kondzix2115
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 no to wiadomo. Bardziej zastanawia mnie fakt, czemu te dzieciaki po 16-17 lat nie panikują w ogóle i dużo myślą na boisku.
2
Patrząc na grę Balde i Forta, to ten pierwszy wygląda jakby dopiero co zagrał z seniorami
2
@clyde no coś w tym jest. Kiedyś mogłem wymienić wyjściowe jedenastki wszystkich topowych drużyn. Teraz to słyszę o jakimś piłkarzu, sprawdzam i się okazuje że od roku jest wyceniany na 70-80 mln na Transfermarkt
2
@fc20barca to kwestia sentymentu. Ja też lepiej wspominam okres kiedy w obronie był Puyol, a w ataku wieczne uśmiechnięty Pedro
1
@Luciano99 urodziny ma dzisiaj i niby od 17rż już mogą dodawać
0
Niech dodają Cubarsiego do fc24...
2
Kogo jeszcze ulubionym serialem jest Breaking bad i dlaczego?
0
A może Lucho?
0
Komentarz usunięty
0
Dobra, dzisiaj będzie idealny dzień. O 16 odbieram telefon od buddy, a później hattrick Robercika i manita na białych
1
Kto ma YouTube revanced na telefonie? Taki darmowy YT premium. Polecam
0
Konop jednak musi nagrać odcinek o pizzagate, żeby ktokolwiek się zainteresował xd
0
Kto zamawia pizzę?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
@MesQueUnClub96 ciekawszych sportów nie ma?
0
To kiedy Roque będzie w fc24?
0
@MesQueUnClub_87 55
0
Polecacie jakiś tv OLED do maks 6k? Głównie do ps5
0
Araujo proszę... dla swojego dobra uciekaj do Bayernu
0
Ale partidazo dzisiaj! Nie nudzę się nawet przez minutę.
0
@Dejvo a jak z utrzymaniem zapachu na skórze i projekcją?
0
Ma ktoś perfumy z rodziny Bleu de Chanel? Zastanawiam się co wybrać etd, epd i parfum. Jakieś opinie ?
0
Polecacie jakiś tv do gier tak do 3-3,5k?
1
Sklasyfikujecie te gry od 1 do 5, gdzie 1 to najlepsza gra? Rdr2, wiedźmin 3, tlou1/2, God of war, gta5
0
Zaczną produkować w końcu tą Izere?
0
@Jakchcesz Cesarz komedii xd
4
Komentarz usunięty
6
Trzeba przyznać, że Braun ładnie zgasił konkurencję.
2
Znacie kogoś kto bigos gaśnicą miesza?