kondzix2115
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten Oriol to nie jest zły pomysł jeśliby kosztował parę milionów i zarabiałby najmniej w klubie. Na lm nie ma co i tak liczyć, a do walczenia o ligę czy puchar króla idealnie się nada do rotacji
0
Zagłosujecie na Tuska?
1
Nic dziwnego, że wódz sprzedałby ich za paczkę fajek...
0
Gdzie obejrzę naznaczonego czerwone drzwi?
0
@Firestone są pasożytami bo doskonale wiedzą, że klub chce ich sprzedać a mimo to siedzą bo mają fajne kontrakty
3
I całe szczęście z tym brozoviciem
1
@Miszak Nico to łak xd
0
Jak byście mieli zostawić tylko jednego piłkarza a drugiego sprzedać to jakby to wyglądało w parach- Araujo/Pedri, Balde/Gavi, De Jong/Christensen?
0
Messi ty draniu... A mogłeś grać za darmo tutaj, to teraz byśmy nie musieli licytować się o pionków jakichś
7
@Ostatnikrwawygang ok wiemy już, że konfa cię boli xd
0
Lenglet tragedia a Inigo już cacy?
1
@Jakchcesz to pal gumę xd
0
Korwin to logicznie myślący i mówiący wprost człowiek, więc głosując na niego 8 lat temu, teraz zagłosuje również na Konfe. Pamiętajcie że Polska niepodległość i wolność finansowa jest ważniejsza od światopoglądu "nowoczesnych" ludzi
0
@Matewoosh jak Nico to łak
0
Ale mnie lędźwie Napier.....ą. chirurg mi powiedział że kręgi git ale lepiej jakbym zrobił rezonans. Ktoś miał kiedyś podobny problem że codziennie bolały plecy i promieniowały przez uda do kolan? Mogę pójść nawet na jakąś akupunkturę
2
@don'T.R.I.P.e świat według bundych?
1
@Worny oby chciał.
1
A teraz jakiś klub z Anglii daje za raphinhe 80 mln i Barca kupuje brozo i Roque
0
@Compadre ja też kibicuję, ale nie postawił bym nawet złotówki, że wygrają np rok albo dwa lata temu
0
@Survier to bardziej studia porządne jakieś a nie sprzęt, żeby zacząć współpracę
1
@Compadre jakiego narzekania? Czy miałeś w poprzednich latach cały czas nadzieję, że Barca ma szansę wygrać lm?
0
W którym roku pogodziliście się z faktem, że Barca już nie jest jednym z najsilniejszych klubów na świecie?
1
Myślicie, że Polska z Dudą na czele zajęła by Rosję dzisiaj do 19:30?
0
@kuz ja mam dziarkę. Głowę mimira i kompletnie nic dla mnie nie znaczy ten tatuaż. Może tylko tyle że fajnie mi się grało w GoWa xd
8
Czasami wejdę i poczytam coś o transferach i sytuacji w klubie, ale nie za często i się nie podpalam na każdego newsa. "Tak trzeba żyć" polecam, bo dla niektórych okienko transferowe to życie zastępcze
1
@MesQueUnClub_87 szron
6
Beka z ludzi wpychajacych pupilka Gaviego do podstawowej 11 na siłę. To przecież oczywiste że Pedri Frankie i Gundo będą głównymi pomocnikami, a młody niech się uczy i niech będzie po prostu pierwszym zmiennikiem. Cały sezon nic konkretnego nie pokazał oprócz jednego dwóch meczów, ale musi grać bo jest młody
0
Komentarz usunięty
0
Na kogo zagłosujecie w wyborach? Znajdzie się ktoś kto zagłosuje na PiS PO?
6
@Compadre kto robi drzemkę o 21 w sobotę? Xd