0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Serio przeszkadza wam Roberto jako kapitan, który życie spędził w klubie, a niektórzy by widzieli lewego w gronie kapitanów? Lewego czyli typowego najemnika, ktory pogra jeszcze z rok i pójdzie do Arabów albo USA?

1

@ArterkHD wiadomość najlepszy napój

0

Jakiś porządny zmiennik na lo potrzebny. Nie wyobrażam sobie gry z Alonso na lo. A prędzej czy później tak będzie, jak Balde złapie kontuzje

3

@JaroslawSPZ Nico jest średni. Macie oczy?

0

@Borneo niskie podatki są najważniejsze

4

Stawianie PiSu obok konfy to wyższy poziom abstrakcji xd jedyna partia, która nie obiecuje socjalu nikomu w przeciwieństwie do reszty.

0

Ustawowo podwyżki xd

1

@MesQueUnClub96 do niego mam rzut beretem bo w Bystrzycy kłodzkiej mieszka xd

0

Jaki jest najlepszy raper w Polsce według was na przestrzeni ostatnich 20 lat?

0

Jak napiszę według mnie najlepszego rapera w Polsce na przestrzeni ostatnich 20 lat to mnie duża część wyśmieje, ale swoich typów nie poda. Jak zapytam od razu o wasze zdanie to będą odpowiedzi w stylu Tiger bonzo czy Lech Roch xd

1

@MesQueUnClub96 barszcz czerwony. Same uszka mógłbym jeść

4

A ja mam wrażenie że Endrick prędzej czy później stanie się kotem, a Vitor dużo lepszy nie będzie przez surową technikę...

1

@Colon obojętne. Przecież to wszystko jest prawie identyczne. Telefony różnią się tylko szczegółami, a jak mają być przeznaczone do yt albo maili to już serio obojętne jaki tel. Weź najtańszy.
Motorola przez zagięcia ma droższą wymianę wyświetlacza jakby co

0


Torre ze sparingu

0

Zrobię taniec deszczu, żeby jakoś sprzedali Raphinhe

0

@Bobo25 masz tą tolerancję widoczną u sąsiadów, ale no cóż... Znak czasów

3

@Bobo25 a ja mam gdzieś tolerancję. Kasa ważniejsza od opini obcych ludzi

4

Chcemy niskich i prostych podatków a także zaprzestaniu rozdawania pieniędzy na nie nasze bombelki

4

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Torre jest powołany na mecz dzisiaj?

0

@Survier nie wiem czy powołany jest

0

Jest szansa, że Torre zagra dzisiaj sparing z Gironą?

0

Do czego służą te opaski na bicepsie co mają piłkarze?

2

Zapewne Oriol będzie miał większy wpływ na mecz niż Gavi przez ostatni rok, gdzie popisał się tylko z Realem, ale i tak płacz bo przecież nie kupili kimmicha xd

0

A tak szczerze to co czujecie widząc, że z każdym sondażem rośnie poparcie Konfy?

21

@marcin62 teraz z jeszcze większą radością zagłosuję na konfe

2

@MesQueUnClub96 dobrze, że masz dalej wenę do zgłaszania

0

@koziar tu nie chodzi o pokazanie się tylko o to po ile się teraz kupuje średnich piłkarzy. Jeden udany sezon w jakimś west hamie i od razu ponad 100mln

2

Frenkie jest idealnym pomocnikiem i za mniej niż 140mln bym go nie sprzedał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?