0

Top gry na ps5? Było grane już Tlou, GoW, Wiesiek, ghost Tsushima, horizon, rdr2 i FIFA.

0

@yoli i bardzo dobrze że lamine jest... Raphinha jest mierny

9

Oj lewy to najbardziej elokwentnym rozmówcą nie jest. Mam wrażenie, że trochę na siłę chce ładnych sformułowań używać, ale coś czasami nie wyjdzie. Zmęczyłem się trochę tym wywiadem

1

Pierwszy raz pograłem cs2. Przyjemniej się gra, bo dużo lepsza widoczność od CS go.

9

Barca ma jakieś prawo wykupu Felixa? Jakby tak odpalił u nas, a jest to młody zawodnik, to jego wartość znowu urośnie i Atleti rozdaje karty

0

A tu Balde dostaje 20 melonów na rok w Arabii i ucieka po sezonie

0

@MichuZ44 to oficjalna karta? Wyszły już overale?

0

@Dari0G jak to gówno jest xd

0

Jak lata temu spróbowałem wątróbki to myślałem, że się porzygam. Tak samo chujowo śmierdzi jak smakuje. I ile ja razy słyszałem, że "no bo to trzeba odpowiednio zrobić"... To tak jakby cebulka dodana do gówna miała cokolwiek zmienić. A jak majonez to tylko Winiary a nie jakieś kieleckie dla ludzi z wypalonymi kubkami smakowymi. Tak samo jak te wszystkie płucka, serca ozory poliki.

0

Jakieś nieoczywiste miejsca do zobaczenia w Pradze?

0

Jakie myślicie będą overale w fifce 24 naszych asów? Kto zaliczy największy apgrejt względem 23

0

Intercyza przed ślubem git czy nie git. Jak byście mieli np dom i ziemię rodzinną a przyszła małżonka nic to byście podpisali intercyzę czy szli na całość w miłość?

2

Messi grał w PSG to prawie nic nie obejrzałem... Teraz gra w jakiejś podrzędnej lidze i obejrzałem już z 3-4 mecze xd kibic Barcy chyba podświadomie też odpycha PSG

0

@Foro boję się, że ta liga kiedyś tak upadnie, że klasyk będzie na poziomie meczu betisu z sevilą, bo kasy nie będzie na najlepszych piłkarzy

39

Kiedyś się tak emocjonowałem meczami Barcy, że jak przychodził dzień klasyku to myśli nie potrafiłem zebrać, a chwilę przed pierwszym gwizdkiem moje ciało drżało ze stresu xd tęsknię trochę za tymi czasami, bo teraz po meczu to idę od razu spać bo zmęczony jestem

1

0

@okiemtypera_lucaxx95 zadnej reklamy nie mam oprócz tego fuksiarza pl

5

@Bartek22 nie no grajmy Raphinha I torresem... Bardzo przyjemna piłka dla oka w ich wykonaniu

3

Neymar? Na co to komu? A komu to potrzebne? Barcelonie, żeby nie wychodziła jak na ścięcie na takie drużyny jak city/Bayern/lfc

0

Czy Pedri nie jest trochę przereklamowany? Odrobinę?

17

Ferran strzelił kilka bramek w sparingach i już ludzie zapomnieli co to za bezpłciowy piłkarz xd

0

Komentarz usunięty

3

Gavi dalej nic nie daje oprócz "walki"

0

Raków wygra dwumecz i jest już w grupie lm? Czy jeszcze jedna runda

0

Wszyscy martwią się o Ansu, Ferrana i Raphe, a Lewy chyba jeszcze gorszy od nich xd

1

@cules100pro balsamem smaruje dziarę. A jak jest słonecznie to zwykłym kremem z filtrem

0

@Deviler ale ty masz psyche

0

Kiedyś Barca liczyła na kolektyw i indywidualności, później tylko na indywidualności. Aktualnie to liczy tylko na farta

0

Jak ogarnąć sobie darmowy pakiet office?

3

Tylko Konfa się liczy w tych wyborach... Myślcie samodzielnie panowie :*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?