kondzix2115
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale macie problemy xd Mam wrażenie, że to dla was sprawa życia i śmierci z tym Viniciusem. Cytując klasyka "A ja mam to w pi***ile!"
1
Komentatorzy ślepi? Torre fajne podanie do Raphinhi, kilka fajnych przyspieszeń akcji, a ci gadają, że nic nie zrobił xd
4
Za każdym razem jak wchodził Torre to coś szarpał do przodu. Ciekawe czy będzie jak z Puigiem
1
Ale mnie drażnią ci ofensywni piłkarze w tym sezonie xd
2
@kejdzi nic mnie już nie zdziwi w dzisiejszym footballu, a są dalej ludzie, którzy wiecznie nie wierzą w jakieś transfery
0
@kondzix2115 pamiętam też, że jak go kiedyś oglądałem to na końcu człowiek się zastanawiał czy to aby na pewno były jakieś zaburzenia psychiczne czy serio jakieś akcje paranormalne
1
Pomóżcie mi pls. Szukam filmu, w którym był przesłuchiwany jakiś więzień, który niby miał wiele osobowości, ale też jakieś dziwne zjawiska paranormalne się działy.
0
Podeśle ktoś playlistę na Spotify? Coś na trening. Oprócz polskiego rapu pls
1
Czemu paliwo tanieje z tygodnia na tydzień o parę groszy? Gdzie jest haczyk? To przez zbliżające się wybory czy o co chodzi? Zielony w tym temacie jestem
4
W klasyku to ja bardziej boję się tego Viniego niż kiedyś CRa. Nawet Araujo potrafi objechać. No i jest piekielnie szybki i ostatnio to wykończenie poprawił, bo o dryblingu to nie trzeba mówić
8
Tak w sumie to Alba jest idealnym zmiennikiem. Jak balde zamula to wchodzi Alba na 20 minut i od razu gra żywsza jest. Ciekawe czy Balde osiągnie kiedyś poziom Alby
1
@FLYP co zbudowano? Po odejściu Leo, Barca odpada z ligi europy
0
Serio ktoś dał na nie xd
0
Mało tych flag Polski widzę wokół siebie. Jak u was to wygląda?
1
Spszedać Albe! Kupić Gaye i Grimaldo!
0
Ale mnie wkurwiali te krzykacze co chcieli sprzedać Albe i kupić Grimaldów i innych
0
Dlaczego rogal to najlepszy raper w Polsce
3
Barcelony przecież nie stać na tego Roque z Brazyli. Tyle klubów jest niby zainteresowanych, a nagle Barca ma wyczarować kilkadziesiąt milionów na talent z Brazyli będąc po uszy w długach i mając problemy z zarejestrowaniem ważnych piłkarzy
2
@Hosh ale on nigdy złota na pucharze świata w walkach w kategorii do 70kg nie wygrał.
0
Ibra taekwondo trenował. Ja też, jak byście pytali kiedyś
7
Znowu to samo... Naoglądałem się filmów na YT o kosmosie, galaktykach it'd i naszła mnie rozkmina o naszym życiu na Ziemi i o tym jak mało znaczący jesteśmy. Potem myśli przeszły na temat tego, że prędzej czy później znikniemy jako gatunek i jak małym punktem w całej historii wszechświata jest cała nasza egzystencja jako planety. Później myślałem o śmierci i nicości przez wieczność i sobie pomyślałem, że to dużo czasu. A poza tym uważam, że powinniśmy kupić lepszych skrzydłowych.
3
Rozwinął się ten gavi w ostatnich 12 miesiącach? Jak dla mnie to on gra cały czas to samo, czyli bieganie do każdej piłki, całkiem dobra zwrotność i gra ciałem, ale napędzanie akcji i wizja gry średnia
0
@abram3k Tyson by go zjadł
1
@barcanawieki jak masz mniej niż 20 lat to tak
0
Kto lepszy fizycznie, Militao czy Araujo?
0
@kondzix2115 kiedyś słyszałem że realme GT miały najnowsze procesory i były niedrogie
0
Jakie znacie telefony które byłyby podobne jakościowo do najlepszych flagowcow, ale jednocześnie kosztowałyby między 2-3k a nie 4-6?
1
I którego skrzydłowego teraz sprzedać? Ja osobiście to nie mam pojęcia. Najwięcej kasy to chyba za Ansu można wyciągnąć albo Raphinhe. Najmniejsze możliwości ma chyba Ferran, a Dembele jest najlepszy z nich, ale jednocześnie najbardziej szklany...
0
@tbas państwo nam dopłaci do cukru. Najlepiej to żeby dawali nam za darmo cukier. Paczkę cukru na miesiąc
15
Przyjemnie się czyta to kąsanie konfederacji. Jak kundle co na nogawkę szarpią xd