kondzix2115
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Top gry na ps5? Było grane już Tlou, GoW, Wiesiek, ghost Tsushima, horizon, rdr2 i FIFA.
0
@yoli i bardzo dobrze że lamine jest... Raphinha jest mierny
9
Oj lewy to najbardziej elokwentnym rozmówcą nie jest. Mam wrażenie, że trochę na siłę chce ładnych sformułowań używać, ale coś czasami nie wyjdzie. Zmęczyłem się trochę tym wywiadem
1
Pierwszy raz pograłem cs2. Przyjemniej się gra, bo dużo lepsza widoczność od CS go.
9
Barca ma jakieś prawo wykupu Felixa? Jakby tak odpalił u nas, a jest to młody zawodnik, to jego wartość znowu urośnie i Atleti rozdaje karty
0
A tu Balde dostaje 20 melonów na rok w Arabii i ucieka po sezonie
0
@MichuZ44 to oficjalna karta? Wyszły już overale?
0
@Dari0G jak to gówno jest xd
0
Jak lata temu spróbowałem wątróbki to myślałem, że się porzygam. Tak samo chujowo śmierdzi jak smakuje. I ile ja razy słyszałem, że "no bo to trzeba odpowiednio zrobić"... To tak jakby cebulka dodana do gówna miała cokolwiek zmienić. A jak majonez to tylko Winiary a nie jakieś kieleckie dla ludzi z wypalonymi kubkami smakowymi. Tak samo jak te wszystkie płucka, serca ozory poliki.
0
Jakieś nieoczywiste miejsca do zobaczenia w Pradze?
0
Jakie myślicie będą overale w fifce 24 naszych asów? Kto zaliczy największy apgrejt względem 23
0
Intercyza przed ślubem git czy nie git. Jak byście mieli np dom i ziemię rodzinną a przyszła małżonka nic to byście podpisali intercyzę czy szli na całość w miłość?
2
Messi grał w PSG to prawie nic nie obejrzałem... Teraz gra w jakiejś podrzędnej lidze i obejrzałem już z 3-4 mecze xd kibic Barcy chyba podświadomie też odpycha PSG
0
@Foro boję się, że ta liga kiedyś tak upadnie, że klasyk będzie na poziomie meczu betisu z sevilą, bo kasy nie będzie na najlepszych piłkarzy
39
Kiedyś się tak emocjonowałem meczami Barcy, że jak przychodził dzień klasyku to myśli nie potrafiłem zebrać, a chwilę przed pierwszym gwizdkiem moje ciało drżało ze stresu xd tęsknię trochę za tymi czasami, bo teraz po meczu to idę od razu spać bo zmęczony jestem
1
@DamianBarcaCule czemu?
0
@okiemtypera_lucaxx95 zadnej reklamy nie mam oprócz tego fuksiarza pl
5
@Bartek22 nie no grajmy Raphinha I torresem... Bardzo przyjemna piłka dla oka w ich wykonaniu
3
Neymar? Na co to komu? A komu to potrzebne? Barcelonie, żeby nie wychodziła jak na ścięcie na takie drużyny jak city/Bayern/lfc
0
Czy Pedri nie jest trochę przereklamowany? Odrobinę?
17
Ferran strzelił kilka bramek w sparingach i już ludzie zapomnieli co to za bezpłciowy piłkarz xd
0
Komentarz usunięty
3
Gavi dalej nic nie daje oprócz "walki"
0
Raków wygra dwumecz i jest już w grupie lm? Czy jeszcze jedna runda
0
Wszyscy martwią się o Ansu, Ferrana i Raphe, a Lewy chyba jeszcze gorszy od nich xd
1
@cules100pro balsamem smaruje dziarę. A jak jest słonecznie to zwykłym kremem z filtrem
0
@Deviler ale ty masz psyche
0
Kiedyś Barca liczyła na kolektyw i indywidualności, później tylko na indywidualności. Aktualnie to liczy tylko na farta
0
Jak ogarnąć sobie darmowy pakiet office?
3
Tylko Konfa się liczy w tych wyborach... Myślcie samodzielnie panowie :*