2

Oglądacie czasem filmy z udziałem Andrzeja Dragana?

0

@_barti oby nie Ty

7


Lubię ten okres wyborów xd człowiek tyle kontentu dostanie xd

0

@DCHX jak widzę i słyszę jakiś betonowy elektorat to rzygać się chce xd

11

Trzeba głosować na PiS i tyle

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

O co chodzi z gonciarzem. Ktoś mógłby w skrócie opisać?

0

@Lionel_Messi10 szybko się nudzę. Aż dziwne że tyle lat barce oglądam

1

@Robert_Kubica grałem 3 godzinki. Znudziła mnie jak jakieś krzaki na dnie jeziora zbierałem albo za jakimś gryfem biegałem z łukiem

1

@MesQueUnClub96 o co chodzi

0

@require nie ma na świecie dużo ludzi mądrzejszych od niego, więc nam to na rękę jak będzie rządził

3

Nie ma sensowniej Alternatywy dla PiSu więc wybór może być tylko jeden. Nie wyobrażam sobie że ktoś inaczej zagłosuje. Oni przynajmniej 800 złotych dadzą polskim rodzinom a za Tuska tu tylko podwyżki dawali

5

@Culer_1906 patrzę na jego start sezonu, to wygląda jak jeden z lepszych po w lidze :D

1

@_barti chłop kopnął piłkę w 3 lidze i teraz będzie rozstrzygał decyzje sędziowskie w Lalidze xd

0

@Kamiloza91 bez gundogana to chyba jakiś żart xd

2

@Matt_i1992 oczywiście że nie karny

4

@PeeM nie, nie jest

0

@against_modern_football nie pierdol głupot

1

Alonso był ostatnio lepszy od Balde, ale dla zasady damy mu niższą ocenę od młodego Hiszpana, którego wszyscy lubią xd

0

Mam nadzieję tylko, że zagrają Alonso i Roberto bo inaczej może być nudny mecz

0

@hayek może przy przedłużaniu zawarł klauzule

0

Mam nadzieję że Felix ma jakąś klauzule odejścia do Barcy. To samo Cancelo

0

Na jakiej stronie czy aplikacji są najbardziej rzetelne oceny piłkarzy? Sofascore średnio jak dla mnie ocenia

0

@macio_944 to pal gumę. Tylko konfa

0

Czemu militao ma pacea 85 a Araujo 79? Xd

0

@Nazio_87 a gdzie znaleźć te top5?

0

Są już oficjalne overale piłkarzy Barcy w fc24?

0

Co ta Anka Lewandowska xd może to tylko trener, ale nie wyobrażam sobie, żeby moja kobieta robiła takie wyuzdane zdjęcia z innym gościem xd na jednym prawie za fiuta go trzymała obejmując udo "trenera" xd

0

Są już oficjalne overale piłkarzy Barcy w fc24?

0

A tu cyk Guardiola przejmuje stanowisko xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?