kondzix2115
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Takitaki sportowo? Byłby najlepszy
1
@Stagiryta niby rozumni ludzie a PoPis I tak ma swoich fanów
4
Serio ktoś nie chce powrotu jednego z najlepszych piłkarzy na świecie? Deulofeu wróć
0
Może lewego do PSG a Neymar tutaj
1
O chuj wam chodzi z tym Alonso jak dobrze gra? Atak bezzębny... Nikt różnicy. Raphinha i Torres to poziom Valenci co najwyżej
0
@Barcasub jak on dobrze dzisiaj gra xd niech zejdzie raphinha bo jest kurwa wolny jak gówno
0
Komentarz usunięty
1
Macie jakąś dziedzinę nauki czy cokolwiek innego co was niespodziewanie zainteresowało a co znacznie wzbogaciło waszą wiedzę. Coś czym się niedawno zajawiliscie. Ja osobiście od paru miesięcy regularnie oglądam materiały o kosmosie
0
Agent pewnie nie potrafi czytać, a Dembele musi się czytelnie podpisać, więc trochę to zajmie... Może nie zdążą dzisiaj
0
@Faro Ferran i Alonso też chcą tu grać
3
@Faro będą jeszcze głośniej płakać widząc Raphinhe, który będzie miał problem przedryblować kogokolwiek xd
1
@Herato no ja też na nich zagłosuję
1
Obrzydzają mnie ludzie, którzy swoje oszczędności wsadzają w samochody, jednocześnie chodząc z krzywymi i żółtymi zębami xd
0
Jakby był jakiś nowy prawy obrońca, to kogo byście dali do pary z Araujo do galowej 11?
0
Pedri trochę za dużo przytyrał... Oby nie stracił na zwinności i szybkości
0
Czy mi się wydaje, że Gundo ma trochę brzuszka? Trochę pojedli ci piłkarze na wakacjach
2
@gumaz flaki jako tako. Wątróbka jest dla podludzi.
0
Przecież to w tej chwili bardziej wkurwiają ci od uspokajania sytuacji niż ci od narzekania xd
3
Mathieu to pan piłkarz przy Alonso. Brakuje mi rudego jaracza szlugow
0
@KrwawiaceoczyVEB był może z 3 razy przy piłce xd
4
@BulaKG na chuj narzekasz... Ja pierdole ale mnie takie zrzędy wkurwiają
0
@Faro ciekawe czemu xd
0
Gdzie obejrzę dom bardzo nawiedzony 2?
0
@bartekvisca jak nie wiesz to po co odpowiadasz? Xd
0
Jest jakiś trol, który uważał kiedyś, że kasjo powinien wygrać z parkiem?
3
Mam nadzieję, że w tym sezonie Dembele pogra trochę dłużej i trochę dłużej Raphinha będzie na ławce
1
@Kuba_1 ja nie wiem kto to jest xd
0
@JaroslawSPZ o widzę gwałciciel jest twoim idolem
0
Bartomeu out!
2
Gram sobie sezony w fife i w 75% przypadków gram przeciwko PSG... Jeśli są tu osoby, które potrafią tylko mekambe grać to nie pozdrawiam xd