kondzix2115
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro w pierwszej kolejności Gavi na ławkę
1
Konfederacja topka!
0
@wasacz bo mam ps5? Xd
0
Przez ostatni rok skończyłem grać w dwie części TLOU i dwie GoWa, czyli najwyższe półki jeśli chodzi o gry i teraz w co nie gram to mam wrażeniez że te dialogi są jakieś płytkie i ogólnie grywalność średnia. Po jakich grach mieliście problem, żeby znaleźć fajny tytuł?
0
Co sądzicie o Battlefield 2042 na ps5? Spoko gierka?
1
Ten 3 komplet strojów to bardziej nadawałby się na przedmeczówkę...
0
Arda czy Lamine? Kto ma większy talent? Pozycja całkiem podobna, obaj lubią z prawej strony boiska zejść na lewą nogę.
0
@LucasW123 ja tam się cieszę że przychodzi. Nie będzie takiej nudy w tej lidze. Ostatnie lata to tylko Barce oglądam i to też często jednym okiem
0
@DIPENSE nie patrzę na gole i asysty, bo Pedri też ich nie ma. Patrzę na płynność w grze, na przyspieszanie akcji jednym podanie, na częste podejmowanie ryzyka a nie tylko na presing i agresję...
1
Kiedy ostatni raz Gavi zagrał taki mecz, po którym ktoś mógłby stwierdzić, że to w przyszłości będzie wielka gwiazda? Z moich obliczeń wynika, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy zagrał rewelacyjnie tylko 15.01 z Realem i może z dwa bardzo dobre mecze poza tym. Reszta po prostu poprawna albo średnia
0
Gavi jest cienki to to sobie usiądzie na ławkę a Gundo udźwignie pomoc.
2
@Mathew16 za chwilę zostaniesz "zgaszony" przez kogoś, kto zagłosuje lada moment na pis-po lub jakąś lewicę
0
@sebasek99 spokojnie, nie ma lepszej partii. Mój głos na nich idzie i życzę sobie, żeby było więcej rozsądnych ludzi, którzy też na nich zagłosują.
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
3
Mnie Wiesiek 3 znudził. GoW najbetter
1
@Klimach fan nie wolno pomijać faktu, że Ci "znajomi" to byli ciapaki. Zobaczą ładną blondynkę to dla nich jak produkt premium.
0
@koziar opinia ekspertów jest nic nie warta bo i tak na koniec decydują emocje. Patrząc na to, że jest mnóstwo dziennikarzy i trenerów, którzy wyrzej cenią Ronaldo czy Pelego z Maradoną nad Messim... Jest mnóstwo przykładów opinii ekspertów. Jeden powie Tyson, drugi Ali, Federer, Djoko itd. Często czynnikiem decydującym są sympatie
0
@mekston Hamilton Goat
0
Oferta zbliżona 100mln i sprzedać Gaviego póki hype jest
1
F1 jest tak samo ciekawe jak kolarstwo i golf
13
Konfederacja elegancko z sondażu na sondaż pnie się do góry.
0
Przyjdzie w tym okienku ktoś ciekawy czy będzie problem z rejestracją do ostatniego dnia?
2
Zubimendi to ten sam poziom co Ferran i Garcia a ciągle się czyta plotki, że cały czas jest na celowniku Barcy xd trzeba być Hiszpanem o wątłych warunkach fizycznych. Wtedy zarząd jest zakochany
0
@Danny Gaucho nawiedzeni bardziej xd
2
Myślicie, że na tej grupie jest więcej ludzi, którzy marudzą? Ostatni tydzień to nawet ochoty nie miałem tu wchodzić, bo każdy musiał wygłosić swój punkt widzenia odnośnie Leo xd
1
@Maker0 Garcia to ten sam poziom miernoty co Ferran. Istny majstersztyk City, że zarobili na nich kupę kasy. To tak jakby Barca sprzedała komuś Kessiego i Roberto za 70 baniek
0
Kupmy Messiego do roli trenera bramkarzy w juvenilu b
0
Gavi to będzie kozakiem na poziomie Bernardo, Pedriego, Kroosa itd czy zatrzyma się na tym poziomie co jest? Od bramek z Realem to w sumie nic kreatywnego nie robi na boisku
0
@zodiak_10 ta ta na pewno
0
@Solmyr ebe ebe