kondzix2115
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przy dzisiejszych cenach po 70-80 za byle grajków do np Chelsea, to Araujo jest wart lekko ze 180 mln... Młody, jeden z najlepszych na świecie i z idealnymi warunkami fizycznymi i charakterem. Minimum 180 jakby ktoś miał na niego parcie
1
@kulek22 chyba 180...
0
@SkilledHydra16 no już wyłączyli dwie strony... Jakby ktoś miał coś działającego to proszę
2
Pozdrawiam każdego dobrego człowieka
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ten Julian Araujo jest za dobry na las Palmas. Może w przyszłym roku spróbuje wypożyczenia w jakimś poważnym klubie w Hiszpanii
3
Endrick ma większy potencjał od Roque według mnie. Ma lepszą technikę a aspekty fizyczne przyjdą z czasem
0
Transfermarkt podaje, że Faye ma 186 a nie 178cm
0
Fajnie jakby się Riad rozwinął jeszcze trochę w Betisie, bo dobre pieniądze można za niego dostać. Przydaloby się wzmocnić skrzydła
0
Kto dziwacznej się ubiera, Umtiti czy Kounde?
21
Coś czuję, że Xavi zaprezentuje swój kunszt i wpuści Oriola w 60 minucie
0
Gdybyście musieli kogoś sprzedać z dwójki Pedri, Araujo to kto by to był?
1
Będzie coś z tego chadiego Riada? Zachwyt nad jego talentem był i jak na razie to wywalczył sobie miejsce w betisie, także całkiem dobrze
1
Halilović wrócił do żywych. Coraz lepiej gra w lidze holenderskiej i może jeszcze zobaczymy go jeszcze w lepszym klubie
1
Zdajecie sobie sprawę, że żyjecie jeszcze chwilę tak na prawdę, a później nadchodzi śmierć i nicość przez nieskończony czas i wszystkie przyjemności tego świata, miłość i rodzina odejdą na zawsze a boga czy tam czegoś podobnego nie ma?
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
@remofcb za chwilę będą krzyczeć żebyś badania i statystyki pokazał xd
1
Komentarz usunięty
0
@Deviler ale w sumie to o chu ci chodzi? Xd
1
Przez wybory umknęło mi to, że Rick I Morty nowy wyszedł. Jeden odcinek siódmego sezonu
1
Co już się zaczęły zgrzyty między lewicą i 3d? Xd jak nie będą zgodni co do ich sztandarowych postulatów, to ten rząd może być jeszcze zabawniejszy od poprzedniego
0
Jak obliczać te mandaty?
0
Dlaczego wybory gov są zablokowane?
0
@Barcasub ciężko już mi wyłapać ironię po tym co czytałem w ostatnich miesiącach
0
@Barcasub ale w czym ci uchodźcy pomogą?
1
A tak dla bardziej ogarniętych w polityce. Co teraz się zmieni z gorzego na lepsze według tego co proponowali dzisiejsi wygrani?
1
@Essos znak równości między nimi bym dał. Jeden i drugi to magicy byli
1
Dla mnie jako wyborcy Konfederacji te wybory nie mają tak dużego znaczenia, bo konfa i tak będzie mało znaczącą partią niezależnie od wyników. Nie wejdą z koalicją z nikim, więc będą tylko głosować przeciw rozdawnictwu i innymi ograniczającymi wolność ustawami. 4 lata temu nawet nikt nie liczył na wynik w okolicy 8-10 procent, więc mam nadzieję ze za 4 lata będzie już grubo ponad 10. Małymi kroczkami do celu.
1
@macio_944 tylko w prawo, nigdy e lewo
0
@Eric_Abidal_22 tylko Konfa.