0

Też tak myślę. Beznadziejny artykuł. Wszystkie drużyny skupiają się z nami na defensywie. Nam trudniej strzelić. Podchodzimy wyżej. Oni strzelają z kontr (no i ze stałych fragmentów). Temu wszyscy narzekacie na defensywę. No a gra nie wygląda, bo jak grać widowiskowo jak masz 9-10 obrońców do pokonania. Barca się nie skończyła- to inne drużyny grają inaczej przeciw nam i psują widowisko. Pewnie ktoś przetoczy bayern w tym momencie. Ja myślę, że bayern wygrał grą fizyczną- był lepszy.

0

Całym sercem za Barcą byłem, ale jak się cieszyłem, że David strzelił:) Szkoda, że go sprzedali...

0

Już ucieka od trybuny ultrasów realu (rozgrzewka przed meczem z betisem), a Ty tu gadasz takie bzdety. Obejrzyj sobie pierwszy mecz Figo na Camp Nou w koszulce Realu.

0

swer2251
ma całkowitą rację więc nie wiem za co go minusujecie. Transfer niemożliwy.

0

ikonka asysty powinna być bardziej widoczna- reszta jest mega:)

0

Przerost formy nad treścią. Jak już się piszesz takie teksty to chociaż pisz poprawnie:
"Zaskakujące, wszechstronnie wymykające się intuicyjnej racjonalizacji decyzje Zarządu lub trenerów mogą i muszą podlegać kibicowskiej oraz dziennikarskiej wiwisekcji. Dogłębnej analizie i tubalnym aktom (za)kwestionowania;"
Czemu tam jest kropka w środku? Drażni mnie taki szpan na siłę, w którym są błędy.

0

Słyszeliście jakie rady daje nam Cruyff? Sprzedać Messiego...
http://sport.tvp.pl/11552093/cruyff-messi-powinien-zostac-sprzedany

0

Jeżeli pasy będą szersze to będzie ich mniej.

0

@Katalończyk: http://www.blaugrana.pl/?op=news_caly&id=403
Pytanie czy wierzysz Laporcie, który jakoś się musiał wytłumaczyć, ze sprzedaży czy Edmilsonowi, gościowi, który widzi co się dzieje?
Roni kochał grać w piłkę, kochał Barcelone. Bez powodu nie stracił chęci do gry.

0

"o ile rozumiałem wywalenie na zbity pysk Deco czy Ronaldinho (zasłużyli)"
Co to za kpiny? Oni zasłużyli na wywalenie? Ronaldinho- Legenda Barcy. Od niego się wszystko zaczęło. Deco- niesamowity. Obaj kochają Barce!

0

Windows Phone najpierw! Czekam:) Dobra robota!

0

Deulofeu i Thiago fatalnie...
Deulofeu chciał koniecznie pokazać, że jest dobry. Nie wyszło, ale trzymam kciuki, bo potencjał jest sporawy :)

0

Wie ktoś skąd można pobrać cały mecz? Najlepiej po polsku:)

0

Będę płakał jak go sprzedadzą ;(

0

Barca ma taki styl, ze klepie... Wczoraj z klepy dwie bramki padly, a Wy gadacie, ze to nic nie daje. Jak komus sie nie podoba klepanie to jest pewnie zagorzalym kibicem naszej ekstraklasy... Nie wiem czy ja mam zly dzien czy co, ale mam wrazenie, ze nie ma tu madrych ludzi. Paczawszy od tego kto pisal relacje az do komentujacych... Wszyscy piszecie bzdury. Zagralismy zajebisty mecz, ale na poczatku brak skutecznosci...

0

Najgorsza relacja jaka czytalem... Kolega chyba inny mecz ogladal. A o krytykowanym Villi to nie wspoomne... Kto go niby krytykuje? Przeciez wchodzi na pare minut, zeby sie rozegrac po kontuzji i przez te chwile strzela wazne gole... Chyba sobie poszukam innej strony, bo zal relacje i co mecz serwery padaja...

0

Powołam się na opinię eksperta z Poradni Językowej Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego – prof. dra hab. Mikołaja Skarżyńskiego.

„Zacznę od tego, że segment genny nie jest sufiksem, ale drugim członem wyrazów złożonych, wnoszącym znaczenie 'pochodzenia' lub 'przyczyny'. Tak więc np. czynnik inflacjogenny to 'taki [czynnik], który powoduje inflację, jest przyczyną inflacji, jest inflacjotwórczy', rakogenny to 'taki, który powoduje raka - rakotwórczy', kryzysogenny - 'powodujący kryzys - kryzysotwórczy'. Analogicznie kontuzjogenny to 'taki, który powoduje kontuzje'. Wynika z tego, ze nie można odnosić owego przymiotnika do zawodników, chcąc wyrazić znaczenie 'podatny na kontuzję', można natomiast powiedzieć, że np. boks jest dyscypliną kontuzjogenną, czyli taką, której uprawianie może powodować (powoduje) powstawanie kontuzji. Natomiast powiedzieć, że zawodnik X jest kontuzjogenny znaczyłoby, że ów sportowiec powoduje kontuzje u innych stykających się z nim zawodników (a może i u siebie nawet), czyli jest po prostu niebezpieczny dla otoczenia (ewentualnie także dla siebie). Nie sądzę jednak, by koniecznie trzeba było tak właśnie mówić - można to wyrazić znacznie prościej, nie uciekając się do "uczonych" słów. Poza naszym tu zainteresowaniem pozostaje oczywiście kłopot, co zrobić z takim osobnikiem.”

1

Żałosny artykuł. Źle się czyta wyszukane słowa obok kolokwializmów.

0

Jakim cudem ten koleś (barcaok) ma tyle pozytywnych ocen do swoich komentarzy? Dziwne, bo nie sądzę, żeby się z nim tylu zgadzało...
Puyol- jeden z najlepszych obrońców na świecie.Dla potwierdzenia:
1. Gra przeważnie w podstawowym składzie najlepszej drużyny dekady.
2. Kapitan tej drużyny...
3. Reprezentant (i to jak ważny!) mistrzów Świata i Europy !
4. Brak mi słów na Ciebie...barcaok

0

@ Vamos Barca :),
Jest coś takiego jak interpunkcja, ortografia i składnia zdaniowa. Nie chce nikogo obrażać, ale staje się to denerwujące. Jesteśmy Polakami i starajmy się nie kaleczyć naszego języka. W tym "inpucie" podkreślane są słowa, które zostały napisane źle więc może warto się nad nimi zastanowić?

0

Popłakałem się:)
Cieszmy się, że żyjemy w tych czasach!

0

Żal mi oceniających. Widać, że nie grają w piłkę. Mnóstwo razy byłem w takiej sytuacji i wiem, że nie idzie ot tak sobie wyprzedzić zawodnika. Biegli jednym tempem, tamten się zatrzymał, a Dani MUSIAŁ mu wpaść na plecy... Tyle w tym temacie- proszę o podwyższenie oceny. Gdzie miał zbierać odbiory jak Granada zaatakowała raptem pare razy?

0

Ciosu
"Po pierwsze, Artykuł 13, przepisów gry w piłkę nożną, postanowienia PZPN, str. 164. pkt 4."
Co ma PZPN do sędziowania w Hiszpanii?

0

Ja ze strony tigerer'a nie widze jakiś zaczepek w strone Realu. A Kryśka to Kryśka...To tylko pseudo :)

0

Natall11 & Bugajov,
Zacznijcie sobie czytać całą tą kłótnie od początku. Dajcie znać jak dojdziecie, w którym miejscu się pogubiliście i wyciągaliście błędne wnioski. Nie ma co się kłócić w dzisiejszych czasach kto jest lepszy. To o Barcelonie mówi się o jako drużynie wszech czasów. Porównanie Messiego i Ronaldo jest jeszcze bardziej bez sensu. Najlepszy piłkarz w danym roku otrzymuje złotą piłkę. Wszyscy dobrze wiemy kto jest ostatnio najlepszy.

0

przede wszystkim powinien go ukarać Real :) Przecież to hańba dla tak wielkiego klubu...

0

pogrubieni są tylko obecni !

0

Ronaldinho raz zdobył LM, ale w każdym sezonie czarował, Wicekról strzelców Ligi Mistrzów 2005/2006, najlepszy piłkarz Ligi Mistrzów 2005/2006, najlepszy napastnik Ligi Mistrzów 2004/2005, odpadał w półfinałach zazwyczaj, strzelił bramkę roku w meczu z Chelsea, robił istny gnój z Celticiem czy Milanem. Nawet gdy przegrywaliśmy to on zawsze pokazywał się z dobrej strony.

0

żal te zestawienie...Ronaldinho na 45 miejscu ? Jak byl w formie to mowiono ze jest w pierwszej 5 pilkarzy wszechczasow...a teraz ? Powinien byc chociaz w pierwszej 10...Pamietacie mecz z Celticiem?

0

Wersja mobilna- jak najbardziej, ale teraz też nie jest źle ;) Strona czasami się rozjeżdża, np. po zalogowaniu baner się sypał, ale już to naprawili. Czasami po kliknięciu w ankietę też sie różne rzeczy dzieją. No i niedopuszczalne jest zeby ta strona była przez jakis czas nieczynna, a zdażało się, że zamiast zawartości wyskakiwały errory i warningi. Testy powinni robic w innym katalogu i potem dopiero podmienić z katalogiem głównym. Ogólnie jest zajebiście ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?