0

Myślicie, że te plotki z Raphinhą są tylko po to, żeby nałożyć presję na Dembele i ugrać tańszy kontrakt? Bo dwów tyle zarabiających piłkarzy na tą samą pozycję to trochę za dużo jak na dzisiejszą Barce.

0

Gdzie obejrzeć całą walkę Gamrota?

0

Komentarz usunięty

1

@AdamaTraore taki skromny, że aż musiał o tym wspomnieć xd

1

@DeathGhost de Jonga należy sprzedać za dobre pieniądze

0

Ile trzeba sobie liczyć za wakajki na tydzień w Chorwacji nad morzem dla 2 osób? Opcja budżetowa z własnym transportem

2

@Piernik ładny dla oka football to chyba w tych czasach nie wszystko. Może lewy nie ma tej magii, ale z drugiej strony robi to co w piłce najważniejsze, czyli strzela bramki xd

0

Jakby Lewy dołożył jeszcze z 200 bramek do końca kariery, to czemu byłby dalej przez większość uważany za gorszego napastnika od Ronaldo Nazario?

0

@Sau_Ron idealnie by tam pasował

6

@maroon takie czasy. Ktoś cię wkurzał to brałeś siekierę i mu łeb obcinałeś. Żadnych odcisków palców, monitoringów itd.

2

@siara10 De Jong nic szczególnego nie pokazał a ma już 25 lat... Sprzedać póki jest wart jeszcze dobrych pieniędzy. Co do lewego to głupoty jakieś piszesz. Porównywanie Lewego do Sousy, gdzie ten pierwszy wygrał dla Bayernu wszystko i chce odejść, bo zwlekali z podpisaniem umowy, gdyż czaili się na Haalanda. To jest jednak brak szacunku dla Polaka i ma prawo mówić głośno o tym, że chce odejść.

0

Nudzi mnie F1, tenis, nba, więc każdy komentarze o maclarenie, nadalach czy innych bostonach będą usuwane.
Przekazuje tylko wiadomość od admina. Pozdrawiam

0

@Pawci023x no to jest trochę marnowanie czasu. Możesz tam poznać kogoś normalnego, ale zanim dojdzie do pierwszego spotkania, to zdążysz poznać na mieście parę dziewczyn

0

Najlepszy tenisista w historii?

0

@ObiwanKenobi Desta to jak się sprzeda za 20 to będzie dobrze

1

Byłbym smutny spadkiem Wisły... ale przez całe życie obejrzałem łącznie może z 40 minut ekstraklasy xd zadziwiają mnie ludzie oglądający to coś. Macie nieziemską cierpliwość

0

Ktoś wie co u tego wiśni co pisał kiedyś że choruje na coś i się żegna z Ramblą?

4

@kiper09 Lenglet a nie Langlet co do ch**. Już któryś raz to czytam, że ktos tak pisze to nazwisko

2

Mam wrażenie, że tutaj ludzie są mocno zaślepieni miłością do klubu. Żeby napisać, że modric i Andres to ten sam poziom, to Chorwat musiałby zaprowadzić real do finału jeszcze 4x z rzędu i każdą bramę walic z zewniaka robiąc salto przed strzałem xd

0

Komentarz usunięty

0

Ansu Out!



0

Nico jeszcze młodziutki, więc może się jeszcze ogrywać, bo na jego pozycji trzeba pewności. To nie jest atak, że błędy aż tak nie ważą, więc o niego byłbym spokojny. A tak swoją drogą to z Barcy b też wyróżniał się Orellana. Myślicie, że jest jeszcze szansa dla niego w klubie?

0

Tak w sumie to można spoko kasę dostać za Frenkiego i Ferrana. Do tego jakieś ojroski za Cou, Griezmanna i można zainwestować w napastnika i obrońcę

0

Ciekawe czy Ferran da radę chociaż jedną bramkę strzelić w tym sezonie

2

@KibicBarcy84 Leo to był półka wyżej 2-3 lata temu xd

0

@PatrychoO jak to grać bez lo? Chyba że masz kogoś lepszego na miejsce Alby, albo przynajmniej z potencjałem na lepszego od Hiszpana. Tylko bez żadnych grimaldów i gayi

0

@PatrychoO no tak, bo z Realem i Atletico zagrał słabo xddd

0

Pytanko szczególnie o ligę hiszpańską ale też o angielską. Są jeszcze jakieś ciekawe kanały na YT oprócz kanału ćwiąkały, które poruszają często temat Barcy? I jeszcze jakie polecacie profile na Twitterze. Aktualnie obserwuje: gruziński, gajdek, Zawada, neurophate, Romero i kręciło. Specjaliści od premier league mile widziani :)

3

@Jakchcesz nie widzę jakoś takiego wielkiego potencjału. Może być dobrym napastnikiem, ale nie sądzę żeby stał się Crackiem

0

@Emhyr cicho, bo cię fanboye Ferrana zjedzą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?