kondzix2115
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Przerwa 3-4 miechy- 4-5 meczy "wprowadzających"- 3-4 mecze na wysokim poziomie- kontuzja i od nowa schemat.
1
Fermin to oprócz pre sezonu nic nie pokazał
1
Za ile by się udało sprzedać chadiego Riada?
7
Spory zastrzyk gotówki jakby dostali się do finału. Może to jest ten sezon kiedy barca odbija się od dna finansowego
0
Kiedy się zerują kartki w lm?
0
Nie mam żadnej reklamy na rambli
1
@marcin62 ćpuny do wora.
4
Czemu jak Hitler wybijał w pień wszystkich przeciwników 3 Rzeszy to było źle, a jak chrześcijanie wybijali wszystkich przeciwników ich Religi, to wszystko super i ludzie dalej kultywują ich religię
1
Gram sobie sezony w fifce i każda drużyna na jaką trafiam to albo psg albo Francja xd mam nadzieję że wy potraficie wziąć coś innego niż tw drużyny
0
@Kluivert_P bez polskich drużyn, to emocje były większe w dzisiejszym meczu Barcy
0
Kto by wygrał w prime? Kliczko, Ali czy Tyson?
1
Dzisiaj wszyscy jesteśmy Polakami!
0
Kiedy wracają kontuzjowani?
0
Macie linka do strony gdzie można sobie losować lm?
1
@Kidd kimmich i 130
1
• Bramki dla gospodarzy zdobyli Ferran Torres, Joao Cancelo i Robert Lewandowski...
• W ćwierćfinale Barcelona zmierzy się z Realem Madryt...
To niezła sztuczna inteligencja Samsung AI. Tak mi podsumowało główny artykuł
0
Ile kasy wpada za dzisiejszy awans?
0
120 za Pedriego. Przyjmujecie czy nie?
2
@MesQueUnClub_87 otóż to. Nie można patrzeć na nr buta, tylko na długość wkładki, bo każda firma może mieć inną rozmiarówke
7
Ostatni raz oglądam cały mecz, kiedy na 5 mam budzik... kiedyś nie było z tym problemu, ale teraz czuję się paskudnie rano. I w dodatku gra Barcy coraz częściej zachęca do tego, że jednak lepiej jest się wyspać, kładąc się o 21 do spania
0
Wychowanek Grimaldo stał się jednym z najlepszych lo na świecie... jako wolny zawodnik poszedł do Bayeru, a my stwierdziliśmy że Alonso wystarczy xd
0
Hamilton zdecydowanie jest goatem w f1
1
150 i niech idzie
0
@Faro taktyk.
0
@konrad1661 lepiej z maggi. Przez 20 parę lat jadłem bez. Od kilku lat inaczej nie mogę odkąd spróbowałem
1
Pierogi ruskie z cebulką, tłuszczykiem i śmietaną... i na śmietanę kapkę Maggi. Top
0
Próbuję sobie wyobrazić skład Barcy za 2-3 lata, ale chyba nie jestem na tyle kreatywny. Tutaj wszystko może się wydarzyć. O ile skład takiego np. Bayernu czy Realu da się mniej więcej przewidzieć, to z Barcą jest o wiele trudniej. Czy młodzi będą stanowić o sile drużyny, czy kluczowi zawodnicy odejdą, czy będziemy grali "tiki-takę" czy bezpośredni futbol, kto zostanie gwiazdą, a kto zgaśnie jak Bojan?
0
@DonMatteo901 czemu obrzydzić?
0
A może Cubarsi jako SPD
0
Co sądzicie o Ferminie? Początek miał fajny, ale teraz nie wnosi za dużo do gry gdy już wejdzie z ławki. Dostrzegacie w nim jakiś większy potencjał? Mi na razie wygląda na to, że będzie to po prostu spoko zmiennik