kondzix2115
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Potrzebuję porady. Którego bohatera wybrać? Ramires SPD 86 czy sasic N 91?
0
Skąd ci wszyscy ludzie mają w składzie legendy takie jak ronaldo, ronaldingo itd wartych po kilka milionów? Jak ja zarobię 50-60k tygodniowo to jest to dobry wynik. I to nie chodzi chyba o farta w otwieraniu paczek, bo co 3 przeciwnik ma piłkarzy wartych minimum kilkaset tysięcy
2
Jedliście krokiety polane sosem grzybowym?
0
Kogo do FUT z ligi hiszpańskiej za ok 60-70k na ŚO? Ten Inigo 87 overala daje radę?
1
Niby ten Trzaskowski taki kłamliwy i nijaki, a później się okazuje, że wygra, a połowa z was na niego zagłosuje xd
4
Tak sobie czytam, że planują wypuścić nowego Wieśka na 2027 rok... potem sobie zdałem sprawę, że to nie 2020 tylko 2025 za chwile. Szybciutko czas leci. Niedawno się zastanawiałem, kto lepszy, Odeegard czy Halilović xd
2
Zabrać balde trochę szybkości, to nagle staje się piłkarzem, który nie utrzymałby się w w średniaku laliga. Podawać to on się dużo nie nauczył od Alby
0
Zacząłem słuchać audiobook wiedźmina od ostatniego życzenia, potem przejdę do miecz przeznaczenia. Dobra kolejność?
0
"Stamtąd" najbardziej przereklamowany serial w tym roku. Nuda i jeszcze raz nuda
1
@MesQueUnClub_87 w aplikacji banku możesz odpiąć.
3
Przyznawać się kto głosował na tych ludzi xd
3
@Kapitan hawk tak. W miejscu jedynym słusznym po prawicy Jezusa Chrystusa
9
Nigdy w lewo.
0
Ciekawe co Flick widzi w Dominguezie i Gerardzie Martinie. Ciągle powoływani, a potencjału to tam do tej pory żadnego nie zauważyłem.
0
Będzie to CPK czy nie?
0
Serial "stamtąd" tak zaczął mnie irytować, że od 2 sezonu zacząłem przewijać te bezpłciowe sceny, żeby się w końcu coś istotnego stało. Pierwsze 3 odcinki mega wciągające, a potem to już niezły zjazd
0
Kiedyś myślałem że będę do końca życia oglądał Barcelonę. Teraz jestem parę lat przed 30stką i już bym nie był tego taki pewien. Coraz mniej już mnie cieszy wygrana, coraz mniej złości przegrana. Jako nastolatek po obejrzeniu przegranego meczu z Realem, chodziłem wkurzony przez parę dni, teraz po 10 minutach nie pamiętam, że mecz oglądałem xd ciekawe czy to przez starzenie się, czy wiek nie ma związku
0
Sam kerr trafiłem przed chwilą. Jakieś pomysły jak ułożyć skład pod nią? Narodowosc ma kiepską
0
@Arcybiskup coś w tym jest, ale mimo wszystko balde jest po prostu słaby a Martinez beznadziejny. Z tym, że Balde raz na 6 meczów ma świetny występ, jak mu coś przeskoczy a ten drugi jest po prostu 2 poziomy za słaby na ten klub
0
Ma ktoś fc 25? Są jakieś zauważalne różnice między fc25 a 24? Zmiana na plus czy regres?
0
Szczęsny zachował się fair i zrezygnował z siedzenia na trybunach za gruby hajs i rozwiązał kontrakt z Juve, a teraz mieliby chcieć kasy za podpisanie kontraktu z Barcą...
0
Bieda w składzie... Kiedy nasi podstawowi stoperzy wracają do treningów?
0
Zaczął się już sezon na narzekanie na nową fife przez ludzi, którzy nie grają w to już od paru lat?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
@Kaamilos87 co ty gadasz chlopie xd jak mają grać z czerwoną kartką?
0
Dzisiaj gramy w czarnych strojach?
0
Kotlinę Kłodzką zalewa powódź... oby nie było jak w 97, ale i tak jest już dużo szkód.
0
@Strays77 no ja obok kłodzka mieszkam, ale obserwuje teraz co się dzieje ze stanem nysy. Na razie stabilnie
2
Czesi znowu zaleją moje Kłodzko
6
A Pedri dalej zdrowy :D