2

@Comentateiro w pierwszej kolejności Gavi na ławkę

1

Konfederacja topka!

0

@wasacz bo mam ps5? Xd

0

Przez ostatni rok skończyłem grać w dwie części TLOU i dwie GoWa, czyli najwyższe półki jeśli chodzi o gry i teraz w co nie gram to mam wrażeniez że te dialogi są jakieś płytkie i ogólnie grywalność średnia. Po jakich grach mieliście problem, żeby znaleźć fajny tytuł?

0

Co sądzicie o Battlefield 2042 na ps5? Spoko gierka?

1

Ten 3 komplet strojów to bardziej nadawałby się na przedmeczówkę...

0

Arda czy Lamine? Kto ma większy talent? Pozycja całkiem podobna, obaj lubią z prawej strony boiska zejść na lewą nogę.

0

@LucasW123 ja tam się cieszę że przychodzi. Nie będzie takiej nudy w tej lidze. Ostatnie lata to tylko Barce oglądam i to też często jednym okiem

0

@DIPENSE nie patrzę na gole i asysty, bo Pedri też ich nie ma. Patrzę na płynność w grze, na przyspieszanie akcji jednym podanie, na częste podejmowanie ryzyka a nie tylko na presing i agresję...

1

Kiedy ostatni raz Gavi zagrał taki mecz, po którym ktoś mógłby stwierdzić, że to w przyszłości będzie wielka gwiazda? Z moich obliczeń wynika, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy zagrał rewelacyjnie tylko 15.01 z Realem i może z dwa bardzo dobre mecze poza tym. Reszta po prostu poprawna albo średnia

0

Gavi jest cienki to to sobie usiądzie na ławkę a Gundo udźwignie pomoc.

2

@Mathew16 za chwilę zostaniesz "zgaszony" przez kogoś, kto zagłosuje lada moment na pis-po lub jakąś lewicę

0

@sebasek99 spokojnie, nie ma lepszej partii. Mój głos na nich idzie i życzę sobie, żeby było więcej rozsądnych ludzi, którzy też na nich zagłosują.

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

3

Mnie Wiesiek 3 znudził. GoW najbetter

1

@Klimach fan nie wolno pomijać faktu, że Ci "znajomi" to byli ciapaki. Zobaczą ładną blondynkę to dla nich jak produkt premium.

0

@koziar opinia ekspertów jest nic nie warta bo i tak na koniec decydują emocje. Patrząc na to, że jest mnóstwo dziennikarzy i trenerów, którzy wyrzej cenią Ronaldo czy Pelego z Maradoną nad Messim... Jest mnóstwo przykładów opinii ekspertów. Jeden powie Tyson, drugi Ali, Federer, Djoko itd. Często czynnikiem decydującym są sympatie

0

@mekston Hamilton Goat

0

Oferta zbliżona 100mln i sprzedać Gaviego póki hype jest

1

F1 jest tak samo ciekawe jak kolarstwo i golf

13

Konfederacja elegancko z sondażu na sondaż pnie się do góry.

0

Przyjdzie w tym okienku ktoś ciekawy czy będzie problem z rejestracją do ostatniego dnia?

2

Zubimendi to ten sam poziom co Ferran i Garcia a ciągle się czyta plotki, że cały czas jest na celowniku Barcy xd trzeba być Hiszpanem o wątłych warunkach fizycznych. Wtedy zarząd jest zakochany

0

@Danny Gaucho nawiedzeni bardziej xd

2

Myślicie, że na tej grupie jest więcej ludzi, którzy marudzą? Ostatni tydzień to nawet ochoty nie miałem tu wchodzić, bo każdy musiał wygłosić swój punkt widzenia odnośnie Leo xd

1

@Maker0 Garcia to ten sam poziom miernoty co Ferran. Istny majstersztyk City, że zarobili na nich kupę kasy. To tak jakby Barca sprzedała komuś Kessiego i Roberto za 70 baniek

0

Kupmy Messiego do roli trenera bramkarzy w juvenilu b

0

Gavi to będzie kozakiem na poziomie Bernardo, Pedriego, Kroosa itd czy zatrzyma się na tym poziomie co jest? Od bramek z Realem to w sumie nic kreatywnego nie robi na boisku

0

@zodiak_10 ta ta na pewno

0

@Solmyr ebe ebe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?