0

Kiedy będzie znana godzina el clasico w tym roku? Jaką obstawiacie?

0

@krissu8 za darmo?

3

@Tom_Sta oczy mnie bolą

5

#DembeleKapitan2023!

0

Ilu dzisiaj było kibiców na stadionie? Gdzie szukać takich informacji? Btw to Barca może sporo zarobić na biletach

0

Ile mogą kosztować bilety na lm Bayernu z Barcą e Niemczech? Pytam o te tańsze opcje a nie mam żadnego rozeznania w temacie

1

@Solmyr zaro cię zjedzą za tą opinię xd

4

Barca sprzedałaby Gaviego za 100 baniek a Ferrana za 50. Może ktoś by się nabrał, a kasa by starczyła na pomoc poszkodowanym w wojnie na Ukrainie i zmiany koalicji obywatelskiej na koalicję demokratyczną w stanie nowy Meksyk pod zasłoną peleryny niewidki z nowego testamentu.

2

@Fenelon byłem na tyrolce górskiej i spoko było. Kumpel pojechał z ekipą na takie granie w piłkę nożną w takich bańkach co wchodzisz do nich i je pompują i mówił że najlepsze co można na kawalerskie zrobić

2

@kiper09 no imo dobry pomysł. Tam będzie liderem a klub w dodatku awansował, więc i przeciwnicy będą bardziej wymagający. Dla Torre to idealne miejsce na rozwój. Nie każdy jest jak Pedri, że z buta wchodzi w pierwszy skład

4

Barca sprzedałaby Gaviego za 100 baniek a Ferrana za 50. Może ktoś by się nabrał, a kasa by starczyła na pomoc poszkodowanym w wojnie na Ukrainie i zmiany koalicji obywatelskiej na koalicję demokratyczną w stanie nowy Meksyk pod zasłoną peleryny niewidki z nowego testamentu.

1

Jakby tak Ferrana sprzedać za 40-50 mln a zostawić Aube...

0

Gavi jakby przestał się rozwijać w ostatnich miesiącach

0

@doc to zaproponuj tych bocznych obrońców. Tylko bez żadnych gayi i Grimaldów. Słucham realnych opcji

1

@AV0CAD0 jakieś porady? Prosiłbym w skrócie na priv

3

Coś czuję, że Ansu długo nie posiedzi na ławce. Talenta większy od Raphinhi, więc kwestia czasu aż Brazylijczyk będzie zmiennikiem naszej perełki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mieliście kiedyś tak głęboką depresje, że nawet mecze Barcy was nie pocieszały?

0

Nie działa strumyk. Macie jakieś alternatywy?

0

@MAGNETO no zakładam, że po prostu znane nazwisko i ludzie go gloryfikują mimo że nie oglądali meczów z jego udziałem.

0

@TheNekro94 a w czym Johan był lepszy od Zizou czy Iniesty albo Xaviego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jak to jest ,że nieoczekiwanie,
centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?

0

Kto waszym zdaniem miałby większe szanse wygrać pojedynek bark w bark? Haalanda czy Araujo?

6

@Deviler niczego tamtemu Bayernowi nie brakowało

0

@ViscaBarca123 nie wrzucałeś tego ostatnio??

2

I tak będę dalej najbardziej jarał się talentem Ansu

0

@TR3YWAY dobrze że ty masz ciekawe napinaczu xd

0

@TR3YWAY oczywiście z tym Gavim to żart xd zostało coś z młodzieńczej fantazji ;)

0

@TR3YWAY nie trzeba być ekspertem żeby stwierdzić, że Roberto to średniak. Tak samo średniakiem jest też Garcia, Dest, Ferran i Gavi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?