kondzix2115
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy będzie znana godzina el clasico w tym roku? Jaką obstawiacie?
0
@krissu8 za darmo?
3
@Tom_Sta oczy mnie bolą
5
#DembeleKapitan2023!
0
Ilu dzisiaj było kibiców na stadionie? Gdzie szukać takich informacji? Btw to Barca może sporo zarobić na biletach
0
Ile mogą kosztować bilety na lm Bayernu z Barcą e Niemczech? Pytam o te tańsze opcje a nie mam żadnego rozeznania w temacie
1
@Solmyr zaro cię zjedzą za tą opinię xd
4
Barca sprzedałaby Gaviego za 100 baniek a Ferrana za 50. Może ktoś by się nabrał, a kasa by starczyła na pomoc poszkodowanym w wojnie na Ukrainie i zmiany koalicji obywatelskiej na koalicję demokratyczną w stanie nowy Meksyk pod zasłoną peleryny niewidki z nowego testamentu.
2
@Fenelon byłem na tyrolce górskiej i spoko było. Kumpel pojechał z ekipą na takie granie w piłkę nożną w takich bańkach co wchodzisz do nich i je pompują i mówił że najlepsze co można na kawalerskie zrobić
2
@kiper09 no imo dobry pomysł. Tam będzie liderem a klub w dodatku awansował, więc i przeciwnicy będą bardziej wymagający. Dla Torre to idealne miejsce na rozwój. Nie każdy jest jak Pedri, że z buta wchodzi w pierwszy skład
4
Barca sprzedałaby Gaviego za 100 baniek a Ferrana za 50. Może ktoś by się nabrał, a kasa by starczyła na pomoc poszkodowanym w wojnie na Ukrainie i zmiany koalicji obywatelskiej na koalicję demokratyczną w stanie nowy Meksyk pod zasłoną peleryny niewidki z nowego testamentu.
1
Jakby tak Ferrana sprzedać za 40-50 mln a zostawić Aube...
0
Gavi jakby przestał się rozwijać w ostatnich miesiącach
0
@doc to zaproponuj tych bocznych obrońców. Tylko bez żadnych gayi i Grimaldów. Słucham realnych opcji
1
@AV0CAD0 jakieś porady? Prosiłbym w skrócie na priv
3
Coś czuję, że Ansu długo nie posiedzi na ławce. Talenta większy od Raphinhi, więc kwestia czasu aż Brazylijczyk będzie zmiennikiem naszej perełki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mieliście kiedyś tak głęboką depresje, że nawet mecze Barcy was nie pocieszały?
0
Nie działa strumyk. Macie jakieś alternatywy?
0
@MAGNETO no zakładam, że po prostu znane nazwisko i ludzie go gloryfikują mimo że nie oglądali meczów z jego udziałem.
0
@TheNekro94 a w czym Johan był lepszy od Zizou czy Iniesty albo Xaviego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jak to jest ,że nieoczekiwanie,
centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?
0
Kto waszym zdaniem miałby większe szanse wygrać pojedynek bark w bark? Haalanda czy Araujo?
6
@Deviler niczego tamtemu Bayernowi nie brakowało
0
@ViscaBarca123 nie wrzucałeś tego ostatnio??
2
I tak będę dalej najbardziej jarał się talentem Ansu
0
@TR3YWAY dobrze że ty masz ciekawe napinaczu xd
0
@TR3YWAY oczywiście z tym Gavim to żart xd zostało coś z młodzieńczej fantazji ;)
0
@TR3YWAY nie trzeba być ekspertem żeby stwierdzić, że Roberto to średniak. Tak samo średniakiem jest też Garcia, Dest, Ferran i Gavi