1

Neymar zatopił żółtą łódź podwodną

0

@HERORICH2 kibice Legii znów powinni się przejść ulicami Madrytu xd

1

@Kessie do Barcy idzie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jakiś problem z mentalem mają ci, którzy tak się przysrywają o to, że ktoś fame ogląda? Jeszcze na siłę napisać, że kompletnie ich to nie interesuje bo patola i z tętnem 130 odłożyć telefon xd

1

@Katalończyk 99 ale to ty dzwonisz

0

Podeśle ktoś linka do fejmu na priv?

4

@barteggg08 god od war mega wciąga

1

Czy sądzicie że Dani Alves to śmieć?

0

@koziar "dla dziennikarza" czy dziennikarzowi? Skąd jesteś?

0

@Majkel34 mam Deja vu

0

Kiedy dwumecz z Realem? Jest już potwierdzona data?

0

Zastanawiam się kto szybszy, Araujo czy Militao

0

Ciekawi mnie kto jest szybszy, Araujo czy Militao

0

Co to za aktualizacja w fifie na 530mb?

1

@czółkovsky tych najsilniejszych i najszybszych już posprzedawali

0

Liczycie na to, że jakiś Zubimendi będzie lepszy od podstarzałego Busiego? Jakoś mi nie siedzi ten pomysł z kupieniem akurat jego

1

Się postarzał ten nasz Robur z twarzy. Jeszcze 2-3 lata to i cały siwy będzie

0

@Firestone no to jak nawet ty się nie spodziewałeś, to musi to być szok dla każdego

0

@Bzyczekk napisałem, że JEŚLI okazałaby się to prawdą. Jakiś sfrustrowany chłopcze jesteś xd nienawidzę ludzi robiących krzywdę drugim. Barca powinna się odciąć od kogoś komu udowodnią takie obrzydliwe czyny. Oczywiście mam nadzieję, że to tylko skok na kasę Daniego i jest niewinny, ale nigdy nie wiadomo

1

Jeśli okazałoby się to prawdą o Danim, to należałoby go wymazać z historii gry w Barcelonie

0

W jakim terminie będą mecze 1/4 pucharu króla?

0

@Faro chłopa kojarzę tylko z ładnej bramki w sparingu w USA. Kosztował 3x za dużo xd

0

Raphinha z ferranem to wyrzucenie kasy w błoto. To już wolałem jak grał Abde czy Adama...

0

@P33ck jak dla mnie to idealne porównanie

0

Kto według was będzie lepszym piłkarzem, Pedri czy Gavi?

13

@michal26 przyznaj się że piwniczakiem z natury jesteś

0

Grał ktoś w the last of us i god od war? Która gra według was lepsza?

0

Nie jestem teraz zadowolony z gry Ansu, ale kogo byście chcieli na ten moment? Ferran, ktory "robi przestrzeń" ale nie potrafi strzelić w światło bramki?

3

Myślicie że Xaviemu posmakowałyby zmieniaczki ze schabowym i mizerią?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?