1

@HypeR nie wymieniłeś Kekę xdd

0

Djoko, Federer > Nadal?

9

@BorzyKrzys jakby miał diamentowe nakładki na zęby i bujały się jak rezus to by było git

15

Cieszę się z wyniku konfy. Coraz więcej ludzi zaczyna myśleć. Martwi ciągle ten popis, ale nie można mieć wszystkiego

2

@Commandement wyczuwam nutkę lewactwa xd

0

@Luciano99 no właśnie gram w Valhalle i podejrzewam że nie będę robił dużo pobocznych

0

@FabianekMrozek no geralt już dał ciri jej miecz i się rozeszli w swoje strony. Poboczne wątki mnie znudziły i skipowałem większość.

0

Gracie misje poboczne w grach, czy tylko główne misje? Ja wczoraj Wieśka skończyłem i może z dwie misje poboczne zrobiłem. W każdej grze chyba tak mam że interesuje mnie tylko główna linia fabularna, bez zapychaczy

2

Serena Williams w prime by nawet gema nie oddała Idze

0

@MichalZZZ gdzie mogę obejrzeć?

0

Jakiś link do Barcy b?

0

Kto jest na bieżąco z talentami z la masi? Ktoś ma szansę na awans do pierwszej drużyny?

0

@T^L O przepukline pytam. Na opisie mam : cechy dehydratacji k-m. Tylna centralna przepuklina krążka m-k.
Ciekawy jestem czy da się to skutecznie wyleczyć. Lekarz zaproponował zastrzyki z kolagenem i powiedział że jest duża szansa że obejdzie się bez operacji

0

Mieliście kiedyś przepukline segmentu l5 s1 kręgosłupa lędźwiowego?

0

Myślicie ze dodadzą Flicka w fc 24?

0

0

Najbardziej opłacalna karta do telefonu, żeby był internet za granicą?

0

Co byście powiedzieli na Neymara w Barcy

0

Ile jako chrzestni byście dali na komunię?

0

Ile teraz wzrostu ma lamine?

0

Posiada ktoś tv TCL p735 55"? Jakieś opinie?

0

Oddawał ktoś tv TCL na gwarancję? Ciekawi mnie czy to tak sprawnie działa jak z Samsungiem, gdzie gościu przyjechał po paru dniach i naprawił na miejscu

0

Poleci ktoś tv do 2000- 2200zl? Najlepiej 55" i głównie do gier, ale przy tej cenie to wiem, że tylko z nazwy może być "gamingowy"

1

Gry single player są nie dla mnie... jedyną grę jaką przeszedłem w ostatnich latach to GoW. Rdr2 z 15% i dałem sobie spokój, a w Wieśka to 3 podejścia robiłem i może z 5h przegrałem. Za dużo csa i Fify się nagrałem w życiu i teraz brakuje mi rywalizacji jak chcę sobie pograć w single

0

Jak się nazywał ten młody norweg czy szwed co miał przyjść do Barcy a w ostatniej chwili zgłosił się inny klub?

0

Nie przekonuje mnie ten zubimendi, który co roku jest wymieniany jako potencjalne wzmocnienie. DM to najważniejsza pozycja w Barcelonie a on jest po prostu solidny i nie już taki bardzo młody

0

Pedri ma dużo większy potencjał od Gaviego

1

Nawet jakby Braithwaite, Marlon i Douglas z Boatengiem biegali dzisiaj po boisku to bym się jarał tym meczem

0

@Emhyr przeceniasz skalę talentu, ale spokojnie wyrośniesz z tego. Ja też kiedyś się naciąłem na Bojanie, Cuence, deulofeu czy Haliloviciu ;)

5

@Emhyr nic nie pokazał jeszcze. 2 lub 3 bramki w sezonie nicczego nie zmieniają. Zawodnik na ławkę rezerwowych i tyle. Wejść, powalczyć i raz na 15 meczów coś strzelić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?