9

Przerwa 3-4 miechy- 4-5 meczy "wprowadzających"- 3-4 mecze na wysokim poziomie- kontuzja i od nowa schemat.

1

Fermin to oprócz pre sezonu nic nie pokazał

1

Za ile by się udało sprzedać chadiego Riada?

7

Spory zastrzyk gotówki jakby dostali się do finału. Może to jest ten sezon kiedy barca odbija się od dna finansowego

0

Kiedy się zerują kartki w lm?

0

Nie mam żadnej reklamy na rambli

1

@marcin62 ćpuny do wora.

4

Czemu jak Hitler wybijał w pień wszystkich przeciwników 3 Rzeszy to było źle, a jak chrześcijanie wybijali wszystkich przeciwników ich Religi, to wszystko super i ludzie dalej kultywują ich religię

1

Gram sobie sezony w fifce i każda drużyna na jaką trafiam to albo psg albo Francja xd mam nadzieję że wy potraficie wziąć coś innego niż tw drużyny

0

@Kluivert_P bez polskich drużyn, to emocje były większe w dzisiejszym meczu Barcy

0

Kto by wygrał w prime? Kliczko, Ali czy Tyson?

1

Dzisiaj wszyscy jesteśmy Polakami!

0

Kiedy wracają kontuzjowani?

0

Macie linka do strony gdzie można sobie losować lm?

1

@Kidd kimmich i 130

1

• Bramki dla gospodarzy zdobyli Ferran Torres, Joao Cancelo i Robert Lewandowski...
• W ćwierćfinale Barcelona zmierzy się z Realem Madryt...
To niezła sztuczna inteligencja Samsung AI. Tak mi podsumowało główny artykuł

0

Ile kasy wpada za dzisiejszy awans?

0

120 za Pedriego. Przyjmujecie czy nie?

2

@MesQueUnClub_87 otóż to. Nie można patrzeć na nr buta, tylko na długość wkładki, bo każda firma może mieć inną rozmiarówke

7

Ostatni raz oglądam cały mecz, kiedy na 5 mam budzik... kiedyś nie było z tym problemu, ale teraz czuję się paskudnie rano. I w dodatku gra Barcy coraz częściej zachęca do tego, że jednak lepiej jest się wyspać, kładąc się o 21 do spania

0

Wychowanek Grimaldo stał się jednym z najlepszych lo na świecie... jako wolny zawodnik poszedł do Bayeru, a my stwierdziliśmy że Alonso wystarczy xd

0

Hamilton zdecydowanie jest goatem w f1

1

150 i niech idzie


0

@Faro taktyk.

0

@konrad1661 lepiej z maggi. Przez 20 parę lat jadłem bez. Od kilku lat inaczej nie mogę odkąd spróbowałem

1

Pierogi ruskie z cebulką, tłuszczykiem i śmietaną... i na śmietanę kapkę Maggi. Top

0

Próbuję sobie wyobrazić skład Barcy za 2-3 lata, ale chyba nie jestem na tyle kreatywny. Tutaj wszystko może się wydarzyć. O ile skład takiego np. Bayernu czy Realu da się mniej więcej przewidzieć, to z Barcą jest o wiele trudniej. Czy młodzi będą stanowić o sile drużyny, czy kluczowi zawodnicy odejdą, czy będziemy grali "tiki-takę" czy bezpośredni futbol, kto zostanie gwiazdą, a kto zgaśnie jak Bojan?

0

@DonMatteo901 czemu obrzydzić?

0

A może Cubarsi jako SPD

0

Co sądzicie o Ferminie? Początek miał fajny, ale teraz nie wnosi za dużo do gry gdy już wejdzie z ławki. Dostrzegacie w nim jakiś większy potencjał? Mi na razie wygląda na to, że będzie to po prostu spoko zmiennik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?