0

Czekam na Inieste !

0

Ban!

0

0

Przydałoby sie pewne info na temat całej tej zamieszki. Powinno to zostać przeanalizowane, a fakty szczegółowo i w kolejności opisane. Nasi też tam wojowali...Faktem jest jednak to, że Real zaczął i nie ma się co dziwić Villi, że pacnął Mesutowi :)

0

PepTeam ! To będzie odpowiednia nazwa :)

0

Panowie! Był już Dream Team, Galacticos i inne drużyny, które zasłużyły swoją grą lub innymi rzeczami na specjalną nazwę. Teraz kolej aby nadać nazwę najlepszej drużynie jaka kiedykolwiek świat widział. Mowa oczywiście o współczesnej Barcelonie. Jak dla mnie to od czasów Ronaldinho (był BOSKI !) do teraz, Barca....po prostu rządzi. Dawajcie propozycje, a może coś się przyjmie :P

0

zxcvbnmasdqwe

Faktycznie zapomnialem o Keicie ! Mascherano bedzie w wiekszosci pewnie na srodku obrony (jako zmiennik). a keita to alternatywa dla Busqe :P

0

karastbg

Ty chyba o kim innym gadasz !

0

kogo proponujecie na obrone? chociaż wątpię, że jeszcze kogoś zdołamy kupić.

0

Obrona

Busquets(Mascherano)

Iniesta (Thiago) Xavi (Cesc)

Atak

Środek pola to domena Barcy. Z takimi możliwościami personalnymi i taktycznymi jesteśmy o wiele lepsi. Cieszę się z tego transferu bardziej niż z transferu Sancheza.

0

o godzinie...? której?

0

oby to było prawdą!

0

ale sie usmiałem :P

0

naprawdę żal...i kultury się naucz :)

0

Afellay to kolejny powód, dla którego władze Barcelony nie powinny szarżować z transferem Fabregasa. Owszem, przydałby się, ale bardziej jest potrzebny zmiennik dla trójki MVP. Rossi albo Sanchez...to są priorytety ! Jak Barcelona odda Thiago to będzie ogromny błąd...Bojana mogą oddać tylko wtedy gdy będą mieli pewność, że Rossi albo Sanchez zasilą nasze szeregi. Thiago i Afellay ze spokojem i powodzeniem mogą być zmiennikami generałów Iniesty i Xaviego. Tak więc: Fabregas- jak najbardziej, ale nie za wszelką cenę !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?