kondzix2115
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Coś w tym jest. Bayern za Heyncesa był potworem, a przyszedł Pep I zaczęli grać nijako
0
Od dzisiaj Dembele to Totti :)
0
@LatajacyHolender prędzej Raphinhe
1
Nie lubię arbuza... A wy?
7
Sprzedajcie jedynego piłkarza z szybkością i dryblingiem. Super pomysł.
1
@maciejsonFCB lepszy 10x od Raphinhi xd
0
Drażni mnie język hiszpański w serialach i filmach.
0
@MrPGG a gdzie w ogóle obejrzeć ten mecz?
1
@MrPGG martwi mnie trochę ten transfer... Żeby nie było, że jednak się nie dogadali co do kwoty
1
@KrychaFCB wolę żeby sprzedali Ferrana za 30 niż jego. Z niego może coś być jeszcze
0
kolejny talenciak, który będzie się tułał po zapleczu Laliga.
0
@Beztroskii yamal ma większy talent i na pewno sobie poradzi. Jak nie na prawej stronie to na lewej albo w środku
3
@Miszak jak oni tak mogą... Ty zapewne też nie wiedziałeś o istnieniu Torre, Pedriego, Roque dopóki nie zaczęli o nich pisać xd
1
Szkoda, że nie ma kasy na skrzydłowego, który będzie szybki z dobrym dryblingiem jednocześnie się nie łamiąc co 2 miesiące...
3
O co wam chodzi z tym Romero? Codziennie wychodzi mnóstwo nietrafionych plotek i nikt nie robi o to problemu. Romero w przeszłości nie raz się mylił, ale ludzie go pokochali za to okienko z Lewandowskim. Do czasu kiedy Messi jednak wybrał USA i ludzie się mszczą na nim bo wymarzyli sobie Leo w Barcy xdd
18
Jak Arda przejdzie do Realu to będzie dla mnie kolejnym talenciakiem, który będzie się tułał po zapleczu Laliga. Jeśli natomiast wybierze Barcę... to będzie talentem czystej wody z magicznym dotknięciem piłki i idealnie ułożoną lewą nogą
0
Idzie plotka, że Barca chce kogoś kupić, wtedy ten ktoś staje się bardziej popularny i wtedy zgłaszają się araby i kupują
0
@Krzywy95 nie mam co do tego Roque przekonania, bo technikę ma taką surową, ale mam nadzieję też pójdzie w ślady Suareza, który nigdy nie słynął z idealnego czucia piłki
9
Jestem trochę rasistą i seksistą. Czy mogę to wyleczyć?
3
@Tomo1989 i dobrze. Lepiej wydać kasę na 18 latka z potencjałem, niż za podobną kasę brać Brozoviciow co pograją maks 2 lata
0
@DragonxNF nie otwieram książek
5
Bardziej jaram się Gullerem niż Roque. Oby się udało z nimi
0
Zenfone 10 wleciał. Najbetter telefon
1
@Don-Corleone dobra we tam już daj se siana z tą polityką spoceńcu
0
@Kamiloza91 tak.
3
@Nazio87 omijałem przynajmniej jednego obrońcę w okręgówce
1
Chcą kupić Arde za pieniądze za Dembele, czyli jedynego piłkarza w kadrze, który potrafi ominąć więcej niż jednego obrońcę xd Zostawią Raphinhe, który jedyne co potrafi to zejść na lewą nogę i wrzucić piłkę na długi słupek
4
@brzucho tak samo uważam. Ale Araujo ma większy potencjał, bo warunkami i szybkością przeważa
11
@matirix20 umtiti chyba był lepszym piłkarzem przez ten krótki okres. Araujo czasami daje tak złe długie passy że aż w oczy boli. Jednakże uważam, że Araujo ogólnie będzie lepszy od Francuza w prime
0
@jeyx77x wypchnąć to w pierwszej kolejności Raphinhe z Ferranem