konikroni
Dołączył/a: marzec 2011
Poznań
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Na absurdalne wędrówki w pole karne rywala stoperów Dumy Katalonii przy rzutach rożnych, podczas gdy ich koledzy niemal każdy stały fragment gry zamieniali w atak pozycyjny ze skrzydła."
Pique już w tym sezonie strzelał z rożnego więc jest to jak najbardziej uzasadnione. Nie wszystkie rożne były zamieniane na atak pozycyjny... Wiem, że to subiektywna ocena itd., ale nie zgadzam się przynajmniej z połową. Masche, Bartra-Mathieu, rożne, Alba tylko po części.
0
Czyżby pierwszy polak w fcb w sekcji piłki nożnej?
0
Z Sandro będą piłkarze:) Munir jest dla mnie jak Tello i Cuenca- szablonowi zawodnicy. Przewidywalni.
1
Jest wprost napisane, że to nie był jego dzień- nie jest to żadna ironia czy coś. Potem może i chwali, ale tak jest napisane, dlatego proszę skierować swoją uwagę w swoją stronę. Pozdrawiam.
1
To nie był mecz Leo? Na pewno oglądaliśmy ten sam mecz? Karny i pojedyncze błędy nie mogą zasłonić tego co robił na boisku. Najlepszy i tyle.
1
Masche wczoraj się podkładał Kunowi chyba. Jeździł z nim niemiłosiernie.
1
Bo nie strzela i nie asystuje tyle co oni? Marcelo ma inne zadania niż on, bo real gra inaczej. Marcelo częściej schodzi do środka. Alba robi miejsce Neymarowi, wchodzi na obieg, ściąga na siebie obrońców. Asyst też za wiele nie ma, bo my nie gramy dośrodkowaniami ze skrzydła, gdzie jest miejsce Alby. Tak więcej gra Bayern i stąd asysty Alaby. Alba grając w systemie Marcelo byłby lepszy od niego- to samo tyczy się Alaby. To jest tylko moje zdanie :)
1
Jest dobry. Ale Alba to jest jak dla mnie najlepszy lewy obrońca na świecie. Rozciąga obronę przeciwnika jak nikt inny... i ten motorek w tyłku :)
0
Przynajmniej nie upiera się jak Casillas, że nie popełnił błędu:)
1
@Getek - też mi się marzy Pogba:)
1
Mógłby zostać powołany i wejść przy dobrym wyniku. Tak jak Rafinha w lidze tak on mógłby pełnić te role w PK. Rafinha powinien w domu poczekać na mecz ligowy.
0
Marzy mi się Isco w Barcelonie. Perła...
13
Człowieku, wchodzisz w artykuł zatytułowany "Kalendarz spotkań do ligowego klasyku", masz tabelkę z rozpiską i jeszcze zadajesz takie pytanie?
0
Jaki trol xD Mam nadzieję, że trol, bo Pedro wielka Gwiazda to by była przesada...
0
Ma prawo.
A tutaj literki, żebym mógł dodać koma (min. 15 znaków musi być)
0
Oczywiście chodzi mi o ich grę:)
0
Podoba mi się Sandro. Bardziej niż Munir.
0
Wrzutki Alvesa... na tyle wrzutek może z 3-4 do kogoś. Alba po drugiej stronie więcej robił, ale to tylko moje zdanie. Z tego co widziałem po ocenach to inni też mają takie zdanie. Ataki Elche tylko prawą stroną. Nikt się nie bawił w wyścigi z Albą, bo z góry był przegrany. Z przodu też kilka razy pociągnął, aż miło. Naprawdę dla mnie Alves w grze kombinacyjnej jest super, ale tych wrzutek to bym mu zakazał.
1
takie:
http://sport.tvp.pl/15861196/sensacyjna-oferta-dla-suareza
0
Za Monaco dałbym Rome:)
0
nie został powołany.
0
Serce boli. Trzeba się z tego podnieść. Tęsknie za Pepem... i za starym Messim. Aczkolwiek porażka to nie jego wina- to wina całego zespołu, a także nas kibiców. Piłkarze nie mieli ostatnio za wiele wsparcia. Nacisk przez media, kibice czekający, żeby nawyzywać, tutaj też pociski. Wspierajmy ich, bo dużo im jesteśmy winni za te ostatnie lata.
0
Nienawidzę już powoli tych felietonów. To jest jakiś szpan, który ma pokazać jak to autor pięknie układa zdania, wykorzystuje (niepotrzebne) wyszukane słowa i używa wszystko(i nic) określających epitetów.
0
Dla napastnika to, że obrońca jest "ciężki"- czyli trudny, wymagający jest raczej negatywne więc nie ma błędu w tłumaczeniu, @adamleo66 ma rację, a Ty nie zrozumiałeś.
0
Pamiętam jak przeklinałem na Alexisa. Marzyłem, żeby go sprzedali...a teraz cieszę się, że nie ja tam zarządzam, bo stracilibyśmy bardzo dobrego zawodnika! W tym sezonie przekonał mnie do siebie na amen:)
0
Tak czytam te komentarze, jedne są mądre, inne mniej, z jednymi się zgadzam, z drugimi nie... Ale kto tak kutwa wszystkich minusuje?! Czytam sobie normalny komentarz N20, ZujekFCB itd., patrze, a oni zminusowani. Banda Hala Dzieci klika w co popadnie.
0
ktoś mi powie gdzie na sts.pl są te transmisje?
0
Wolałbym 100% informacji, a wszystko inne w komentarzach. Tak jest na większości stron poświęconych jakiemuś klubowi. Autor tekstu zazwyczaj wtrąci 2-3 zdania, które będą opinią, odczuciem, ale nigdzie nie ma tak, że w ARTYKULE jest więcej uniesień niż treści właściwej. Po następnym meczu ja napiszę taki tekst. Każdy odczuwam Klasyk inaczej i nie ma co się tym dzielić w osobnym artykule. Chcielibyście czytać, że pocą mi się stopy jak oglądam klasyk, tak że pufa przede mną jest cała mokra, obgryzam paznokcie, skacze, chodze, dre pape, wpierd*lam wszystko (nie jem, bo tego jedzeniem nie można nazwać), krzyczę na wszystkich, wszyscy mnie denerwuję? To byłby tekst na miare tego tekstu więc... zostawmy to dla siebie- ew. w komentarzach!
0
Cieszę się, że nie tylko ja zauważam, że z tą stroną robi się coś nie tak... Więcej epitetów i "wyszukanych zdań" niż konkretnej informacji. To jest serwis informacyjny (...chyba...) więc skupmy się na przekazywaniu informacji, a opinie i spostrzeżenia zostawmy w komentarzach.
0
Ja chce gifa jak Dani zakłada dziurke ronaldo :P