kondzix2115
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Nasz model ma 188 cm wzrostu i nosi rozmiar S
0
Musi mieć jakiś mankament
0
Elegancko mam teraz yt bez reklam na tv za darmo. Fajnie
1
Kupmy go bo jest dobry
15
No i dobrze. Tam ma zapewnioną pierwszą 11 a tutaj no niestety ciężko by miał w rywalizacji z Ferranem.
0
Lamine wysoką ocenę dostał. Ktoś oglądał Hiszpanie? Jak nasi zawodnicy zagrali
0
Tak z innej beczki, ale mnie to ciekawi. Wy też w dzieciństwie (szczególnie osoby mieszkające na wsi) mieliście z ojcem tak, że prosił was o pomoc I mówił że "roboty na maks 20 minut" A potem robiliście z nim przez pół dnia?
0
Kiedy wracają kontuzjowani?
0
Czy wraz ze zmianą formatu LM, zwiększą się benefity dla zwycięzców? Ile teraz kluby zarabiają za wygranie lm?
1
Ciekawe kogo nam zabierze przerwa reprezentacyjna. Wszystko ładnie to teraz wygląda, ale jakby taki kounde czy Cubarsi wypadł to leżymy i robimy pod siebie
1
@Rewolucja123 ter Stegen nie ma najlepszego okresu. Ostatnią bramkę to jeszcze parę lat temu to by z zamkniętymi oczami obronił. Pamiętaj kto teraz gra na obronie. 17 latek pi ciężkim sezonie, Inigo, który jest rezerwowym i Balde, który rok w piłkę nie grał. Wróci Araujo to poukłada wszystko
1
Bernal spadł nam z nieba i w dodatku rozegrał wczoraj swój najlepszy mecz. A tutaj taka niespodzianka i pewnie znając nasze szczęście będzie rok poza grą...
0
Może ktoś rozwiać moje wątpliwości apropos treningów piłkarzy? Chodzi mi o tych, którzy dołączyli do zespołu stosunkowo późno. Oni mają jakieś dodatkowe zajęcia, żeby dogonić pod względem fizycznym chłopaków, którzy trenują od początku? Bo podejrzewam, że takie ciężkie fizycznie treningi nie trwają w nieskończoność i z czasem zespół trenuje pod względem techniczno taktycznym.
9
Jestem pod wrażeniem tego, że Pedri zagrał na takiej intensywności cały mecz. Przeważnie w 70 minucie oddychał rękawami
0
Na stanowisku prezydenta Barcy przydałby się jakiś rasowy pragmatyk. Jak np w Atletico. Laporta to jakiś romantyk i nie sprawdza się to przy odbudowie klubu.
0
Coś czuję że jeszcze jakiś fajny transfer wpadnie na koniec
0
Jakby tak dać raphinhe i z 20-30 baniek...
0
Co uważacie o Pablo Torre? Drugi Puig, czy ma potencjał wskoczyć na wyższy poziom?
0
@Kubsoleon w Pedriego jeszcze wierzę. Fizycznie nigdy nie będzie jak Anglik, ale technicznie to dalej uważam, że jest jednym z najlepszych na świecie. Oby kontuzje już mu dały spokój
5
Byłem na meczu realu teraz i muszę przyznać, że belingham to jest absolutny top. Nie dość, że technika wybitna, to jeszcze fizycznie jest jak tur. Zastawia się świetnie i nie traci prawie w ogóle piłek. Mają drugiego Zidana i bardzo im go zazdroszczę
1
@Jacuss15 zdecydowanie ma zalety w postaci wychodzenia z pod pressingu. Ma też wady takie jak odpuszczanie w defensywie i to chyba skreśla go jako kogoś kto pociągnie zespół do zwycięstw
0
@slomaaa jakiej apce?
0
Ciekawe kogo kupimy na 9, jak lewy odejdzie z klubu
1
@Sulimo bundy lepszy
0
@Roni/VEB mam trening push, pull, legs. W pull zaczynam od martwego ciągu a później przechodzę do podciągania, wiosłowania, wyciągu górnego i przyciąganiu hantli. Ogólnie jestem na redukcji i nie wiem czy to nie za dużo jak na jeden trening, zwłaszcza że miałem długą przerwę od siłowni i ogólnie podchodziłem do tego zawsze bardzo amatorsko, więc doświadczenie słabe
0
Martwy ciąg robić razem z górą pleców, czy zostawić to na inny dzień?
2
Przydałoby się jeszcze Lengleta, Torresa, de Jonga i Roque sprzedać. Wtedy będzie miód malina i finanse na dobrym poziomie. Niekoniecznie trzeba kogoś na siłę kupować, bo może kadra jest już odpowiednią. W tamtym sezonie naprawę niewiele brakowało od finału lm. Barca zdominowała psg, ale nieszczęsny błąd Araujo przekreślił wszystko. Ja wierzę, że ten sezon będzie świetny. W sumie to co roku tak wierzę, ale uważam to za błogosławieństwo, że mam tyle optymizmu w życiu, bo inaczej to nie dałoby się cieszyć Barcą
0
@BORO_12 to liczę, że Gavi szybciej wróci
0
Na kiedy prognozują się powroty Gaviego, Pedriego, De Jonga i Araujo?
0
Ładnie się w tej Anglii dzieje. Biali vs czarni