kondzix2115
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Bartek_VEB jest i on xd.
15
Zagłosuję na Konfederację
0
Odwieczne pytanie zadam i proszę o wskazanie tylko jednej odpowiedzi. C*cki czy doopa?
27
@BorzyKrzys nie brzmi to dobrze
0
@Chucky Oriol za Pedriego
0
@Faro 8 osób wie
1
Komentarz usunięty
8
Właśnie przekonałem dziewczynę, żeby głosowała na konfe :D
0
Nie zazdroszczę teraz mieszkańcom Wrocławia. Jest taki upał to całe szczęście, że mieszkam w małym miasteczku i jest dużo drzew, ale w betonowej dżungli musi być przynajmniej z 4-5 stopni więcej
0
Mieliście kiedyś taki problem z oczami, że po przeczytaniu kilku kartek książki zaczynały was szczypać oczy? Wzrok mam dobry, wyraźnie widzę, ale zaczynam coś czytać dłużej niż 10 minut i lipa
0
@matix19(2) Nico to slabiak
5
@sokot o krzykacz dalej w modzie xd
1
Ale Freddie śpiewający my heart will go on rozwala system... To był Messi wśród wokalistów. Najmocniejszy I najczystszy głos jaki słyszałem. Znalazłem na tiktoku jak ai podłożyło jego głos do tej piosenki
16
Konfederacja to jedyny słuszny wybór, więc dajta spokój z tym jadem, bo i tak nikogo nie przekonacie... Zwłaszcza w ten sposób
0
@tbas quebo kocur
2
@Medium dla niektórych to świetna muzyka xd
1
@kuz zgłosił bo go oczy bolały od zielonych herbów
1
Nie głosujecie na konfederację. Ja osobiście na lewicę zagłosuje... Albo KO, jeszcze się zastanawiam
0
Dlaczego tylu ukraińskich mężczyzn siedzi w Polsce i pozwala ginąć tym, którzy zostali i walczą?
0
@okiemtypera_lucaxx95 ja.
0
Gdzie kokokola?
0
@LukaszFan ktoś kto gra dłużej niż rok
5
Te komentarze o lewym jako 4 kapitanie to żart?
4
Ale to jest ciężki sport do oglądania... Komentatorzy też bez życia. Publika też
0
@Pawci023x są uruchamiane chyba jak są mecze lm na żywo
2
I co dalej nie można narzekać na kwotę? Xdd
0
Roque trochę surowy technicznie, żeby tyle kosztować...
1
Ale bym se meczyk obejrzał...
0
@LionelKessie mats Roberto Araujo i Dembele
0
@Pedri16Future to że Niemcy to głównie Bayern