3

Coś w tym jest. Bayern za Heyncesa był potworem, a przyszedł Pep I zaczęli grać nijako

0

Od dzisiaj Dembele to Totti :)

0

@LatajacyHolender prędzej Raphinhe

1

Nie lubię arbuza... A wy?

7

Sprzedajcie jedynego piłkarza z szybkością i dryblingiem. Super pomysł.

1

@maciejsonFCB lepszy 10x od Raphinhi xd

0

Drażni mnie język hiszpański w serialach i filmach.

0

@MrPGG a gdzie w ogóle obejrzeć ten mecz?

1

@MrPGG martwi mnie trochę ten transfer... Żeby nie było, że jednak się nie dogadali co do kwoty

1

@KrychaFCB wolę żeby sprzedali Ferrana za 30 niż jego. Z niego może coś być jeszcze

0

kolejny talenciak, który będzie się tułał po zapleczu Laliga.

0

@Beztroskii yamal ma większy talent i na pewno sobie poradzi. Jak nie na prawej stronie to na lewej albo w środku

3

@Miszak jak oni tak mogą... Ty zapewne też nie wiedziałeś o istnieniu Torre, Pedriego, Roque dopóki nie zaczęli o nich pisać xd

1

Szkoda, że nie ma kasy na skrzydłowego, który będzie szybki z dobrym dryblingiem jednocześnie się nie łamiąc co 2 miesiące...

3

O co wam chodzi z tym Romero? Codziennie wychodzi mnóstwo nietrafionych plotek i nikt nie robi o to problemu. Romero w przeszłości nie raz się mylił, ale ludzie go pokochali za to okienko z Lewandowskim. Do czasu kiedy Messi jednak wybrał USA i ludzie się mszczą na nim bo wymarzyli sobie Leo w Barcy xdd

18

Jak Arda przejdzie do Realu to będzie dla mnie kolejnym talenciakiem, który będzie się tułał po zapleczu Laliga. Jeśli natomiast wybierze Barcę... to będzie talentem czystej wody z magicznym dotknięciem piłki i idealnie ułożoną lewą nogą

0

Idzie plotka, że Barca chce kogoś kupić, wtedy ten ktoś staje się bardziej popularny i wtedy zgłaszają się araby i kupują

0

@Krzywy95 nie mam co do tego Roque przekonania, bo technikę ma taką surową, ale mam nadzieję też pójdzie w ślady Suareza, który nigdy nie słynął z idealnego czucia piłki

9

Jestem trochę rasistą i seksistą. Czy mogę to wyleczyć?

3

@Tomo1989 i dobrze. Lepiej wydać kasę na 18 latka z potencjałem, niż za podobną kasę brać Brozoviciow co pograją maks 2 lata

0

@DragonxNF nie otwieram książek

5

Bardziej jaram się Gullerem niż Roque. Oby się udało z nimi

0

Zenfone 10 wleciał. Najbetter telefon

1

@Don-Corleone dobra we tam już daj se siana z tą polityką spoceńcu

0

3

@Nazio87 omijałem przynajmniej jednego obrońcę w okręgówce

1

Chcą kupić Arde za pieniądze za Dembele, czyli jedynego piłkarza w kadrze, który potrafi ominąć więcej niż jednego obrońcę xd Zostawią Raphinhe, który jedyne co potrafi to zejść na lewą nogę i wrzucić piłkę na długi słupek

4

@brzucho tak samo uważam. Ale Araujo ma większy potencjał, bo warunkami i szybkością przeważa

11

@matirix20 umtiti chyba był lepszym piłkarzem przez ten krótki okres. Araujo czasami daje tak złe długie passy że aż w oczy boli. Jednakże uważam, że Araujo ogólnie będzie lepszy od Francuza w prime

0

@jeyx77x wypchnąć to w pierwszej kolejności Raphinhe z Ferranem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?