2

@tbas zostaje nfz i dwie konkurujące ze sobą firmy. Pomysły dobry

5

Myślę, ze Mentzen bardzo dużo stracił wczorajszą debatą. Przewiduje że koniec końców nie zdobędzie nawet tych 10%. Pomysły jako partia mają dobre, natomiast on jako kandydat to nie najlepszy pomysł. Szedł jak burza w kampanii, dopóki nie zaczęły się debaty, a on z bardzo niskimi umiejętnościami interpersonalnymi nie da sobie rady z niewygodnymi pytaniami. Mocno sie wczoraj spinał według mnie i w sytuacjach stresowych wraca bezpiecznie do wyuczonych formułek. Pytanie od Brauna chyba jeszcze bardziej go dobiło mam wrażenie. Te kończenie przemówień z tymi największymi szansami w 2 turze to też tragedia... Bosak w takiej debacie to czułby sie jak ryba w wodzie akurat

0

Oj sławek sławek. Jest tu jakis wyborca konfederacji, który po tej debacie zmieni swój głos na kogoś innego?

1

Mentzen chyba poparcie z 15 do 5 procent spadło

1

@NeroTFP1 fakty sa takie ze ten Niemiec zrobi 26.04 niektórym Polakom jesień z dupy średniowiecza

0

Kiedy klub przysyła bilety na maila? W dniu meczu?

3

Co to ma być za debata? Xd to jakies żarty są czy o co chodzi

0

Trzeba być członkiem penyi 6 miesięcy żeby aplikować o mecz z Realem. Ktoś wie czy tu chodzi o jakąkolwiek penye czy tą z której sie aplikuje? Bo jestem w penyi krakowskiej 5 miesięcy a w poznańskiej z rok

0

Wylosowali mnie do kupna bilety na klasyk 26.04, ale tak patrzę to bilet z noclegiem to spore koszta. Podnieśli ceny za nocleg chyba o 400% w sewilli o dookoła sewilli. Macie jakies patenty jak to taniej ogarnac?

0

@malypuzon tak wiem, ale jeśli miałbyś wiedzę jaki z niego wyrośnie pozniej zawodnik...

0

Wolelibyście mieć teraz w składzie 22 letniego Inieste czy teraźniejszego Pedriego?

19

@BKSChemik odważne słowa, albo masz maks 20 lat

1

@Ilka nie lubiłem oglądać piłki, bo strasznie mnie nudziła. Zresztą miałem może z 10 11 lat i wolałem biegać na podwórku. Kiedyś włączyłem tv, a jako że mieliśmy tylko kilka kanałów to zatrzymałem sie na jakimś meczu el clasico, bo akurat był na jakimś kanale tvp. Barca wtedy zlała real i sie zakochałem w tym klubie. Może to był rok 2009 albo 2010... nie pamiętam, bo pamięć od zawsze miałem beznadziejną. Potem ogladalem każdy mecz na ruskich stronach xd a czasami jak pakiet internetu sie wyczerpał to potrafiłem słuchać radia z samym komentarzem meczu. Zamykałem oczy i wczuwałem się haha. Takie uroki życia na wsi 20 lat temu

2

@Arkon jak dla ciebie to moze być i przyjemność

0

@Ballack10 taktyk


1

@Popitek12 jakis spocony dzisiaj na punkcie polityki jestes chłopie i musisz sie z kimś pokłócić w internecie xd

0

@Kinginiesta ja klikam to mi sie strona startowa fcbarca pokazuje

0

Kiedy rambla zacznie działać?

2

Barca tak trzyma na duchu człowieka całe życie... Tyle było tych momentów, a dzisiaj będzie mnie Blaugrana pocieszać po 3,5 letnim związku... VeB!

0

Przeszedłem Wieśka, GoW, Tlou, ghost of tsusima. Days gone i Horizon mi nie siadło. Polecicie jakies gry z ciekawa fabuła?

4

Nie sądziłem, że bedzie taki czas, gdy bardziej będę sie cieszył z Garcii w pierwszym składzie zamiast Araujo

0

Ma ktoś ogarnąć ebooka wiedzmina rozdroże kruków?

0

@gumaz jakie problemy człowieku? Xd

1

Jak sobie radziliście po skończeniu wiedzmina " pani jeziora"? Ja czuję mega pustkę i chyba odpalę sobie dziki gon dzisiaj

0

Lepiej na początku zrobić kurs na koparkę czy koparko ładowarkę?

0

Jest tu ktoś, kto po odejściu Brauna z konfy, byłby skłonny na nich zagłosować, a z Braunem byłoby to niemożliwe?

4

@Filipem całkiem naturalne. Jest aktualnie jednym z najlepszych piłkarzy na świecie i zdaje sobie z tego sprawę w wieku zaledwie 17 lat

1

Komentarz usunięty

0

5

@MateS wszystko pomieszałeś. To real powiedział że idzie do Iniesty, a Ronnie wiedział, ale nie powiedział

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?