0

@Takitaki sportowo? Byłby najlepszy

1

@Stagiryta niby rozumni ludzie a PoPis I tak ma swoich fanów

4

Serio ktoś nie chce powrotu jednego z najlepszych piłkarzy na świecie? Deulofeu wróć

0

Może lewego do PSG a Neymar tutaj

1

O chuj wam chodzi z tym Alonso jak dobrze gra? Atak bezzębny... Nikt różnicy. Raphinha i Torres to poziom Valenci co najwyżej

0

@Barcasub jak on dobrze dzisiaj gra xd niech zejdzie raphinha bo jest kurwa wolny jak gówno

0

Komentarz usunięty

1

Macie jakąś dziedzinę nauki czy cokolwiek innego co was niespodziewanie zainteresowało a co znacznie wzbogaciło waszą wiedzę. Coś czym się niedawno zajawiliscie. Ja osobiście od paru miesięcy regularnie oglądam materiały o kosmosie

0

Agent pewnie nie potrafi czytać, a Dembele musi się czytelnie podpisać, więc trochę to zajmie... Może nie zdążą dzisiaj

0

@Faro Ferran i Alonso też chcą tu grać

3

@Faro będą jeszcze głośniej płakać widząc Raphinhe, który będzie miał problem przedryblować kogokolwiek xd

1

@Herato no ja też na nich zagłosuję

1

Obrzydzają mnie ludzie, którzy swoje oszczędności wsadzają w samochody, jednocześnie chodząc z krzywymi i żółtymi zębami xd

0

Jakby był jakiś nowy prawy obrońca, to kogo byście dali do pary z Araujo do galowej 11?

0

Pedri trochę za dużo przytyrał... Oby nie stracił na zwinności i szybkości

0

Czy mi się wydaje, że Gundo ma trochę brzuszka? Trochę pojedli ci piłkarze na wakacjach

2

@gumaz flaki jako tako. Wątróbka jest dla podludzi.

0

Przecież to w tej chwili bardziej wkurwiają ci od uspokajania sytuacji niż ci od narzekania xd

3

Mathieu to pan piłkarz przy Alonso. Brakuje mi rudego jaracza szlugow

0

@KrwawiaceoczyVEB był może z 3 razy przy piłce xd

4

@BulaKG na chuj narzekasz... Ja pierdole ale mnie takie zrzędy wkurwiają

0

@Faro ciekawe czemu xd

0

Gdzie obejrzę dom bardzo nawiedzony 2?

0

@bartekvisca jak nie wiesz to po co odpowiadasz? Xd

0

Jest jakiś trol, który uważał kiedyś, że kasjo powinien wygrać z parkiem?

3

Mam nadzieję, że w tym sezonie Dembele pogra trochę dłużej i trochę dłużej Raphinha będzie na ławce

1

@Kuba_1 ja nie wiem kto to jest xd

0

@JaroslawSPZ o widzę gwałciciel jest twoim idolem

0

Bartomeu out!


2

Gram sobie sezony w fife i w 75% przypadków gram przeciwko PSG... Jeśli są tu osoby, które potrafią tylko mekambe grać to nie pozdrawiam xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?