2

Ktoś jeszcze chciałby pokazać jak bardzo nie zna Taylor Swift?

16

@Comentateiro kto to ten ronaldo? Patrzę że gra w Arabii, a jest o nim co chwilę głośno

4

@Kibicodlat5 super zdanie skleiłeś

0

@tusieQ d&g the one edp jest świetny
Sauvage, invictusa i 1 milion sobie od razu odpuść, bo co drugi małolat tego używa i nic specjalnego

0

@Dejvo to jak w końcu? Roque przypomina piłkarza wartego tyle kasy?

0

To fajnych kolegów ma Nico, jeśli sugerują mu, żeby został w Bilbao. Ch*j w to, że masz szansę stać się gwiazdą w jednym z największych i najpopularniejszych klubów świata. Ważne, że nasza jakość nie spadnie.

0

@kakusus jak Nico się zastanawia czy przyjść do Barcy czy nie, to powinien zostać tam gdzie jest

0

Panowie mam pytanie. Treningi na siłowni 3 razy w tygodniu czy 4 do budowania sylwetki? W 3 dni da radę zrobić optymalne treningi?

4

@Alan_fcbfan Mats to jeden z najlepszych bramkarzy 21 wieku

9

@MesQueUnClub96 wolę z partnerką

5

Tak czytam te komentarze i się zastanawiam czy to serio dorośli ludzie z cierpliwością małego dziecka piszą. Będzie transfer to będzie... nakręcacie się czytając te newsy, że Barcą już teraz kupuje go na dniach, na drugi dzień czytacie ze jednak trzeba poczekać. Normalnie jak dzieci, które chcą nową zabawkę. Rodzic obiecał to zabawka ma być dzisiaj ewentualnie jutro. Tyle tych okienek transferowych minęło z podobnymi, a nawet dłuższymi sagami, a niektórzy dalej się nie nauczyli, że prawie zawsze tak to wygląda, że na lepszy transfer trzeba poczekać parę tygodni a nie dni. Na Nico trzeba poczekać z miesiąc pewnie, bo muszą nowe kontrakty ze sponsorami podpisać

1

@jeronimofrancisco zawsze tak marudzisz?

4

@budel17 nie wiem. Złodzieje z ea cubarsiego normalnie dodali jak skończył 17, a Lamina nie chcą dodać... wiedzą że to bardziej zachęci fanów do zakupu fc25

0

@mrboom to ja tę bajkę mam na codzień w mniejszym miasteczku

0

@Pawci023x na stronie uefy ziomek zapisał się na losowanie na drugą turę

0

@Allbi to spoko, więc jadę na real do wawy. Rzucę bananem do viniego

0

Czy cena 30 euro za miesce za bramką w meczu real atalanta brzmi legit?

1

Pogoda w mitribah spoko na opalanko

0

1

@Atlas jak dla mnie to spokojnie top3 w tym momencie na świecie

4

Dzięki Yamalowi Barca zyska sporo kibiców. Nowy narybek pewnie zawita też na ramble, aczkolwiek nie wiem czy młodzi jeszcze wchodzą na takie strony, czy tylko użytkują Instagrama lub tiktoka

0

Dodadzą tego lamina jeszcze do fc24? Skończył 17 i dalej go nie ma, a Cubarsiego normalnie dodali po urodzinach

0

Szkoda, że gavi wraca dopiero na jesień... zanim złapie jakąkolwiek formę to pewnie będzie już styczen/luty 2025. Trochę mnie dziwi, że tak długo trzeba czekać, bo pokazuje w socialach, że ma dobrą sylwetkę i przeprowadza konkretne treningi

0

@Firestone tutaj panuje taki ton, jakby Nico miał stać się nowym Neymarem. Nie mówię że jest słaby, ale te zachwyty trochę przesadzone. I tak wiem, że nie ma nikogo na rynku akurat na tę pozycję

0

@Zoker a mam.

0

To pokazuje jak przez ostanie lata kibice Barcy obniżyli standardy, jarając się Nico Williamsem

1

Nico to żaden diament. Taki vini z aliexpres

1

Ja pierdole do tej pory nie włączyli tvp sport na necie xd

1

@AxelF fajnopolactwo weszło za daleko xd

12

@AxelF to wpuść do swojego domu cyganów. Podpisz kontrakt, że na twoje stare lata, będą ci trochę pieniędzy oddawać w zamian za dach nad głową

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?