kondzix2115
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślicie, że te plotki z Raphinhą są tylko po to, żeby nałożyć presję na Dembele i ugrać tańszy kontrakt? Bo dwów tyle zarabiających piłkarzy na tą samą pozycję to trochę za dużo jak na dzisiejszą Barce.
0
Gdzie obejrzeć całą walkę Gamrota?
0
Komentarz usunięty
1
@AdamaTraore taki skromny, że aż musiał o tym wspomnieć xd
1
@DeathGhost de Jonga należy sprzedać za dobre pieniądze
0
Ile trzeba sobie liczyć za wakajki na tydzień w Chorwacji nad morzem dla 2 osób? Opcja budżetowa z własnym transportem
2
@Piernik ładny dla oka football to chyba w tych czasach nie wszystko. Może lewy nie ma tej magii, ale z drugiej strony robi to co w piłce najważniejsze, czyli strzela bramki xd
0
Jakby Lewy dołożył jeszcze z 200 bramek do końca kariery, to czemu byłby dalej przez większość uważany za gorszego napastnika od Ronaldo Nazario?
0
@Sau_Ron idealnie by tam pasował
6
@maroon takie czasy. Ktoś cię wkurzał to brałeś siekierę i mu łeb obcinałeś. Żadnych odcisków palców, monitoringów itd.
2
@siara10 De Jong nic szczególnego nie pokazał a ma już 25 lat... Sprzedać póki jest wart jeszcze dobrych pieniędzy. Co do lewego to głupoty jakieś piszesz. Porównywanie Lewego do Sousy, gdzie ten pierwszy wygrał dla Bayernu wszystko i chce odejść, bo zwlekali z podpisaniem umowy, gdyż czaili się na Haalanda. To jest jednak brak szacunku dla Polaka i ma prawo mówić głośno o tym, że chce odejść.
0
Nudzi mnie F1, tenis, nba, więc każdy komentarze o maclarenie, nadalach czy innych bostonach będą usuwane.
Przekazuje tylko wiadomość od admina. Pozdrawiam
0
@Pawci023x no to jest trochę marnowanie czasu. Możesz tam poznać kogoś normalnego, ale zanim dojdzie do pierwszego spotkania, to zdążysz poznać na mieście parę dziewczyn
0
Najlepszy tenisista w historii?
0
@ObiwanKenobi Desta to jak się sprzeda za 20 to będzie dobrze
1
Byłbym smutny spadkiem Wisły... ale przez całe życie obejrzałem łącznie może z 40 minut ekstraklasy xd zadziwiają mnie ludzie oglądający to coś. Macie nieziemską cierpliwość
0
Ktoś wie co u tego wiśni co pisał kiedyś że choruje na coś i się żegna z Ramblą?
4
@kiper09 Lenglet a nie Langlet co do ch**. Już któryś raz to czytam, że ktos tak pisze to nazwisko
2
Mam wrażenie, że tutaj ludzie są mocno zaślepieni miłością do klubu. Żeby napisać, że modric i Andres to ten sam poziom, to Chorwat musiałby zaprowadzić real do finału jeszcze 4x z rzędu i każdą bramę walic z zewniaka robiąc salto przed strzałem xd
0
Komentarz usunięty
0
Ansu Out!
0
Nico jeszcze młodziutki, więc może się jeszcze ogrywać, bo na jego pozycji trzeba pewności. To nie jest atak, że błędy aż tak nie ważą, więc o niego byłbym spokojny. A tak swoją drogą to z Barcy b też wyróżniał się Orellana. Myślicie, że jest jeszcze szansa dla niego w klubie?
0
Tak w sumie to można spoko kasę dostać za Frenkiego i Ferrana. Do tego jakieś ojroski za Cou, Griezmanna i można zainwestować w napastnika i obrońcę
0
Ciekawe czy Ferran da radę chociaż jedną bramkę strzelić w tym sezonie
2
@KibicBarcy84 Leo to był półka wyżej 2-3 lata temu xd
0
@PatrychoO jak to grać bez lo? Chyba że masz kogoś lepszego na miejsce Alby, albo przynajmniej z potencjałem na lepszego od Hiszpana. Tylko bez żadnych grimaldów i gayi
0
@PatrychoO no tak, bo z Realem i Atletico zagrał słabo xddd
0
Pytanko szczególnie o ligę hiszpańską ale też o angielską. Są jeszcze jakieś ciekawe kanały na YT oprócz kanału ćwiąkały, które poruszają często temat Barcy? I jeszcze jakie polecacie profile na Twitterze. Aktualnie obserwuje: gruziński, gajdek, Zawada, neurophate, Romero i kręciło. Specjaliści od premier league mile widziani :)
3
@Jakchcesz nie widzę jakoś takiego wielkiego potencjału. Może być dobrym napastnikiem, ale nie sądzę żeby stał się Crackiem
0
@Emhyr cicho, bo cię fanboye Ferrana zjedzą