kondzix2115
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten moukoko to serio taki kozak jest? Ciekawe czy serio jego wiek nie jest sfałszowany xd
2
@VamosRakieta ziemniaczany? Czy o ciasto chodzi
1
Tyle jadu o głupią piłkę nożną. Co komu da nawyzynie kogoś kto ma inne zdanie na temat jakiegoś piłkarza? Twitter to pod tym względem najgorsza platforma
17
Mieliście kiedyś tak, że zatraciliście zainteresowanie ludźmi i potrzebę spotykania się z nimi? To nastaje po prostu w pewnym wieku, czy po prostu są to jakieś zaburzenia?
0
@HarveySpecter wolałbym Francję zamiast Portugali
Albo Brazylię
0
@Szreko pork najgorszy z nich
5
Mekambe i Mokoko i jesteśmy ustwieni
0
Ja tam lubię Stanowskiego i Nitro
1
@sevs autobusem niech jadą
0
@BulaKG no Barcelonę to oglądam dalej. Jedyne co się zmieniło przez ostatnie lata to, że po porażkach się nie denerwuje już. Barca nauczyła
0
Macie tak że piłka was coraz mnie interesuje? Ja oprócz Polaków to chyba tylko Hiszpanów oglądałem i to nie wszystko, gdzie w 2014 obejrzałem chyba 90% meczów
0
Kuplowi rodzi się dziecko za miesiąc stąd moje pytanko. Jaki prezent najlepiej kupić? Wózek i ubranka już ma.
0
@kamiVeB sorki, po nocce jestem xd
0
Jak mocno ucierpiała wasza wiara ostatnimi czasy w Fatiego? Jak był w formie to jarałem się każdym dotknięciem piłki przez niego, a teraz to po prostu trzymam kciuki i mam nadzieję, że mundial go doładuje mentalnie o będzie pryma sort
0
Mam zagwostke. Zamówiłem ps5 z GoW nowym a nie grałem w pierwszą część... Grać w nówkę czy najpierw starszą? Oto jest pytanie
0
@Krzychu1010 bieliznę z Victorii secret
0
Macie Xboxa S? Opłaca się kupić używanego za 1000? Czy lepiej zainwestować w series X czyli mocniejszy sprzęt. Pytam czy ta tańsza wersja daje radę. Nie jestem wymagający i nie potrzebuję grafiki 8k i 300 klatek, ale też nie chce żałować że sprzęt nie domaga? Jakieś plusy i minusy S-ki?
0
Jaka jest różnica bramek Ronaldo i Messiego w lm?
5
Ale będzie płacz jak Pedri, Gavi i Araujo w końcu się zmęczą tymi porażkami i postanowią pójść gdzieś za lepszy hajs do lepszej drużyny
1
Xavi wielki taktyk
0
Jaki jest rekord bramek w premier league w sezonie?
0
Mówić na ciasto placek to jak kibicować Realowi
0
Jaką konsolę polecacie kupić teraz? Jakieś plusy i minusy PSA i Xboxa?
0
@Arekvip i owocowe czwartki
1
Są nowe wyceny ligi hiszpańskiej na Transfermarkt
0
Kiedy podadzą godzinę el clasico?
0
Wymienicie tak na szybko 2-3 swoje ulubione yerby?
1
13 września jest a wy chcecie cudów z nowym składem
0
Gdzie najlepiej obejrzeć powtórkę całego meczu jutro? Wracam o 23 do domu i nie sprawdzając wyniku chcę obejrzeć mecz. Na Polsat Sport premium nic nie widzę...
0
Kiedy będzie znana godzina el clasico w tym roku? Jaką obstawiacie?