kondzix2115
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oglądacie czasem filmy z udziałem Andrzeja Dragana?
0
@_barti oby nie Ty
7
Lubię ten okres wyborów xd człowiek tyle kontentu dostanie xd
0
@DCHX jak widzę i słyszę jakiś betonowy elektorat to rzygać się chce xd
11
Trzeba głosować na PiS i tyle
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
O co chodzi z gonciarzem. Ktoś mógłby w skrócie opisać?
0
@Lionel_Messi10 szybko się nudzę. Aż dziwne że tyle lat barce oglądam
1
@Robert_Kubica grałem 3 godzinki. Znudziła mnie jak jakieś krzaki na dnie jeziora zbierałem albo za jakimś gryfem biegałem z łukiem
1
@MesQueUnClub96 o co chodzi
0
@require nie ma na świecie dużo ludzi mądrzejszych od niego, więc nam to na rękę jak będzie rządził
3
Nie ma sensowniej Alternatywy dla PiSu więc wybór może być tylko jeden. Nie wyobrażam sobie że ktoś inaczej zagłosuje. Oni przynajmniej 800 złotych dadzą polskim rodzinom a za Tuska tu tylko podwyżki dawali
5
@Culer_1906 patrzę na jego start sezonu, to wygląda jak jeden z lepszych po w lidze :D
1
@_barti chłop kopnął piłkę w 3 lidze i teraz będzie rozstrzygał decyzje sędziowskie w Lalidze xd
0
@Kamiloza91 bez gundogana to chyba jakiś żart xd
2
@Matt_i1992 oczywiście że nie karny
4
@PeeM nie, nie jest
0
@against_modern_football nie pierdol głupot
1
Alonso był ostatnio lepszy od Balde, ale dla zasady damy mu niższą ocenę od młodego Hiszpana, którego wszyscy lubią xd
0
Mam nadzieję tylko, że zagrają Alonso i Roberto bo inaczej może być nudny mecz
0
@hayek może przy przedłużaniu zawarł klauzule
0
Mam nadzieję że Felix ma jakąś klauzule odejścia do Barcy. To samo Cancelo
0
Na jakiej stronie czy aplikacji są najbardziej rzetelne oceny piłkarzy? Sofascore średnio jak dla mnie ocenia
0
@macio_944 to pal gumę. Tylko konfa
0
Czemu militao ma pacea 85 a Araujo 79? Xd
0
@Nazio_87 a gdzie znaleźć te top5?
0
Są już oficjalne overale piłkarzy Barcy w fc24?
0
Co ta Anka Lewandowska xd może to tylko trener, ale nie wyobrażam sobie, żeby moja kobieta robiła takie wyuzdane zdjęcia z innym gościem xd na jednym prawie za fiuta go trzymała obejmując udo "trenera" xd
0
Są już oficjalne overale piłkarzy Barcy w fc24?
0
A tu cyk Guardiola przejmuje stanowisko xd