0

Przy dzisiejszych cenach po 70-80 za byle grajków do np Chelsea, to Araujo jest wart lekko ze 180 mln... Młody, jeden z najlepszych na świecie i z idealnymi warunkami fizycznymi i charakterem. Minimum 180 jakby ktoś miał na niego parcie

1

@kulek22 chyba 180...

0

@SkilledHydra16 no już wyłączyli dwie strony... Jakby ktoś miał coś działającego to proszę

2

Pozdrawiam każdego dobrego człowieka

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ten Julian Araujo jest za dobry na las Palmas. Może w przyszłym roku spróbuje wypożyczenia w jakimś poważnym klubie w Hiszpanii

3

Endrick ma większy potencjał od Roque według mnie. Ma lepszą technikę a aspekty fizyczne przyjdą z czasem

0

Transfermarkt podaje, że Faye ma 186 a nie 178cm

0

Fajnie jakby się Riad rozwinął jeszcze trochę w Betisie, bo dobre pieniądze można za niego dostać. Przydaloby się wzmocnić skrzydła

0

Kto dziwacznej się ubiera, Umtiti czy Kounde?

21

Coś czuję, że Xavi zaprezentuje swój kunszt i wpuści Oriola w 60 minucie

0

Gdybyście musieli kogoś sprzedać z dwójki Pedri, Araujo to kto by to był?

1

Będzie coś z tego chadiego Riada? Zachwyt nad jego talentem był i jak na razie to wywalczył sobie miejsce w betisie, także całkiem dobrze

1

Halilović wrócił do żywych. Coraz lepiej gra w lidze holenderskiej i może jeszcze zobaczymy go jeszcze w lepszym klubie

1

Zdajecie sobie sprawę, że żyjecie jeszcze chwilę tak na prawdę, a później nadchodzi śmierć i nicość przez nieskończony czas i wszystkie przyjemności tego świata, miłość i rodzina odejdą na zawsze a boga czy tam czegoś podobnego nie ma?

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

@remofcb za chwilę będą krzyczeć żebyś badania i statystyki pokazał xd

1

Komentarz usunięty

0

@Deviler ale w sumie to o chu ci chodzi? Xd

1

Przez wybory umknęło mi to, że Rick I Morty nowy wyszedł. Jeden odcinek siódmego sezonu

1

Co już się zaczęły zgrzyty między lewicą i 3d? Xd jak nie będą zgodni co do ich sztandarowych postulatów, to ten rząd może być jeszcze zabawniejszy od poprzedniego

0

Jak obliczać te mandaty?

0

Dlaczego wybory gov są zablokowane?

0

@Barcasub ciężko już mi wyłapać ironię po tym co czytałem w ostatnich miesiącach

0

@Barcasub ale w czym ci uchodźcy pomogą?

1

A tak dla bardziej ogarniętych w polityce. Co teraz się zmieni z gorzego na lepsze według tego co proponowali dzisiejsi wygrani?

1

@Essos znak równości między nimi bym dał. Jeden i drugi to magicy byli

1

Dla mnie jako wyborcy Konfederacji te wybory nie mają tak dużego znaczenia, bo konfa i tak będzie mało znaczącą partią niezależnie od wyników. Nie wejdą z koalicją z nikim, więc będą tylko głosować przeciw rozdawnictwu i innymi ograniczającymi wolność ustawami. 4 lata temu nawet nikt nie liczył na wynik w okolicy 8-10 procent, więc mam nadzieję ze za 4 lata będzie już grubo ponad 10. Małymi kroczkami do celu.

1

@macio_944 tylko w prawo, nigdy e lewo

0

@Eric_Abidal_22 tylko Konfa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?