0
Kopanie nadmuchanej skóry do dwóch słupków i siatki... A wy się ekscytujecie jakby to lot na Marsa był.
1
@Pawel13sz nie ma takich strzelców jak wtedy. Suarez z tyloma okazjami co ferran to miałby z 4 gole a nie 1-2
1
@AmigoBlancos mam deja vu... Już kiedyś widziałem identyczną dyskusje na temat tego serialu
0
@Ramos9248 o której walka i gdzie obejrzeć?
15
Macie tak, że Barcę to możecie oglądać bez końca a inne mecze was nudzą i przykuwają uwagę na maks parę minut? No może z wyjątkiem ligi mistrzów.
1
@fart no pisząc koszykówka miałem na myśli NBA. Innych nie oglądałem, może oprócz paru meczy Polski
Ale gierka na konsole spoko
1
@Hubsao koszykówka, F1, żużel, golf, kolarstwo i skoki
0
@BorzyKrzys F1 to jeden z nudniejszych sportów jakie widziałem. Na podobnym poziomie co golf i rzutki jakieś xd chociaż to ostatnie też często się tu przewija
0
@ViscaelBarca2007 dokładnie
0
@Zoker mi się wydaje, że to nie była żadna presja złotą generacją. Po iludzie dzielą się na optymistów i pesymistów. Mi się np przyjemniej śledzi poczynania Barcy jak się dobrze nastawiam. Sytuacja z Fatim np. niektórzy twierdzą, że pewnie znowu się połamie i nic z niego nie będzie. Ja mam nadzieję, że zdrowie mu dopisze i zapisze się na kartach historii
1
Dużo razy daliście się nabrać na talent piłkarza Barcy i nie tylko? Ja to chyba najbardziej byłem napalony na to że Halilović będzie turbo kotem. Było jeszcze sporo takich. Deulofeu, Puig, Bojan, Munir, Samper. Z poza Barcy to też myślałem że ten co w Milanie grał kiedyś i z Neymarem skille swoje nagrywali
15
Za pieniądze zdrowia nie kupisz. Oh wait xd
0
Pytanie z nocy, bo pewnie wiele osób je przegapiło. Kto według was ma większą skalę talentu Pedri czy Ansu?