kondzix2115
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Serio przeszkadza wam Roberto jako kapitan, który życie spędził w klubie, a niektórzy by widzieli lewego w gronie kapitanów? Lewego czyli typowego najemnika, ktory pogra jeszcze z rok i pójdzie do Arabów albo USA?
1
@ArterkHD wiadomość najlepszy napój
0
Jakiś porządny zmiennik na lo potrzebny. Nie wyobrażam sobie gry z Alonso na lo. A prędzej czy później tak będzie, jak Balde złapie kontuzje
3
@JaroslawSPZ Nico jest średni. Macie oczy?
0
@Borneo niskie podatki są najważniejsze
4
Stawianie PiSu obok konfy to wyższy poziom abstrakcji xd jedyna partia, która nie obiecuje socjalu nikomu w przeciwieństwie do reszty.
0
Ustawowo podwyżki xd
1
@MesQueUnClub96 do niego mam rzut beretem bo w Bystrzycy kłodzkiej mieszka xd
0
Jaki jest najlepszy raper w Polsce według was na przestrzeni ostatnich 20 lat?
0
Jak napiszę według mnie najlepszego rapera w Polsce na przestrzeni ostatnich 20 lat to mnie duża część wyśmieje, ale swoich typów nie poda. Jak zapytam od razu o wasze zdanie to będą odpowiedzi w stylu Tiger bonzo czy Lech Roch xd
1
@MesQueUnClub96 barszcz czerwony. Same uszka mógłbym jeść
4
A ja mam wrażenie że Endrick prędzej czy później stanie się kotem, a Vitor dużo lepszy nie będzie przez surową technikę...
1
@Colon obojętne. Przecież to wszystko jest prawie identyczne. Telefony różnią się tylko szczegółami, a jak mają być przeznaczone do yt albo maili to już serio obojętne jaki tel. Weź najtańszy.
Motorola przez zagięcia ma droższą wymianę wyświetlacza jakby co
0
Torre ze sparingu
0
Zrobię taniec deszczu, żeby jakoś sprzedali Raphinhe
0
@Bobo25 masz tą tolerancję widoczną u sąsiadów, ale no cóż... Znak czasów
3
@Bobo25 a ja mam gdzieś tolerancję. Kasa ważniejsza od opini obcych ludzi
4
Chcemy niskich i prostych podatków a także zaprzestaniu rozdawania pieniędzy na nie nasze bombelki
4
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Torre jest powołany na mecz dzisiaj?
0
@Survier nie wiem czy powołany jest
0
Jest szansa, że Torre zagra dzisiaj sparing z Gironą?
0
Do czego służą te opaski na bicepsie co mają piłkarze?
2
Zapewne Oriol będzie miał większy wpływ na mecz niż Gavi przez ostatni rok, gdzie popisał się tylko z Realem, ale i tak płacz bo przecież nie kupili kimmicha xd
0
A tak szczerze to co czujecie widząc, że z każdym sondażem rośnie poparcie Konfy?
21
@marcin62 teraz z jeszcze większą radością zagłosuję na konfe
2
@MesQueUnClub96 dobrze, że masz dalej wenę do zgłaszania
0
@koziar tu nie chodzi o pokazanie się tylko o to po ile się teraz kupuje średnich piłkarzy. Jeden udany sezon w jakimś west hamie i od razu ponad 100mln
2
Frenkie jest idealnym pomocnikiem i za mniej niż 140mln bym go nie sprzedał