kondzix2115
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HypeR nie wymieniłeś Kekę xdd
0
Djoko, Federer > Nadal?
9
@BorzyKrzys jakby miał diamentowe nakładki na zęby i bujały się jak rezus to by było git
15
Cieszę się z wyniku konfy. Coraz więcej ludzi zaczyna myśleć. Martwi ciągle ten popis, ale nie można mieć wszystkiego
2
@Commandement wyczuwam nutkę lewactwa xd
0
@Luciano99 no właśnie gram w Valhalle i podejrzewam że nie będę robił dużo pobocznych
0
@FabianekMrozek no geralt już dał ciri jej miecz i się rozeszli w swoje strony. Poboczne wątki mnie znudziły i skipowałem większość.
0
Gracie misje poboczne w grach, czy tylko główne misje? Ja wczoraj Wieśka skończyłem i może z dwie misje poboczne zrobiłem. W każdej grze chyba tak mam że interesuje mnie tylko główna linia fabularna, bez zapychaczy
2
Serena Williams w prime by nawet gema nie oddała Idze
0
@MichalZZZ gdzie mogę obejrzeć?
0
Jakiś link do Barcy b?
0
Kto jest na bieżąco z talentami z la masi? Ktoś ma szansę na awans do pierwszej drużyny?
0
@T^L O przepukline pytam. Na opisie mam : cechy dehydratacji k-m. Tylna centralna przepuklina krążka m-k.
Ciekawy jestem czy da się to skutecznie wyleczyć. Lekarz zaproponował zastrzyki z kolagenem i powiedział że jest duża szansa że obejdzie się bez operacji
0
Mieliście kiedyś przepukline segmentu l5 s1 kręgosłupa lędźwiowego?
0
Myślicie ze dodadzą Flicka w fc 24?
0
@Destroyer_of_Worlds włochy
0
Najbardziej opłacalna karta do telefonu, żeby był internet za granicą?
0
Co byście powiedzieli na Neymara w Barcy
0
Ile jako chrzestni byście dali na komunię?
0
Ile teraz wzrostu ma lamine?
0
Posiada ktoś tv TCL p735 55"? Jakieś opinie?
0
Oddawał ktoś tv TCL na gwarancję? Ciekawi mnie czy to tak sprawnie działa jak z Samsungiem, gdzie gościu przyjechał po paru dniach i naprawił na miejscu
0
Poleci ktoś tv do 2000- 2200zl? Najlepiej 55" i głównie do gier, ale przy tej cenie to wiem, że tylko z nazwy może być "gamingowy"
1
Gry single player są nie dla mnie... jedyną grę jaką przeszedłem w ostatnich latach to GoW. Rdr2 z 15% i dałem sobie spokój, a w Wieśka to 3 podejścia robiłem i może z 5h przegrałem. Za dużo csa i Fify się nagrałem w życiu i teraz brakuje mi rywalizacji jak chcę sobie pograć w single
0
Jak się nazywał ten młody norweg czy szwed co miał przyjść do Barcy a w ostatniej chwili zgłosił się inny klub?
0
Nie przekonuje mnie ten zubimendi, który co roku jest wymieniany jako potencjalne wzmocnienie. DM to najważniejsza pozycja w Barcelonie a on jest po prostu solidny i nie już taki bardzo młody
0
Pedri ma dużo większy potencjał od Gaviego
1
Nawet jakby Braithwaite, Marlon i Douglas z Boatengiem biegali dzisiaj po boisku to bym się jarał tym meczem
0
@Emhyr przeceniasz skalę talentu, ale spokojnie wyrośniesz z tego. Ja też kiedyś się naciąłem na Bojanie, Cuence, deulofeu czy Haliloviciu ;)
5
@Emhyr nic nie pokazał jeszcze. 2 lub 3 bramki w sezonie nicczego nie zmieniają. Zawodnik na ławkę rezerwowych i tyle. Wejść, powalczyć i raz na 15 meczów coś strzelić