0

Ten Oriol to nie jest zły pomysł jeśliby kosztował parę milionów i zarabiałby najmniej w klubie. Na lm nie ma co i tak liczyć, a do walczenia o ligę czy puchar króla idealnie się nada do rotacji

0

Zagłosujecie na Tuska?

1

Nic dziwnego, że wódz sprzedałby ich za paczkę fajek...

0

Gdzie obejrzę naznaczonego czerwone drzwi?

0

@Firestone są pasożytami bo doskonale wiedzą, że klub chce ich sprzedać a mimo to siedzą bo mają fajne kontrakty

3

I całe szczęście z tym brozoviciem

1

@Miszak Nico to łak xd

0

Jak byście mieli zostawić tylko jednego piłkarza a drugiego sprzedać to jakby to wyglądało w parach- Araujo/Pedri, Balde/Gavi, De Jong/Christensen?

0

Messi ty draniu... A mogłeś grać za darmo tutaj, to teraz byśmy nie musieli licytować się o pionków jakichś

7

@Ostatnikrwawygang ok wiemy już, że konfa cię boli xd

0

Lenglet tragedia a Inigo już cacy?

1

@Jakchcesz to pal gumę xd

0

Korwin to logicznie myślący i mówiący wprost człowiek, więc głosując na niego 8 lat temu, teraz zagłosuje również na Konfe. Pamiętajcie że Polska niepodległość i wolność finansowa jest ważniejsza od światopoglądu "nowoczesnych" ludzi

0

@Matewoosh jak Nico to łak

0

Ale mnie lędźwie Napier.....ą. chirurg mi powiedział że kręgi git ale lepiej jakbym zrobił rezonans. Ktoś miał kiedyś podobny problem że codziennie bolały plecy i promieniowały przez uda do kolan? Mogę pójść nawet na jakąś akupunkturę

2

@don'T.R.I.P.e świat według bundych?

1

@Worny oby chciał.

1

A teraz jakiś klub z Anglii daje za raphinhe 80 mln i Barca kupuje brozo i Roque

0

@Compadre ja też kibicuję, ale nie postawił bym nawet złotówki, że wygrają np rok albo dwa lata temu

0

@Survier to bardziej studia porządne jakieś a nie sprzęt, żeby zacząć współpracę

1

@Compadre jakiego narzekania? Czy miałeś w poprzednich latach cały czas nadzieję, że Barca ma szansę wygrać lm?

0

W którym roku pogodziliście się z faktem, że Barca już nie jest jednym z najsilniejszych klubów na świecie?

1

Myślicie, że Polska z Dudą na czele zajęła by Rosję dzisiaj do 19:30?

0

@kuz ja mam dziarkę. Głowę mimira i kompletnie nic dla mnie nie znaczy ten tatuaż. Może tylko tyle że fajnie mi się grało w GoWa xd

8

Czasami wejdę i poczytam coś o transferach i sytuacji w klubie, ale nie za często i się nie podpalam na każdego newsa. "Tak trzeba żyć" polecam, bo dla niektórych okienko transferowe to życie zastępcze

1

6

Beka z ludzi wpychajacych pupilka Gaviego do podstawowej 11 na siłę. To przecież oczywiste że Pedri Frankie i Gundo będą głównymi pomocnikami, a młody niech się uczy i niech będzie po prostu pierwszym zmiennikiem. Cały sezon nic konkretnego nie pokazał oprócz jednego dwóch meczów, ale musi grać bo jest młody

0

Komentarz usunięty

0

Na kogo zagłosujecie w wyborach? Znajdzie się ktoś kto zagłosuje na PiS PO?

6

@Compadre kto robi drzemkę o 21 w sobotę? Xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?