8

@Bartek_VEB jest i on xd.

15

Zagłosuję na Konfederację

0

Odwieczne pytanie zadam i proszę o wskazanie tylko jednej odpowiedzi. C*cki czy doopa?

27

@BorzyKrzys nie brzmi to dobrze

0

@Chucky Oriol za Pedriego

0

@Faro 8 osób wie

1

Komentarz usunięty

8

Właśnie przekonałem dziewczynę, żeby głosowała na konfe :D

0

Nie zazdroszczę teraz mieszkańcom Wrocławia. Jest taki upał to całe szczęście, że mieszkam w małym miasteczku i jest dużo drzew, ale w betonowej dżungli musi być przynajmniej z 4-5 stopni więcej

0

Mieliście kiedyś taki problem z oczami, że po przeczytaniu kilku kartek książki zaczynały was szczypać oczy? Wzrok mam dobry, wyraźnie widzę, ale zaczynam coś czytać dłużej niż 10 minut i lipa

0

@matix19(2) Nico to slabiak

5

@sokot o krzykacz dalej w modzie xd

1

Ale Freddie śpiewający my heart will go on rozwala system... To był Messi wśród wokalistów. Najmocniejszy I najczystszy głos jaki słyszałem. Znalazłem na tiktoku jak ai podłożyło jego głos do tej piosenki

16

Konfederacja to jedyny słuszny wybór, więc dajta spokój z tym jadem, bo i tak nikogo nie przekonacie... Zwłaszcza w ten sposób

0

@tbas quebo kocur

2

@Medium dla niektórych to świetna muzyka xd

1

@kuz zgłosił bo go oczy bolały od zielonych herbów

1

Nie głosujecie na konfederację. Ja osobiście na lewicę zagłosuje... Albo KO, jeszcze się zastanawiam

0

Dlaczego tylu ukraińskich mężczyzn siedzi w Polsce i pozwala ginąć tym, którzy zostali i walczą?

0

0

Gdzie kokokola?

0

@LukaszFan ktoś kto gra dłużej niż rok

5

Te komentarze o lewym jako 4 kapitanie to żart?

4

Ale to jest ciężki sport do oglądania... Komentatorzy też bez życia. Publika też

0

@Pawci023x są uruchamiane chyba jak są mecze lm na żywo

2

I co dalej nie można narzekać na kwotę? Xdd

0

Roque trochę surowy technicznie, żeby tyle kosztować...

1

Ale bym se meczyk obejrzał...

0

@LionelKessie mats Roberto Araujo i Dembele

0

@Pedri16Future to że Niemcy to głównie Bayern

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?