11

Dajcie nam wiecznie zdrowego Ansu, Pedriego i Araujo... Liga wygrana co rok

0

Oh ten Alba... Trzeba kogoś koniecznie kupić na LO. Najlepiej Grimaldo xd

1

@eRtos213 Inteligencja emocjonalna
Goleman Daniel. Polecam. Dowiesz się co to są emocje, jak działają i jak ważną funkcję pełnią w życiu. Pomaga to w kontrolowaniu ich

0

@marcin62 Gdzie tak napisałem. Zmieniło by postrzeganie go przez kibiców.

1

Jak ktoś pisze "moim skromnym zdaniem" to mnie skręca. Tacy skromni wszyscy, że aż muszą o tym wspomnieć :)

3

Jakby Alba miał 190cm i 15kg więcej, to nie byłby pajacem który kozaczy, tylko wojownikiem, który broni barw.

0

Kogo byście chcieli w przyszłości na stoperze do pary z Araujo?

0

Ktoś wie jakie plotki są z Dybalą? Teraz spojrzałem, że kontrakt ma do końca sezonu, a Barcelona stara się kupić Raphinhe, gdzie Argentyńczyk zostanie wolnym agentem. Kto się orientuje czy nie dogadał się z innym klubem?

11

@Janas11224 ciekawe skąd masz na to pieniążki

0

Jaki telefon do mniej więcej 2k? Gdzieś czytałem że Realme GT jest dobrym wyborem, ale może macie lepsze propozycje.

0

Czemu Lfc robi takie dobre transfery? Barca kupi pupila Torresa a ci kupią Diaza, który pewnie zrobi więcej przez ten sezon niż Hiszpan przez następne 3 lata

0

Jaki telefon do mniej więcej 2k? Gdzieś czytałem że Realme GT jest dobrym wyborem, ale może macie lepsze propozycje.

0

@MarFan o kim mowa? Xd

0

@KrwawiaceoczyVEB a ja bym właśnie Nico gdzieś wypożyczył. On potrzebuje nieco mniej presji żeby się rozwinąć takie mam wrażenie.

2

@KacperVEB masz na myśli Real i Atleti? Czy żyjesz dalej meczami z Lfc czy Bayernem, gdzie każdy piłkarz nie wiedział co się dzieje?

1

@kondzix2115 i narazie nie widzę kogoś na LO kto utrzymałby poziom Jordiego. Może Theo Hernandez w przyszłości?

9

Alba to praktycznie zawsze kozak. Od paru lat ludzie tutaj są spoceni żeby mu zmiennika znaleźć na siłę, albo kogoś do rywalizacji. Pół żartem pół serio, ale wam się oczy otworzą jak jego już nie będzie w klubie. Wymieniani są tutaj najczęściej Gaya, Grimaldo... 2 półki niżej od Alby, który nie gra już tak spektakularnie jak parę lat temu, a wciąż jest jednym z najlepszych na świecie na swojej pozycji.

1

@Lautaro mnóstwo hejtu się wylało

3

Te skreślanie Ansu kojarzy mi się z sytuacją parę lat temu na tej stronie, gdzie po przegranym lub zremisowanym meczu najwięcej komentarzy odnośnie tych którzy krytykują zespół, gdzie tej krytyki było może z 2-3 na sto komentarzy xd

0

@yoda69 sypnąć kasą o jakiej by w Barcelonie nie pomarzył. Myślę, że by zmiękł

2

@Roobo regularnie to on był zmiennikiem.

4

@Ferran tak. Nie ma tam dobrych skrzydłowych. W takiej Francji czy Anglii to by boiska nie powąchał

0

Niech Ansu posadzi tego Torresa na ławce raz a dobrze. Między nimi jest duża różnica talentu. Torres jest nijaki, a te bramki które strzelił to wynik genialnej gry Barcelony. Teraz już tak dobrze nie grają i nagle staje się bezużyteczny.

0


To jest zdecydowanie niesprawiedliwe dla jego

0

@KrwawiaceoczyVEB ma ktoś link do Barcy b?

1

@Matelel tak.

2

Frenkie się jeszcze rozwija piłkarsko? Jeśli to jest jego maks to nic specjalnego. Za 10 lat ludzie zapomną że tu grał

0

Czy istnieje taka możliwość, że gdy dajmy na to Pedri wejdzie na jeszcze wyższy poziom od Iniesty to za 15 lat dzisiejsi 30 latkowie, którzy oglądali Barce Guardioli powiedzą i tak, że Iniesta był lepszy?
Tak wiem. Dziwne pytanie xd

2

Znając Guardiolę to wpuści na ten mecz 10 pomocników, żeby posiadanie zrobić a Real 3 kontry i 2x Benzema i raz vini i dowidzenia sajonara

0

Frenkie się jeszcze rozwija piłkarsko? Jeśli to jest jego maks to nic specjalnego. Za 10 lat ludzie zapomną że tu grał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?